Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply
Ъм... Писна ми да спорите... Тя не живее,нито зад, нито пред... Живее до у-ще Хр. Ботев, което е на поне 2 минути от Санкт Петербург...

 

Ето един махленец позна и къде живее ;) GSM някой иска ли? (в buy/sell ще пусна и цена скоро :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
значи има си тема за наи секси дупе , наи секси гърди , наи секси мацка , мъж и така нататък ама никъде не видях да има тема за наи секси бг момиче , хайде сега сте вие покажете вашата фаворитка без значение дали сте я изровили от флирче или другите там саитове за запознаства .....

моля всеки пост да съдържа снимка коментарите са излишни

 

edit: за сега от всички най ми харесва моето си предложение според мене за сега то води във всичките класации :

 

gallery_2386_8_29800.jpg

 

Хах тази ходеше с един мой фр който сега е в Англия ... мисля 4е се казваше ... Пепи ли Диди ли беше забраих като го видя в скайп ще му пиша да го питам ;)

 

20060713_mm_847.jpg

Не гарантирам,че е българка.

има я в един руски сайт www.fishki.net

Link to comment
Share on other sites

Това е снимка на моята приятелка, която много си обичкам :love . Снимката е подходяща и за една друга тема

 

 

П.С. Имам нейното разрешение за публикуване на снимката.

 

snimka.JPG

Браво, браво! Аз никога не бих сложил снимка на моята приятелка, но ти щом си решил..
Link to comment
Share on other sites

Снимката е подходяща и за една друга тема

наистина...естествените възглавници са най добри :woot

Link to comment
Share on other sites

trifo интересни снимки.

 

Втората е много ефектна снимка.

Четвъртата и последните 2 изглеждат прекалено професионално ;) Или някои си е играл да ги оправя или не са авторски.

Link to comment
Share on other sites

Ъм... Писна ми да спорите... Тя не живее,нито зад, нито пред... Живее до у-ще Хр. Ботев, което е на поне 2 минути от Санкт Петербург...

е как бе, мама му стара. аз също живея там и никога не съм я мяркал. бива ли такова нещо, пандарев, кажи ми :)

Link to comment
Share on other sites

не че е кои знае какво тази, но все пак някои може да я познават ;)

 

001813349.jpg

 

мими пловдив

 

whistle.gif

 

скоро не бях влизал в сладура (1-2години) и като влезнах днеска .. на какво попаднах

http://www.sladur.com/new_img/9/3/3/7/0/93370.html :) набито о4о имам

Link to comment
Share on other sites

Амм..за съжаление сегашните "секси" момичета тряа да се водят тия прекрасни крави които виждаме ежедневно по улиците с недодялано окастрена коса стърчаща във всички посоки,и при опит за допир до лицето парво пръста ви на половина потъва в грим преди да стигне до кожата...

Снимките които видях от Flirt4e,са именно на въпросните "дами" за които говоря..честно скъпи съфорумци..ако не сте на 13-14 години...и поне веднъж сте имали ИСТИНСКА жена до себе си (не говоря за дясната ви или лявата ви ръка)...кажете ми...какво им харесвате на тия?

Link to comment
Share on other sites

Hate .. евалата ... ^^ от как е пусната темата гледам как се слагат снимки на разни разголени девойчета, на които единствена цел в живота им е "да съм по-курва от всички останали" ... не са секси разголените снимки .. или снимки тип "вижте колко съм красива, като се накипря и сложа фондютена" ... по-скоро са смешни .. и особено като почнат да си правят профили из споменатите сайтове ... за да може колкото се може повече народ да ги зарибява (зарибяване=типично селско поведение), за да се чустват колкото се може по-красиви и желани, че ако не им се каже по 20пъти на ден, че са невероятни .. просто няма да се чустват вече "СЕКСИ" ...

Link to comment
Share on other sites

gallery_3681_87_3880.jpg

 

 

момичето не е чистокръвна българка , но все пак е живяла цял живот в бг затова смятам че минава наистина е красива , казва се деси ;)

 

Тва не е ли Jun от плея? :D Тва момиче кърти мивки. Кат почне да ги нарежда и се разцепвам :lol:

 

re6ih i az da se vklu4a v temata. Spored men i trite sa si dosta dobri( Pozdravi na __smirnoff__ :) 101166.JPG

 

Тая ми е от бившия клас. Ирена се казва. Познах ли? :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...