Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Уаааау серията е много зарибена до края те държи в напрежение :bgrin: След това което стана незнам как ше го измислят тоя втори сезон (ако има де) до последно очаквах нещо да се обърка и отново да се започне всичко отначало но ..... така стана по готино :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Субове има вече там от където идват винаги http://subs.unacs.bg/. От четеното до тук знам със сигурност, че ще има още няколко сезона. Колкото до другата серия тя излиза по график във вторник сутринта по тракерите!

 

Малко инфо за втория сезон тук!

Link to comment
Share on other sites

Нямам търпение за 22 епизод. Егати якия сериал. 22 Така свърши че направо искам да врътна времето напред.

Link to comment
Share on other sites

Сценарият на този филм просто е уникален.Ако все още не сте почнали да го гледате го направете.За сега съм до 13серия.Смятам да върва с темпо че да гледам последната серия точно когато излезе.

Link to comment
Share on other sites

Тая 21 серия беше супер инфарктна :) Поне свърши добре...вероятно вторият сезон на сериала ще се върти около парите на ДиБи ;) Очаквам в следващата серия Джон Абруци да умре :D

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли нещо като се напъна да си го сваля линка не работи... :(

Върви , върви линка ... :) Нямам търпение да гледам 2-рия сезон :Р Белик добре са му зачервили личицето хах

Link to comment
Share on other sites

Пичове,зарибих се и аз,и почвам да го дърпам :)

 

едит:помагайте със субтитри,че в арената са за супер потребители :(

 

едит 2:намерих ги,които търси тука :)

Link to comment
Share on other sites

..вероятно вторият сезон на сериала ще се върти около парите на ДиБи

амм.., ти да не реши случайно, че действието вече няма да се развива в затвора?

давам им най-много 1-2 серии извън него, след това back to jail :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

някой с по-бърз нет може ли да шерне 9-10-11-12 серия, че тея от еврокон спряха японеца :cry няма значение в дц или торента на ек. благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

амм.., ти да не реши случайно, че действието вече няма да се развива в затвора?

давам им най-много 1-2 серии извън него, след това back to jail :bgrin:

Хаха няма да е в затвора втория сезон :) Доколкото знам ще е предисторията за натопяването на Линкълн и развитието нататък ;)

Link to comment
Share on other sites

Хаха няма да е в затвора втория сезон :) Доколкото знам ще е предисторията за натопяването на Линкълн и развитието нататък ;)

Имам някакво супер гадно чувство че втория сезон ще ми развали впечетлението от сериала като цяло!

Link to comment
Share on other sites

Гледах трейлърчето и направо с нетърпение чакам да излезе епизода.Но май не бяха всички които избягаха,като ги даваха в общ план.

И японеца си работи пак

ЕДИТ:

Моя грешка всичките са там.

Link to comment
Share on other sites

Гледах първи епизод. Някой ще ми разясни ли номера с татуировката? Колкото и да гледах, не можах да видя "скрития" план на затвора преди да го покажат.

Link to comment
Share on other sites

Гледах първи епизод. Някой ще ми разясни ли номера с татуировката? Колкото и да гледах, не можах да видя "скрития" план на затвора преди да го покажат.

една вечер докато за пореден път се мачи над чертежите няква му донесе пица майче и докато му разваляше парите той видя че върху нея цялата беше в татуси и обици се мяркаха и тогава му хрумна да си направи татуси и го дават как взима плановете на затвора и върху изоражението на дявола и ангела вплита всички тръби входове изходи стени етажи и всякви такива и най важното че той има много развито ( майче коефицент на интелигентност нз как го обясни психолога му на докторката на затвора ) и и обясни че ако ния гледаме една лампа само приемаме светлината и формата и а тоя пича с татусите вижда всичко всеки болт гайка винт до най малката подробност затова той вижда неща които другите немогат просто гледай нататак няма да сажеляваш щом моя баща успя за една сабота да ги изгледа всички 20 серии ( тогава имах толкова) няма какво да кажа за сериала

Link to comment
Share on other sites

Баси, добре, че чета отдолу нагоре и видях предупреждението на Стенли. :) Въпросът ми беше съвсем конкретен и няма нужда от подробни описания на сюжета.

Link to comment
Share on other sites

Баси, добре, че чета отдолу нагоре и видях предупреждението на Стенли. :) Въпросът ми беше съвсем конкретен и няма нужда от подробни описания на сюжета.

всъщност така са направени, че планът на затвора да се вижда само от майкъл. по нататък в сериите ще видиш цифри, имена и т.н. които са маскирани, че все едно са част от татуировката и посмъртно не можеш да се усетиш какво значат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гледах първи епизод. Някой ще ми разясни ли номера с татуировката? Колкото и да гледах, не можах да видя "скрития" план на затвора преди да го покажат.

Човече имай малко въображение ... Без такова, за къде?

Link to comment
Share on other sites

Хехе, въображение имам даже в излишък. Идеята ми беше друга. Ама айде, няма да продължавам. Ще си гледам сериалчето и няма да задавам въпроси :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе, въображение имам даже в излишък. Идеята ми беше друга. Ама айде, няма да продължавам. Ще си гледам сериалчето и няма да задавам въпроси :)

По-късно ще разбереш от какво е болен, с какво е по-различен от останалите и защо той може да види плановете, а останалите не могат :bgrin:

 

 

Само не ми е ясно как са го татуирали по този начин, в смисъл жената не е като него, ама айде.. :P

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам ще е предисторията за натопяването на Линкълн и развитието нататък ;)

 

дано не си прав ;)

Link to comment
Share on other sites

дано не си прав ;)

Що бре, на мен пък ми е даже по-интересно как се е завързала цялата рабоа и кой герой каква предистория има, отколкото просто да гледам събрани от кол и въже безмислени персонажи без минало и собствена характеристика. Борис да не чете това :P - Слава Богу, че се измъкнаха от затвора, че вече беше започнало да ми писва да гледам едни и същи декори. Искам екшън, искам завързана история с голееееми коренища, искам наште да победят и оная зла руса кучка да и срежат тръбите и да я удушат на тях.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...