Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply
Тая е на 14 и е пълна к*рва ... знам я
К'во значение има на колко е и каква е? Нали темата е за най секси бг момиче? Секси ли е? Бг ли е? - Ми к'во тога'а?
Link to comment
Share on other sites

В голяма грешка сте!Каква Теододра Андреева,кви 5 лева?Това момиче е набор 88 и е от Велико Търново-познаваме се от Скайп ;)

Не ти ли е минавало през ума ,че при такъв род запознанства някои по-грозни моми4ета използват често снимки на други по-хубави за да поддържат интерес :D Защото тази като гледам я разселихте из цяла България .

Пък може да има баба В Плевен,да живее в Велико Търново и да има 2-3 фалшиви паспорта , нз може да е агент на Държавна Сигурност :lol:

Link to comment
Share on other sites

gallery_3681_87_3880.jpg

 

момичето не е чистокръвна българка , но все пак е живяла цял живот в бг затова смятам че минава наистина е красива , казва се деси ;)

 

Ммммм... ейжън чик... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Подяволите аз съм с две ръце за тази! :)

 

@zlobil ще те уважаам цял живот ако ме запознаеш с нея ;)

Link to comment
Share on other sites

В голяма грешка сте!Каква Теододра Андреева,кви 5 лева?Това момиче е набор 88 и е от Велико Търново-познаваме се от Скайп ;)

 

И аз познавам това същото момиче пак от Скайп и пак с тази снимка, но на мен ми каза, че е от Русе ли беше или Плевен, но не и от В. Търново :). Кого е излъгала не знам, със сигурност не си го слагам присърце. Даже хич ;) :)

 

Едит: УФО евала за снимките :) :). За жалост не я познавам

Link to comment
Share on other sites

Едит: УФО евала за снимките :) :). За жалост не я познавам

 

джокер, живее в кършака, които познае получава :beer:

 

едит: woox - 87 ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз я познавам. Но какъв е въпроса. По-скоро познавах някоя от нейните приятелки, но в момента не се сещам коя точно. Ходеше в Неолит на детска преди 3 години, та от там я познавам :) Само знам, че не е по-голяма от 89 набор.

Link to comment
Share on other sites

абе едно ми е интересно.. тука всеки познава всяка лично ;) и никой не знае коя точно на колко години е :)

xaxaxaaxaxaxxaax Много точно казано. Всеки се пъчи "Аз познавам тази, онази" и после 5 човека му опонираха. Аз влизам в тази тема повече да се посмея отколкото да гледам снимки :)

Link to comment
Share on other sites

Не.Даже не съм ползвал чат от около 6 години/изключвам icq и скайп,но там си говоря само с приятели/.Просто разни лица са ми познати :D

Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO,случайно да живее срещу Ленинград,зад една кръчма,Пилето ли беше,кво беше
Аз живея точно там :bgrin: Ама тая не съм я виждал.
Link to comment
Share on other sites

За радост нито една от сложените тук не познавам. И никога няма да сложа снимка на моя позната тук! Бих сложил на някоя, която не познавам. Ако наистина слагате снимки на ваши познати, което в 90% от случаите ме съмнява, говори лошо за вас, защото едва ли сте попитали момичето на снимката дали може да я пуснете в нета!

 

А относно момичето, което пусна ThE_UfO, ако живее зад Ленинград - ми запознайте ме - хем ми е на близо.

Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO,случайно да живее срещу Ленинград,зад една кръчма,Пилето ли беше,кво беше
А относно момичето, което пусна ThE_UfO, ако живее зад Ленинград - ми запознайте ме - хем ми е на близо.
:bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...