Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

Ако я пренесем в жертвоприношение на сатаната и цялата я оплискаме в собствената й кръв мое да замяса.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Абе Gudo, да не си обърнал резбата? Кво не и харесваш на момичето? Сладурана е, има и сексапил. Хубави очи и устни- с черна коса е репач. Пак си пил :) Пък и като гледам си под влиянието на неприятна "музика" :>.

Link to comment
Share on other sites

Meн също не ма кефи!Изпраскала някви позьорски снимки и вече голямата красавица.Да се беше снимала по естествено тогава бих могъл да е оценя добре.

Link to comment
Share on other sites

To ako чаках някоя от снимка да ми падне до ся девствен щях да си остана.......Пък и закво да я чакам като си имам приятелка и мога да си шпор постоянно а не да има лъс на снимки :D

Link to comment
Share on other sites

Meн също не ма кефи!Изпраскала някви позьорски снимки и вече голямата красавица.Да се беше снимала по естествено тогава бих могъл да е оценя добре.

остава само да се снима на релси като останалите 248327489237 отчаяни от живота тийнове :)

Link to comment
Share on other sites

Първата ми е приятелка..да не сте казали нищо лошо за нея :happy:

А иначе тази е сладка :) :)

6NKA2jQ2iZGEismjqyissevIIvam7d.jpg

 

__smirnoff__ мен ли питаш че не разбрах..? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

последната ми е съученичка , по точно бивша израснали сме заедно и до 6ти клас бяхме заедно след което аз се преместих от изгрев и сега се виждаме само чат пат , казва се ваня

иначе ето ви още едно предложение :

Link to comment
Share on other sites

abcd0004lc5.jpg

Троп :)

 

Иначе за Ваня и аз съм виждал кви ли не регистрации с нейните снимки. Включително и че е от Враца :D

Тази най ми допада. "Фаворитката" на zlobil а и на много от вас никак ама никак не ме радва.Половината от снимките в тази тема са на тийнчета на тема"ах каква съм мръсница".Иначе има и доста добри попадения ама явно сега се касират само девойчетата които са се накурвили.

Link to comment
Share on other sites

Има и свестни и хубави момичета, които не е длъжно да са се снимали по цици или прашки, да са си цопнали 1 кило грим и да се пулят във всякакви възможни пози и физиономии за да "стават" .За справка - виж снимката над моя пост.

 

Sader, тия 3-те дето си ги цопнал ( с донякъде изключение на 3-тата) изобщо не моат да минат за секси. Първата мяса на кобила, втората на пилон. Кво им е сексито от одеве се чудя.

 

 

Дайте си направим тема "Най-хубавото курве в Пловдив" - телефон и снимка (задължителни) :lol: A и всеки ще се хвали по колко пъти я е минал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...