Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
.... "като куче го застреля" :blink:

 

определено най-динамичната серия от 2-и сезон

Аз по едно време си помислих , че го застреля в рамото ,за да го сплаши, но това беше направо брутално.

Link to comment
Share on other sites

Кефи ма .. как се сваля толкова бързо и се превежда моментално до 12 часа и е преведено :)) БРАВО !!

Аз пък доволно си го сийдвах в АренаБГ специално за ЕК и ГГбит :) Повечето от 1-вите които го бяха свалили (в първите 100) бяха точно от Пловдив и тези които са с ГГбит и ЕК :)

 

Браво :) :excl: :punk

Link to comment
Share on other sites

Басси тоя сериал започна да избруталява.Верно, че досега имаше много убийства, но това с хлапето...направо гадно беше.И започва да се протаква сериала като някоя сапунка.Вече 3-та серия копаят тоя силоз и не са се махнали оттам.

Link to comment
Share on other sites

Басси тоя сериал започна да избруталява.Верно, че досега имаше много убийства, но това с хлапето...направо гадно беше.И започва да се протаква сериала като някоя сапунка.Вече 3-та серия копаят тоя силоз и не са се махнали оттам.

 

Не се протака, просто гледаш по един епизод от втория сезн на седмица.Силно се съмнявам, че по такъв начин си изгледал целия първи сезон.

 

Според мен е тъпо да се пуска по един мизерен 45 минутен епизод всяка седмица.

Когато изгледах за пет дена първият сезон, ми беше много по-интересно.

Link to comment
Share on other sites

id_ivo

Аве брат кво разказваш какво става не си в час май :crazy:

Gotteskrieger

Прави каро мен

от втория сезон съм гледал само 3 серийки ( и наистина е много кофти да се гледа само по една ) за това си ги сабирам много по голямо густо ще като си изгледаш 5-6 или повече серии една след друга

много кофти че следващата ще се появи чак накрая на месеца

а за филмчето наистина кърти от кадето и да го погледнеш

не случайно НОВА ТВ са купили правата да го излъчват ( да видим и те ли ще дават по една серия на седмица )

Link to comment
Share on other sites

... само не мога да разбера какъв е тоя FoV на сървъра, след като навсякъде е LOL ... за по-забавно сигурно, да се учим да си синхронизираме титрите :woot

 

благодаря ви, че целия епизод ми стана ясен на кадри, синхорнизирайки титрите от наличната за LOL версията! :angry1

 

btw преди 487 позиция има няколко непреведени реплики

Prison.Break.S02E07.HDTV.XviD-LOL => ** The previous release is out of sync for the first 4 minutes **

Link to comment
Share on other sites

Така е.И аз изгледах 1 сезон за 2 дена и може би затова 2 ми се струва по-муден(но в никакъв случай безинтересен), но трябва да признаете, че е по тъп от 1 сезон и с всяка изминала серия ще става още по-тъпо.Аз не виждам какво може да стане повече.Това с бягството и парите да го протакат още 2-3 серии.И след това?Половин сезон ще ни показват как си почиват на Хаваите и пийват коктейли?Или 15 серии ще гледам как ги преследват.Или може пак ще ги вкарат в затвора и ще гледаме ново "протакано" бягсто, което си е почти фантасмагория- да избягаш 2 пъти от затвор.Просто започнаха да се изчерпват интересните неща, които могат да се покажат.

На мене би ми било интересно още 1-2 сезона ако Линкълн и Майк се опитват да докажат невинността си(това, за което умряха адвокатката и оня), което да е съпроводено с много премеждия и по някакъв начин не изкарват останалите няколко затворника от сериала(или поне да хващат по 1 на 5-6 серии :devil ).

Просто идеята на 1 сезон беше уникална и много добре реализирана и затова сега сериала започва да избледнява.

Link to comment
Share on other sites

А,бе,то си е моя работа ! :ghost

Не е твоя работа.Ако прочетеш цялата тема, ще видиш, че по рано в нея сме се разбрали никой да не разказва какво се е случило, никакви догадки, предположения и темподобни, защото по този начин сериала става по предвидим и безинтересен.Или ако ще правиш нещо такова използвай спойлери.

Link to comment
Share on other sites

Поста на ivo е изтрит. Ivo, показвай малко уважение и мисъл иначе ще получиш предупреждение. Не е нужно да прецакваш кефа на останалите и то без да си предупредил.

Link to comment
Share on other sites

Така е.И аз изгледах 1 сезон за 2 дена и може би затова 2 ми се струва по-муден(но в никакъв случай безинтересен), но трябва да признаете, че е по тъп от 1 сезон и с всяка изминала серия ще става още по-тъпо.Аз не виждам какво може да стане повече.Това с бягството и парите да го протакат още 2-3 серии.И след това?Половин сезон ще ни показват как си почиват на Хаваите и пийват коктейли?Или 15 серии ще гледам как ги преследват.Или може пак ще ги вкарат в затвора и ще гледаме ново "протакано" бягсто, което си е почти фантасмагория- да избягаш 2 пъти от затвор.Просто започнаха да се изчерпват интересните неща, които могат да се покажат.

На мене би ми било интересно още 1-2 сезона ако Линкълн и Майк се опитват да докажат невинността си(това, за което умряха адвокатката и оня), което да е съпроводено с много премеждия и по някакъв начин не изкарват останалите няколко затворника от сериала(или поне да хващат по 1 на 5-6 серии :devil ).

