Jump to content
BulForum.com

Като какъв(ва) се самооприличавате?


Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply
Пияна при това :)

Чак до теб ли воня на бъчва ;) Иначе спаменето е нов вид страничен ефект на пиянството ми... интересно...

Link to comment
Share on other sites

Прекалено понятизирате нещата. Опитвате се да заключите доста абстрактни понятия, които всеки виждеа различно, в рамките на думите. Аз съм противник на научния подход към човека, защото човека, бидейки създател както на науките, така и на самото понятие наука, е над тези неща. Опита да достигнем до дълбините на себе си чрез научния апарат би бил толкова успешен, колкото ако създадем машина, която да ни разбере.

Психологията според мен е наука, достигнала тавана на възможностите си и дълбае в терминологията и дълбините на все по-абстрактни и абсурдни понятия в търсенето на нещо, което не можеш да опишеш с думи - нещо, което можеш само да изживееш и изпиташ.

 

Така че живейте хора. И кажете какви се чувствате :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм много гооотина и маааалко самовлюбена :punk
Качи си снимки, много обичам да пукам балони :)

 

Понякога се самоопреличавам и като хейтър :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм много гооотина и маааалко самовлюбена :punk

Най вероятно си неква откачалка, ако беше готина точно по форуми щеше да дрънкаш щуротии и глупости :bgrin: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Най вероятно си неква откачалка, ако беше готина точно по форуми щеше да дрънкаш щуротии и глупости :bgrin: :tongue

 

А може и да е. :lol: Знай ли се??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Непоправим егоист!!! Ненавиждам се! Мразя се! Отвратителна съм! Пфф ...

ОФФ : Не си, Ели !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

За съжаление като нищо конкретно не мога да се определя. Съвкупност от много неща и нищо характерно и открояващо се.

Link to comment
Share on other sites

Оприличавам се (за мой ужас) едновременно на Джаба хотианина и на онази гадинка с човката и косматите уши от "Завръщането на джедаите". :blink:

 

Оффтопик // Джаба от Налл Хута ли беше или от Хот ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...