Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

a уе не че нещо ама темата не беше ли за най-красиво момиче...... верно всеки си има идеал за красота ама последните няколко страници има някой които са много далече от на почти всеки идеала....... :wacko: :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

темата стана .. манджа с грозде ..... всеки си поства квото му падне ... я някви чужденки ... я някви грозотии по гащи ... а някви облечени грозотии ...................

Link to comment
Share on other sites

темата стана .. манджа с грозде ..... всеки си поства квото му падне ... я някви чужденки ... я някви грозотии по гащи ... а някви облечени грозотии ...................

 

напълно съгласен ! ;)

gallery_4971_8_29741.jpg

 

 

 

oще едно девойче

1017598.jpg

862891.jpg

Link to comment
Share on other sites

Къв по дяволите е тоя ококорен вампир ?!?!?!?

Момичето на @Teddy-King е рядко красиво,но всеки с мнението си.Ето и моето предложение.

 

http://www.imageox.com/share/22866-63_1.jpg

http://www.imageox.com/share/22865-63_3.jpg

 

От момичетата на Арена.

Link to comment
Share on other sites

:blink: половината тук постват разни снимки от чужди сайтове, на които са чужденки, все пак темата е "най-секси бг момиче", другата половина постват всяка втора снимка на 15-6 годишна от флиртче, дето е по цици, или е с големи очила, тип маска да не се вижда фейс офф-а :pirate
Link to comment
Share on other sites

Мария..от София. Наистина е доста привлекателна. :)

Голямата любов на бившето ми гадже <_<

Кат я гледам и ми са присира ... тая мяза на ударена с права лопата или тамън са й намъкнали нйещо едро в место дет нйе е подозирала ... иначе темата се е превърнала в "скийте ква видех по нетя" аз па съм ридовен читател на фишки.ру и там съм запознат с някой от момите пляснати тука ;)

Link to comment
Share on other sites

Тва е от фотоапарата :)

 

Не е от фотоапарата. Едната снимка размазана леко, другата размазана яко без никакъв детайл отзад, третата чак с ленти оставени от програмата за махане на шум. Дори в EXIF-a си пише, че е обработвано с Photoshop 7.0. На снимката от близо даже няма пори по лицето. То верно, че FZ4 малко маже, но чак толкова не маже. Този който е ретуширал, поне малко пори можеше да остави и да не прави кожата толкова лъскава. То толкова светлина няма, колкото и лъщи на това девойче кожата.

Link to comment
Share on other sites

Кат я гледам и ми са присира ... тая мяза на ударена с права лопата или тамън са й намъкнали нйещо едро в место дет нйе е подозирала ... иначе темата се е превърнала в "скийте ква видех по нетя" аз па съм ридовен читател на фишки.ру и там съм запознат с някой от момите пляснати тука ;)

Как ве... не е никак никак лоша.. :dry: на тия снимки просто се прай

 

я виж тука?

 

1525935.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...