Jump to content
BulForum.com

Като какъв(ва) се самооприличавате?


Recommended Posts

Определям се като надарен толкова, колкото да осънавам колко малко съм надарен за да имам нещата, които искам и които ми липсват

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

скучен философ, мислещ прекалено много (по принцип)

а как ми се иска да бях непукист и повече егоист ... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Като себе си.Не като хора които се мислят за надарени пълен смех в залата Надарен :wir :wir :wir :wir .То самучуствие ама толкова просто няма иконка която да покаже моята реакция

Link to comment
Share on other sites

Определям се като надарен толкова, колкото да осънавам колко малко съм надарен за да имам нещата, които искам и които ми липсват
Ъъъъ... я пак?
скучен философ, мислещ прекалено много (по принцип)

а как ми се иска да бях непукист и повече егоист ... :unsure:

Абе да ти кажа, не е голяма разликата, откакто станах завършен егоист :)
Като себе си.Не като хора които се мислят за надарени пълен смех в залата Надарен :wir :wir :wir :wir .То самучуствие ама толкова просто няма иконка която да покаже моята реакция
Объркал си темата, това не е вечерното шоу на Азис.

Аз съм Надарен Феномен.
Ваньо, ти си златисто-кафяв айтъм :)
Link to comment
Share on other sites

Maj sam na pat da se oprilicha na budesht tatko :blush: :shy: :sad1:

OFF/ Миг невнимание.... и после цял живот баща ! Майтап бре, няма страшно !! Трудни са само първите 25-30 години.

 

Честито от мен . И се стягай...... !

Link to comment
Share on other sites

Maj sam na pat da se oprilicha na budesht tatko :blush: :shy: :sad1:

 

Честито! Много приятни моменти те чакат, да знаеш :) Само един съвет от мен - гледай да се наспиш преди да се роди бебето че след това ако си от късметлиите като мен ще спиш над 6часа малко след като стане на година... Аз преди си мислех че 8 часа сън е недостатъчен, сега си мисля че 6 часа са много добре даже :)

Link to comment
Share on other sites

ще спиш над 6часа малко след като стане на година...

 

Окуражаваш ме! :D Аз от години спя средно по 6 и си функционирам нормално, дори една година вече и работя с по толкова сън. Усещам, че аз ще джуркам бебото (живи и здрави) нощем, щото жената бездруго работи повече от мен, а аз и в 3 да заспя, после пак съм адекватен на работата. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вдъхваш надежда :)

 

Каква ти надежда :)

 

Те идеалистите не оцеляват...

 

Аз съм живият пример :)

Вече ме гледат странно заради отказа ми да играя по нечии извратени правила. Било то и някакъв си там ... хаху?

 

Хубавото е, че сега имам толкова много време и се чудя какво да го правя :lol:

 

Точно сега май съм като Едуард Нортън в Боен клуб, когато блееше пред телевизора, защото не го ловеше сън.

 

Иначе... като пумпал завъртян от вятъра - жестоко е!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...