Просто идеята на 1 сезон беше уникална и много добре реализирана и затова сега сериала започва да избледнява.

 

 

На мен пък ми става все по-интересно с всяка изминала серия. И от първи и от втори сезон съм разбрал, че в този сериал винаги се случва нещо неочаквано. Така, че не си мисли, че сериала е изчерпан. Има още много неща да се случват. А и малко странно да твърдиш, че няма какво да се случва и в същото време да очакваш още няколко сезона :confused . За самата идея на сериала са достатъчни два сезона. Много тъпо ще е да бягат пет сезона, а и вече е невъзможно да бъдат оправдани братята за някой престъпления. Така, че това най-вероятно е последния сезон на Prison Break. Един от сценаристите също го споменава в едно интервю ;) . Просто се наслаждавайте на всяка серия, вместо да се чудите какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Така, че не си мисли, че сериала е изчерпан.очакваш още няколко сезона :confused . За самата идея на сериала са достатъчни два сезона. Много тъпо ще е да бягат пет сезона, а и вече е невъзможно да бъдат оправдани братята за някой престъпления. Така, че това най-вероятно е последния сезон на Prison Break. Един от сценаристите също го споменава в едно интервю ;) . Просто се наслаждавайте на всяка серия, вместо да се чудите какво ще стане.

Така ли? :bgrin: А защо тогава друг от сценаристите споделя в друго интервю, че е написан сценарий за още 3 сезона напред?Иначе си прав сериала още не се е изчерпал, но ако наистина от екипа решат да реализират написания сценарий, определено ще им е много трудно да задържат по-голямата част от първоначалните си фенове.

Link to comment
Share on other sites

Така ли? :bgrin: А защо тогава друг от сценаристите споделя в друго интервю, че е написан сценарий за още 3 сезона напред?Иначе си прав сериала още не се е изчерпал, но ако наистина от екипа решат да реализират написания сценарий, определено ще им е много трудно да задържат по-голямата част от първоначалните си фенове.

Има още много хляб за режисьорите в тоя сериал. Ми нали трябва да се събере с докторката Майкъл. :) После Линк трябва да си намери сина,а това хич няма да е лесно. Те го пуснаха и казаха по новините само защото знаеха ,че ще тръгне към него и така ще имат шанс да го заловят...

После... бе вече сериала няма да има 1-2 главни герои . Вече ще проследяват развитието около всеки от затворниците поотделно.Не отписвайте психото.Ще има приключения в Холандия... :D

Общо взето сериала може да го направят дълъг колкото "дързост и красота" :lol: Само ,че едно такова удължаване би го обезсмислило до голяма степен

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се на всички.

Не съм прочел, че не се одобряват подобни думи. Просто го гледах в 4 сутринта и ме разцепи серията, та затова - малко лирическо отклонение. :love

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае да ли ги има някаде другаде ДВД-тата с БГ Суб ( всичките )

тук има само 1,2,6:

Prison Break DVD BG Sub 1-4

Prison Break DVD BG Sub 5-8

Prison Break DVD BG Sub 21-22

 

И стига сте гововори ли глупости че са го разширява ли

нека харата си разбират от работата

незнам ако свърши сериалчето какво ще гледам ;)

във всяка серия има голям замисъл и те държи много в напрежение

и според мен не е много вярно че ще се изгуби голяма част от феновете ( те точно това искат обрати, напрежение, и добър замисъл и да не свършва никога :bgrin: ) всичко това и много повече ни го предлага филмчето

иначе съм салгласен че сериалчето не може да е повече от 3 максимум 4 сезона

по нататък ще стане като някоя сапунка

Link to comment
Share on other sites

Изгледах всички серии от 2-ри сезон и мога да кажа,че това е най-якия сериал forever :)

Дори след като излезнаха от затвора му намериха много яко продължение и тръпката е в пъти повече :)

Нещо,което в Lost тотално липсва вече и затова запада яко :)

Link to comment
Share on other sites

Изгледах всички серии от 2-ри сезон и мога да кажа,че това е най-якия сериал forever :)

Дори след като излезнаха от затвора му намериха много яко продължение и тръпката е в пъти повече :)

Нещо,което в Lost тотално липсва вече и затова запада яко :)

 

От къде ги намери всичките серии на 2-ри сезон! :blink: Или втори сезон има само 7 серии??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Втори сезон се излъчва в момента и за сега има само 7 серии. Целият първи сезон на ПБ е пълна скука. Едвам изгледах първите 10 серии и спрях. Такова мъчение не бях виждал до сега.. Добре, че втори е малко по-интересен. Лост>>>ПБ

Link to comment
Share on other sites

Втори сезон се излъчва в момента и за сега има само 7 серии. Целият първи сезон на ПБ е пълна скука. Едвам изгледах първите 10 серии и спрях. Такова мъчение не бях виждал до сега.. Добре, че втори е малко по-интересен. Лост>>>ПБ

Ти луд ли си бе?Тва Лост е в пъти по-тъпо от "Бягство от затвора".Не само че втория е по-реален, но и много по-добре измислен и не оставя хиляда варианта като ЛОСТ.Много по-лесен и приятен за гледане.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...