Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

кви секси кви пет лева :)

На такива сайтове топ "жените" само цената не са сложили....

Тази особено,последната коментирана - мис еди-какво-си. Само че на снимката не дават мутрата,която стои да нея и определя цената :D

 

Имаше една снимка от пловдивска дискотека,не помня дали тук ли я бях видял. Някои беше снимал яка мадама на денсинга...само че до яката мадама имаше едно добиче,което гледаше на кръв по време на всяка една снимка към снимащия. Снимките бяха от различни ъгли и този все към "оператора" ( май беше с ГСМ ) гледаше. 'Щото не му се нравеше да му снимат стоката.

 

В същият сайт някаква или някакъв направили профил със снимките на Адриана Лима ( предполагам знаете коя е тя ) и съответно се избиват да и правят суперлативи и т.н...без реално някои да се сети,че профила е фалшив.

 

Или пък на въпросната "топ жена" категорията "приятели" - сигурно наброява 30 страници с добавени профили.И ако някои може да ми каже,че това не са нагласени работи :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

ами 99.9% от аднатите френдовете на въпорсните пу*ки са некви малоумни хапове. Иначе голям смях е да им четеш коментарите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе вие да не сте монаси ? Що ли имам чувството, че ако някоя от последните ви се съблече и ще вземете да заеквате ;) дада всичко си има цена, даже и жените :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

как ще му напомпам гъзеца педерастки, ох на батко!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

o633152935008620000.jpg

o633171177426250000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не просто го вметнах - така и така даваме предложения, защо да не дам 1 от мене с нея? - Пък и е секси... пък и е тука от форума...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Първо, хайде да се разберем, че момичето се казва НЕДА, от Сф е и съвсем

скоро ще се жени, така, че всички манипулации на тая тема да спрат, моля !

Като гледам качвали сте и доста снимки на Ники, и аз имам доста нейни, има

даже и в темата за личните фотоси :-)

Та Неда е на 19, има си приятел, който за мое огромно съжаление е над 50-те години,

обаче ще се женят, нищо, че дъщеря му е голяма колкото нея :-(... Снимал съм я за моето

списание, аз я "открих" ако може така да се каже, даже за 2-3 месеца имаше билбордове из

София с нея, защото правех реклама на списанието . За съжаление, там е снимана само в гръб,

рекламният отдел не пожела да остави този кадър, който бях избрал аз, което според мен

беше адски тъпо от тяхна страна...

Ако имате желание, ще кача още снимки на Неда, дори и лични мои, защото

това е поредното място, на което виждам спор за нея и откъде е, и как се казва ...

Ми аре качвай :bgrin: И ко съжаляваш за кой се жени.. Ше арчи кинти, ше лапа мекия и тва :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз чакам снимките на това момиче дето ша взима баща си за мъж за да видим наистина.Може да е красива ама май не е много умна :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...