Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Втори сезон се излъчва в момента и за сега има само 7 серии. Целият първи сезон на ПБ е пълна скука. Едвам изгледах първите 10 серии и спрях. Такова мъчение не бях виждал до сега.. Добре, че втори е малко по-интересен. Лост>>>ПБ

Ти направо ме разби с това мнение !!!

No Comment

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Втори сезон се излъчва в момента и за сега има само 7 серии. Целият първи сезон на ПБ е пълна скука. Едвам изгледах първите 10 серии и спрях. Такова мъчение не бях виждал до сега.. Добре, че втори е малко по-интересен. Лост>>>ПБ

5.gif

Link to comment
Share on other sites

И кво му харесвате особено на 1ви сезон? И баба ми ще заспи от скука.. за 10 серии НИЩО не се случи. Само ми оставя някви оригами в каналите. Супер. Много е интересно да знаеш, че всяка серия ще свърши добре за наш'те момчета и ще бъде по план. Голяма тръпка. По-лесно се гледало ли? Еми като ви мързи да си поразмърдате мозъчетата и ви дразни това, че не ви сервират отговорите на всичко в края на епизода..нормално е да си мислите, че този филм е по-добър от Lost.

Link to comment
Share on other sites

И кво му харесвате особено на 1ви сезон? И баба ми ще заспи от скука.. за 10 серии НИЩО не се случи. Само ми оставя някви оригами в каналите. Супер. Много е интересно да знаеш, че всяка серия ще свърши добре за наш'те момчета и ще бъде по план. Голяма тръпка. По-лесно се гледало ли? Еми като ви мързи да си поразмърдате мозъчетата и ви дразни това, че не ви сервират отговорите на всичко в края на епизода..нормално е да си мислите, че този филм е по-добър от Lost.

Всеки сериал си има своите фенови и хора, които го харесват. Ако всички харесвахме Lost, нямаше да се правят други сериали, защото те логично няма да се гледат. Щом харесваш толкова много Lost пиши си в темата за Lost.

 

P.S. Не че съм против този сериал, той също е доста добър и в момента го гледам, но както много пъти е споменавано в тази тема "всеки си има вкус"

Link to comment
Share on other sites

И кво му харесвате особено на 1ви сезон? И баба ми ще заспи от скука.. за 10 серии НИЩО не се случи. Само ми оставя някви оригами в каналите. Супер. Много е интересно да знаеш, че всяка серия ще свърши добре за наш'те момчета и ще бъде по план. Голяма тръпка. По-лесно се гледало ли? Еми като ви мързи да си поразмърдате мозъчетата и ви дразни това, че не ви сервират отговорите на всичко в края на епизода..нормално е да си мислите, че този филм е по-добър от Lost.

Хахахах като те гледам тебе колко си мърдяш мозъчето... толкова много го мърдяш, че явно не си разбрал дори с каква цел пуска оригамитата в каналите.Ахахахах.

И ако не те кефи сериала просто не пиши в тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Всеки сериал си има своите фенови и хора, които го харесват. Ако всички харесвахме Lost, нямаше да се правят други сериали, защото те логично няма да се гледат. Щом харесваш толкова много Lost пиши си в темата за Lost.

 

P.S. Не че съм против този сериал, той също е доста добър и в момента го гледам, но както много пъти е споменавано в тази тема "всеки си има вкус"

 

Споделих мнението ми за филма. Това, че някви пуберчета тръгват да ми скачат на бой си е техен проблем. Аз отговарям защо ми беше тъп първи сезон.

 

Асасинчо или квото трябва да е тва... разбрах аз каквото разбрах. Ти не се нервирай. Ще мине пубертета скоро.

 

"оригамитата"... хихихи

Link to comment
Share on other sites

Споделих мнението ми за филма. Това, че някви пуберчета тръгват да ми скачат на бой си е техен проблем. Аз отговарям защо ми беше тъп първи сезон.

 

Асасинчо или квото трябва да е тва... разбрах аз каквото разбрах. Ти не се нервирай. Ще мине пубертета скоро.

 

"оригамитата"... хихихи

AssassinatoR е ника и никой не е тръгнал да ти скача на бой, просто искаме да се обосновеш защо не ти харесва сезон на филма, защото ако питаш мен той е много по напрегнат от 2(поне от каквото е излязло от 2), камо ли от ЛОСТ, в който просто няма защо да бъдеш напрегнат, защото тоя сериал крие толкова много тайни, че просто е труден за разбиране, то в един момент си мислишч е си разбрал нещо и следващия епизод ти изръсят, че е станало съвсем друго, но и това не е сигурно, за да си оставят сценаристите още една вратичка да могат да протакат сериала още малко и да изкарат някой друг лев.

Да се надяваме, че ис "Бягство от затвора няма да е така, защото има написан сценарий бая занапред".

"оригамитата"... хихихи

Тва го копнах от твоя пост няма кво да ми се смееш. ; )

Link to comment
Share on other sites

Аз се обосновах. Нищо не се случва за цели 10 епизода. С мъка ги изгледах всички. После почнах директно от 2ри сезон и нямам усещането, че съм изпуснал нещо. А с няколко flashback-a ми показаха всичко, което трябваше да съм видял от първи сезон.

 

Смешно ми стана начина, по който си го членувал.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не се случва за цели 10 епизода. С мъка ги изгледах всички. После почнах директно от 2ри сезон и нямам усещането, че съм изпуснал нещо. А с няколко flashback-a ми показаха всичко, което трябваше да съм видял от първи сезон.

