Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

Eto o6te edna simpatqga http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=226235

MOJE BI I TQ E FAL6IVA :lol: :laughing: :laughing: :laughing: :lol: :lol: :lol:

Абе не е фалшива мъ мяза на гъза ми в профил :laughing: кат я гледам по-скоро бих й забил един тукат в сурата ... много е дразнеща и превзета (поне на снимките). Относно момите у флиртче няма ко да говоря повечето са некви направени и вместо да показват красота показват ква пишка лапат немам думи убави жени мноу няма има само за ибане.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply
Eto o6te edna simpatqga http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=226235

MOJE BI I TQ E FAL6IVA :lol: :laughing: :laughing: :laughing: :lol: :lol: :lol:

Таз пък колко хора са я чекнали в устата не е истина.

Прилича на гръмнала пиратка в устата.

За мен красиво момиче е това дето ходи почти без грим или с други думи да и се вижда истинското лице,а не маската от 3 санта дето наричат фон-дьо-тен-ле-фал-шив-лик :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Темата е за най-секси момиче...а лично аз разграничавам момичетата на секси и хубави. Тая на снимката определено спада в първата категория :)

Чекнали са я ама т'ва не и пречи да е секси. :P

Link to comment
Share on other sites

Абе не е фалшива мъ мяза на гъза ми в профил :laughing: кат я гледам по-скоро бих й забил един тукат в сурата ... много е дразнеща и превзета (поне на снимките). Относно момите у флиртче няма ко да говоря повечето са некви направени и вместо да показват красота показват ква пишка лапат немам думи убави жени мноу няма има само за ибане.

Не знам и аз кво и харесват.Учи в мойто даскало и е бати коня.

Link to comment
Share on other sites

Не знам и аз кво и харесват.Учи в мойто даскало и е бати коня.

 

Къф кон, по-скоро кобила. Иначе тяло връзва, а и супер перверзен фейс. Бива, бива...

Link to comment
Share on other sites

Щот са тъпи и си мислят, че са някви оригинални. Лошото е, че виждам и момчета да пишат така:

 

опаааа

 

айде сега до аптеката и да ми земеш апчета за сърце :D . Бива ли такова нещо :D :P :P . Такива мадами са..........малееееееее нямам думи

Link to comment
Share on other sites

Прави ми впечетление, че всяка щом покаже съвсем малко от бюста си и вече се смята за невероятна... независимо, че не може да напише едно изреение с по-малко от 20 грешки. Такива човек с лопата да ги рине.

Link to comment
Share on other sites

shadowhand, най-накрая някой с мнение като моето. Във всеки сайт от тоя тип, който отворя, поне 90% са само по бельо, тунинговани за снимките като барбита и със супер глупави профили, а срещу тях плейбоите ще се избият кой да изпраска по-големите суперлативи... Писна ми от курвентии вече, повече няма да отварям такива сайтове, защото само се дразня. :D

Link to comment
Share on other sites

Прави ми впечетление, че всяка щом покаже съвсем малко от бюста си и вече се смята за невероятна... независимо, че не може да напише едно изреение с по-малко от 20 грешки. Такива човек с лопата да ги рине.

 

Да обаче ако ти се съблече ти реферат ли ще я караш да ти пише на тема: "Световен глад" или ще искаш да си в хоризонтално положение :D :P :D . Тъпа или не е готина.

Link to comment
Share on other sites

Темата си е за най-секси...естествено, че като покажат гърда ще са по-секси. Не става въпрос за "иделната за съпруга" или други подобни.

Link to comment
Share on other sites

/off

Тц..ем че има ги всякакви. Ама кво ся в тая тема дай да се постват жени нобелови лауреаети ? ;)

Link to comment
Share on other sites

да, разбира се. то, ако е хубава е тъпа, курва е, или има 100 тона грим, абе, не става за повечето във форума.

Link to comment
Share on other sites

Щот са тъпи и си мислят, че са някви оригинални. Лошото е, че виждам и момчета да пишат така:

 

опаааа

 

Tази я бях показал на предната страница. Май някой не гледа.

Link to comment
Share on other sites

Да обаче ако ти се съблече ти реферат ли ще я караш да ти пише на тема: "Световен глад" или ще искаш да си в хоризонтално положение :D :P :D . Тъпа или не е готина.

Дааа несъмнено всяка снимка, която гледам в интернет и правя сметка как ще реагирам ако би ми се съблечела. И честно казано сега се сетих - шута в четирибуквието и да я няма. Просто такива "секси" пуберчета, носещи маски направени от грим, задължително изрусени с коса по-рядка от моята и повдигнали иначе никаквите си гърди с малоумен сутиен ме убиват.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...