Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Аз се чуда дали да не изчакам няколко месеца докато излезнат всички серии и да си направя после филмов маратон като с парвия сезон имам някои познати , които чакат всички серии за да не си губят кефа с чакане като мен сега .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Аз се чуда дали да не изчакам няколко месеца докато излезнат всички серии и да си направя после филмов маратон като с парвия сезон имам някои познати , които чакат всички серии за да не си губят кефа с чакане като мен сега .

 

Има нещо верно! Защото малко взе да ми писва да чакам 1 епизод по 1 седмица!

Link to comment
Share on other sites

Днес си викам "Я да изгледам малко от 1-ви епизод" ... и стигнах до 4-ти :) Бях малко негативно настроен към сериалчето ама се оказа добро .

Link to comment
Share on other sites

Днес си викам "Я да изгледам малко от 1-ви епизод" ... и стигнах до 4-ти :) Бях малко негативно настроен към сериалчето ама се оказа добро .

Колкото повече серии гледаш толкова повече те пленява филма

вярно кофти е да се чака по една седмица серия

но правете като мен

от втория сезон съм гледал само първите 4 серии другите ги свалям без да ги гледам

докато не събера повечко серии да си ги пусна с кеф една след друга и да се насладя на прекрасното напражение във всяка една

серияла кърти :bgrin:

НОВА знаят какво да излъчват

Link to comment
Share on other sites

По принцип съм голям фен на сериала, обаче последната серия... малко ме изнерви, че познах 4 или 5 от шокиращите и непредсказуеми моменти. И все пак имаше една изненада, де. Гаден сезооон, всичко им се прецаква :(

Link to comment
Share on other sites

По принцип съм голям фен на сериала, обаче последната серия... малко ме изнерви, че познах 4 или 5 от шокиращите и непредсказуеми моменти. И все пак имаше една изненада, де. Гаден сезооон, всичко им се прецаква :(

Крайно време беше да не се случва всичко по ноти.. ама пак кърти.

Link to comment
Share on other sites

Сериалчето кърти мивки.Стана точно като с LOST.Не ма кефеше-пуснаха го по нова и супер много ма зариби.Сериала наистина е велик.Серията,която днес даваха по НОВА изби рибата :D .Бати пича как го нагласи :devil :D

Link to comment
Share on other sites

Сериалчето кърти мивки.Стана точно като с LOST.Не ма кефеше-пуснаха го по нова и супер много ма зариби.Сериала наистина е велик.Серията,която днес даваха по НОВА изби рибата :D .Бати пича как го нагласи :devil :D

Нищо не си видял още :)

Link to comment
Share on other sites

По принцип съм голям фен на сериала, обаче последната серия... малко ме изнерви, че познах 4 или 5 от шокиращите и непредсказуеми моменти. И все пак имаше една изненада, де. Гаден сезооон, всичко им се прецаква :(

 

Аз го познавам вече от 2-3 епизод на 2-ри сезон. То просто е смешно вече.

 

Крайно време беше да не се случва всичко по ноти.. ама пак кърти.

 

И пак почти всичко си върви по ноти. Просто бях сигурен, че тоя ще вземе синът си, на телефонната кабина онази няма да умре и че Сукре беше се наговорил с Майкъл за бягството с "парите".

Link to comment
Share on other sites

Аз го познавам вече от 2-3 епизод на 2-ри сезон. То просто е смешно вече.

И пак почти всичко си върви по ноти. Просто бях сигурен, че тоя ще вземе синът си, на телефонната кабина онази няма да умре и че Сукре беше се наговорил с Майкъл за бягството с "парите".

мдам...забозват се сериалите ..

Link to comment
Share on other sites

Новото епизодче ме израдва доста,най-доброто от втория сезон,заедно с "First Down" .Определно вече не всичко върви "по ноти"

Субс

Link to comment
Share on other sites

поредна супер яка серия,а има още толкова неща да се случват

Не се и съмнявам!

но като даваха завчера ли не помна кога беше по НОВА ТВ

казаха че сериялчето е предвидено за 2 сезона та аз поне ще изчакам да свърши сезона за да му се насладя максимално

на да ли скоро ще се пояи толкова качествен и добър сериял

Link to comment
Share on other sites

ако е само 2 сезона още по добре.за сега действието се развива много динамично,а щом трябва да завърши след десетина серии няма да има намаляване на оборотите и сериала няма да се разводни и забози като иззагубенясалите

Link to comment
Share on other sites

ако е само 2 сезона още по добре.за сега действието се развива много динамично,а щом трябва да завърши след десетина серии няма да има намаляване на оборотите и сериала няма да се разводни и забози като иззагубенясалите

:lol: :lol: :lol:

Да, сериала найстина рулира :punk

И найстина ако е 2 сезона още по-интересен ще е :)

Но нали знаете като свърши ще излезне друг ЯК сериал пак :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Току-що гледах 9 епизод.Не издържах да излезе и 10 и на веднъж.

 

Баси :confused кво ще става сега бе??????!!!!!!!!!!

 

епизода беше луд. Направо не издържам.

Всичко се прецака.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...