Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Не ми се щеше да пускам снимки на хора, които познавам, но видях, че е пуснала свои снимки в мyspace и за това реших, че няма нищо лошо! Е, не я познавам лично, само сме си говорили по скайп, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

За мен тая последната заедно със снимката на момичето от заглавният пост са наи-яките момичета от цялата тема

Link to comment
Share on other sites

Твърдиш, че не е българка ли?

 

Ами аз така като гледам, тая фотосесия е правена в двора на някоя възрожденска къща. Ако е от Пловдив - вероятно в старият град.

Link to comment
Share on other sites

Определено е изключително красива!

 

Сендмен,на колко е :unsure:

Пясъчният чуйек ми подшушна, че е набор 89 и си пада по Сашовци :)

Link to comment
Share on other sites

Не ми се щеше да пускам снимки на хора, които познавам, но видях, че е пуснала свои снимки в мyspace и за това реших, че няма нищо лошо! Е, не я познавам лично, само сме си говорили по скайп, но все пак...

ако не си я виждал на живо недей вярва на такива работи ... ако си я виждал е друга работа ,но ако я познаваш само виртуално... сигурно 80% от профилите в сайтовете за запознанства ,където може да видите подобни момичета са фалшиви...казвам само за подобни момичета не за всички...

Link to comment
Share on other sites

Не съм я виждал на живо! Доста сме си говорили - съмнявам се да ме лъже. И все пак има такава вероятност. На 23 е.

Link to comment
Share on other sites

Не съм я виждал на живо! Доста сме си говорили - съмнявам се да ме лъже. И все пак има такава вероятност. На 23 е.

изобщо не вярвай на такива... колко ги има не е истина :D намират снимки на някоя яка мадама и вече си имат нова самоличност ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
гросмастъре да беше погледнал заглавния пост на темата ли може би?! същата е едва ли не?

 

човекът май намеква за главната роля на Photoshop в първата снимка. :) С чужда помощ девойката е симпатична,но иначе ...

Link to comment
Share on other sites

човекът май намеква за главната роля на Photoshop в първата снимка. :) С чужда помощ девойката е симпатична,но иначе ...

 

Евала, някой да се усети, браво ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...