Jump to content
BulForum.com

Като какъв(ва) се самооприличавате?


Recommended Posts

Веднъж се замислих... че ми е трудно да измисля отговор на въпроса "какъв съм" - дали физик, дали форумист, дали чатер, дали студент, дали кретен... или просто човек...

Така и не успях да измисля, може би най-много се самоопределеям като студент.

Но тогава се замислих, какво мислите вие? Като какви се самооприличавате? И разбира се, защо? Кое ви кара да смятате че сте повече едно, отколкото друго?

Вие сте :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Преди си мислех че съм нещо особено, но след това с помощта на един специален за мен човек разбрах че всъщност повечето от нас се мислят за нещо по-различно и по-уникално от останалите... изключенията в случая са именно тези които се възприемат просто като хора.

 

Опитвам се да следвам тази теза.. и засега дава резултат тъй като се чувствам по-добре.

 

Иначе спокойно мога да се оприлича на Музикален Помиар. За другите неща още не съм сигурен.

За справка: http://www.last.fm/user/aph3x/ :)

Link to comment
Share on other sites

Преди си мислех че съм нещо особено, но след това с помощта на един специален за мен човек разбрах че всъщност повечето от нас се мислят за нещо по-различно и по-уникално от останалите... изключенията в случая са именно тези които се възприемат просто като хора.

 

Опитвам се да следвам тази теза.. и засега дава резултат тъй като се чувствам по-добре.

 

Иначе спокойно мога да се оприлича на Музикален Помиар. За другите неща още не съм сигурен.

За справка: http://www.last.fm/user/aph3x/ :)

Този "специален" човек е бил много ограничено парче. Вместо да ти помогне те е тласнал към обществено приета заблуда. Факт е ,че всички хора са различни => уникални.

Много ясно, че като "просто човек" ще се чувстваш по-добре, щото е по лесно. Така не си трън в очите на никой, сички пи4ки са равни, птичките пеят(ама всяка една пее, квото пее и другата, щото иначе ще излезе, че се има за нещо по-уникално ;) )...

Хората са уникални, докато разни "специални" за тях хора не почнат да им "отварят" очите... Айде нема нужда от такива "специални" хора бих казал.

П.С. People, не се страхувайте да се мислите за нещо по-различно от останалите, защото това е факт. Ако някой ви каже обратното - теглете му една майна и му кажете да не се мисли за нещо по-различно от останалите... :banned:

Link to comment
Share on other sites

Deftones имат едно хубаво парче...

Мисля че ще разбреш по-добре идеята ми :) Определено нямах предвид че трябва да се поставяме на нивото на .. масите...

 

Точно пък мен не можеш да ме обвиниш в mainstream :D

Link to comment
Share on other sites

Deftones имат едно хубаво парче...

Мисля че ще разбреш по-добре идеята ми :) Определено нямах предвид че трябва да се поставяме на нивото на .. масите...

 

Точно пък мен не можеш да ме обвиниш в mainstream :D

А какво имаше предвид? Нещо не ми стана ясно. Аз пък бих ти препоръчал Wake Up - Rage Against The Machine за да разбереш по-добре моята идея ;)

Link to comment
Share on other sites

уффф! да ва тако'ам в екзистенциалистите!

аз па са имам за център на света и абсолютен господар на положението, освен когато не зависи от мен или не ми се занимава. проблем?

Link to comment
Share on other sites

Не върви някак, Мобо...центърът съм аз...

 

По темата...аз съм Гошо Кифлата, Гошо Вафлата, човекът-музей, quite a странна птица и още какво ли не... Всичките са конкретни цитати на хора, които така са ме наричали и са били много прави.

Link to comment
Share on other sites

И аз се включвам в борбата за "център".В крайна сметка може да има и 1-во,2-ро и 3-то място.Иначе съм и келеш,и шматка,и велик.... и още нещо.Абе и котарак съм

Link to comment
Share on other sites

Гошо Кифлата.... хехе яко :)

 

Аз пък не знам какво съм... и така ми харесва... защото така търся още... И така е по-интересно :) Та така...