Стига си писал глупости ве не се било случило нищо през първите 10 серии :smile1:

точно първият сезон е измислен и направен много добре сяка серия си заслужава ;)

никои нормален човек няма да гледа с мъка 10 серии и след това да почне направо от втория сезон

и ни казваш че с няколко flashback-a си разбрал всичко което се е случило

не ми е ясно защо изобщо продължаваш да го гледаш след тези твои тежки думи

И кво му харесвате особено на 1ви сезон? И баба ми ще заспи от скука.. за 10 серии НИЩО не се случи

аз викам направо да изчакаш последните 2-3 серии хем със няколко flashback-a ще разбереш какво се е случило през изминалите сезони хем ще видиш и финалната развръзка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Няколко пъти писах, че втори сезон е много по-интересен. Нагласен, но поне се случват неща. Надявам се нямаш проблеми с разчитането. Нормалните хора как правят? Ще изгледат и останалите 15 епизода с мъка? Гледах 10 епизода. Схванах за какво става дума. Писна ми. Почна втори сезон и като го пуснах нямах чувството, че съм пропуснал нещо. Какво толкова странно има в това не мога да разбера.

Link to comment
Share on other sites

Хахах, то ако ставаше така с флашбакове...хората нямаше да гледат сериали, а само обобщителните им епизоди.Къв е смисъла?Флашбака е предназначен, ако примерно си изгледал преди много време 1 сезон или си забравил какво се е случило, да си припомниш малко, а не да замести цял сезон.И точно след първите 10-12 серии в 1 сезон става още по-интересно, защото се спира планирането и се пристъпва към действието. ; ) Твоя работа, че си прескочил най-интересното и си минал на 2 сезон, който по мое мнение е много по-тъп, но все пак интересен!

ЕДИТ:Абе кво стана с 8 епизод.По принцип трябваше да излезе на 9 нали?

Link to comment
Share on other sites

A55A551N80R за теб и за останалите неразбрали ще има кратка почивка между сериите 7 и 8 някаде напред бяха казали колко време .

liquid кой ти скача на бой :blink: пич/ке нищо лично но няма да е зле да смениш дилъра просто ставаш смешен/на или поне за мен като бълваш простотии в темата и го обърна на спам все едно и също последните няколко поста , чист чат стана . Верно е , че неможе да има само добри изказвания ама стана банален/а по-добре е да спреш .

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ:Абе кво стана с 8 епизод.По принцип трябваше да излезе на 9 нали?

Имат някаква почивка от 2 седмици!

следващите серии се очакват на:

Dead Fall 10/23/2006

Unearthed 10/30/2006

Rendezvous 11/6/2006

Link to comment
Share on other sites

Олеее, стига бе ! Точно първите 10 серии на сезон едно бяха най-изрудските от този сериал. Така мисля аз. А това, че не бяха много динамични е по простата причина , че действието се развиваше изцяло в затвора. След това започна лекинко разтягане на локуми.Ама какво да се прави. Ще чакаме.

А това за flashbacks беше поредното налудничаво изказване в българските форуми. Пич, това е все едно да видиш репортаж на головете от някой мач и да заявиш , че си гледал мача. Просташко и до болка невярно... :confused

Link to comment
Share on other sites

Когато гледах серията която бягаха имах чувството че и аз съм там при всяка грешка на наще пичове насирах БУКВАЛНО порсто сърцето ми изпусна милярди кг кръв :)

Link to comment
Share on other sites

И аз се зарибих по това сериялче. От много време се кана да го гледам, но снощи гледах 1вата серия по Нова и след това си свалих всички серий на 1вия сезон и сега само това ще се прави на PC-то :bgrin: ... ще се гледа Prison Break :lol:

А да питам и този сериял ли е като Lost... в смисъл 532135 серий :sick ?

Link to comment
Share on other sites

И аз се зарибих по това сериялче. От много време се кана да го гледам, но снощи гледах 1вата серия по Нова и след това си свалих всички серий на 1вия сезон и сега само това ще се прави на PC-то :bgrin: ... ще се гледа Prison Break :lol:

А да питам и този сериял ли е като Lost... в смисъл 532135 серий :sick ?

х_X 1 сезон + 2ри който се снима сега,откъде да знаем дали ще е 91238912893 серии?

 

 

 

Забележка: (В българския книжовен език няма дума в множествено число,завършваща на "Й")

Link to comment
Share on other sites

вече има и субтитри-в темата в юнакса...

аз ще го гледам довечера.искам малко да си удължа удоволствието :love

 

не можах да изтрая :D призона става уникален за разлика от иззагубенясалите който вече е бозичка

Link to comment
Share on other sites

Серията е като всяка друга - много добра. Вече наистина започва да ми писва да чакам по една седмица за епизод , та даже и повече както сега.

Link to comment
Share on other sites

Серията е като всяка друга - много добра. Вече наистина започва да ми писва да чакам по една седмица за епизод , та даже и повече както сега.

 

.... т'ва е идеята на сериалите - да те "зарибяват". и аз в началото ги гледах по "едно кило" серии на ден (докато имаше в "наличност"), но след като свършиха ще трябва да се задоволим всяка седмица по малко. другият вариант е да си харесате някой бозав сериал и този да го забравите, докато свърши 2-и сезон, но се съмнявам, че някой почнал да го гледа ще устои да не "провери какво става в следващия епизод", след като има възможност :P

 

btw аз пробвах с бозави сериали, ама нещо не ме грабват като този :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...