Link to comment
Share on other sites

Истината е че съм прекалено добър към тези, които обичам, въпреки че оставам наранен понякога :cry . В същото време не търпя компромиси и не умея да прощавам на всеки.

Абе с 2 думи... тъпа селска пръчка съм.

Link to comment
Share on other sites

от мнения на приятели аз съм

'ебахти гадния мрънкалник'

иначе

'не съм лош човек, и съм малко повече от нормалното чики-рики'

Link to comment
Share on other sites

Беден студент :(

 

уффф! да ва тако'ам в екзистенциалистите!

аз па са имам за център на света и абсолютен господар на положението, освен когато не зависи от мен или не ми се занимава. проблем?

 

Много добре баЦе. Ти си центъра на юниверсума :).

Link to comment
Share on other sites

Карах скейт,не се определях като скейтър,слушам пънк и хардкор,не се определям като пънкар,разбирам от математика(горе долу),не се определям като математик,имам/имах най-добрия успех в класа,не се определям като много знаещ.Мислех,че съм различен....да различен съм,но колкото всеки друг.

Глупаво е да ставаш еди какъв си,за да влезеш в определена група и да казваш,че си еди какъв си.Глупаво е да бъдеш кон с капаци и да се дистанцираш от неща,които харесваш,само заради се вписваш в определена група.Глупаво е да отбягваш другите хора,защото не са като теб,защото под дрехите,прическите и обувките има хора,не по-различни от вас.Мога да се съглася обаче,че за някои индивиди може да се съди по външния вид,но все пак не е гаранция.

Преди делях хората на гъзари,пънкари,скейтъри,метали и на каквото още се сетите......сега ги деля на добри хора,гадни хора и дорби хора,които се правят на гадни.

Link to comment
Share on other sites

Най - добре се описвам само с една дума "чешит". Тълкувайте го както искате :P .

Link to comment
Share on other sites

Както адаша каза няколко поста по-нагоре така и мен във форума ми казаха че съм бил Джозо Реното или Mr. Fucker както ме определи @Shmi заради това което съм писал в инфото си :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

 

Аз иначе се определям като ултра беден стидент :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм котарак ей! Лилав на зелени раета! :)

 

Иначе слушам метъл, но не бих казал че съм метъл. Креативен, май, също съм. Учителите ме наричат нахален, майка ми ме нарича наркоман (за компютъра говори) Но аз май ще се съглася с мнението на приятелите ми, които казват, че съм "изтънчено гаден" :)

 

P.S. Впрочем и аз мисля, че музиката е важна част от опознаването на някого, така че... http://www.last.fm/user/Legop4o/

Link to comment
Share on other sites

pyro, и аз те определям като абсолютен чешит :]]

Иначе темата ме кефи, вие ме кефите :Р Не твърдя, че това, като което се самоопределяте сега е вовеки веков, и 'докъто аз светувам', просто ми е интересно в този етап от животите си като какви се самоопределяте :]

Go on.

П.П. Жоре, кифло с кифло тестена - вЕрно си quite a странна птица :)

Link to comment
Share on other sites

Според последни наблюдения на даскалката ми по немски аз съм бил "приятно луд". Хубаввото е че го каза с добро чувство :laughing: :lol: :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

определям се като хейтър...различен от зганта по форумите :devil (модератора да не се сърди) определям се като такъв, защото обичам да 'паля' фитила на невинните 'орица с някоя простотийка. справка: play.evrocom.net/forum. Ако съм засегнал някой да не се сърди :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

П.П. Жоре, кифло с кифло тестена - вЕрно си quite a странна птица :)

 

Абе аз тия моите варненски приятели ги имам за големи балъци, но понякога успяват да четат света по удивителен начин. Ей това съм аз...quite a станна птица...и нищо повече...

Link to comment
Share on other sites

Бих казал ,че човек не може да се самоопредели . Все пак "Das ist keine шега работа" :)

Колкото и да мисля не мога да се определя с една дума - Аз съм всестранно развита личност . Отвсякъде по малко ,но все недостатъчно за да съм #1... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...