Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Стандартната хамериканска комедия, нищо ново под слънцето. Същите изтъркани до безобразие лафчета, същите мимики, същите жестове и цялата боза пусната в действие за пореден хиляден път. Но момчетата го изиграха добре, ефектите бяха на ниво и в крайна сметка става за убиване на времето, нещо, с което малко комедии могат да се похвалят последните 6-7 години. Затова го хвалим :) Ако се гледа групово с бира в ръка, даже е още по-забавен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Проблемът идва от това, че повечето хора очакват да видят по нещо ново и оригинално във всеки филм. И аз бях с такова мислене, но го изоставих, когато осъзнах, че такива филми в днешно време са изключителна рядкост (най-вече в сферата на трилърите и криминалните филми). Затова вече гледам да се радвам на всеки филм, който придава малко свежест на стандартното и добре познатото.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Отдавна си промених изискванията към един филм. Ето защо в момента филми като Батълшипс, Трансформърс и тем подобни ми се струват много добри, а филми със смисъл в тях, натоварващи, затрудняващи и каращи гледащия да се включи в драмата около главния герой, ми се струват тъпи, изтъркани и т.н. Живеем в 21-ви век. Ако в един филм няма ефекти и се не спасява планетата - не е за тази тема. :)

Link to comment
Share on other sites

Отдавна си промених изискванията към един филм. Ето защо в момента филми като Батълшипс, Трансформърс и тем подобни ми се струват много добри, а филми със смисъл в тях, натоварващи, затрудняващи и каращи гледащия да се включи в драмата около главния герой, ми се струват тъпи, изтъркани и т.н. Живеем в 21-ви век. Ако в един филм няма ефекти и се не спасява планетата - не е за тази тема. :)

 

Абе не всичко е ефекти.Аз като голям фен на научната фантастика ,съм гледал страшно много филми с подобна тематика (още от много малък)и вече супер много ми се изтъркаха новите филми с Трансформърсите и тн.Сега предпочитам да гледам нещо криминално с мистерии или трилър,примерно.

Не се сещам за фантастичен филм от 2011,с яки ефекти,който да ми е направил хубаво впечетление след като съм го гледал.

 

МОД ЕДИТ: "МНОГО СИ ПРОСТ, САШЕ", казват в едно предаване.... Добре че съм бърз в рефлексите, та не успя ЦЕЛИЯ филм да ми развалиш...

Link to comment
Share on other sites

CARLOS

 

Трите части на CANAL+. Страхотен филм! Не знам кога е заснет, но пък как е изпипан и изигран - абе класика.

 

Специално съобщение за Иван - не се напъвай да го гледаш. Има положителен IQ ефект.

Link to comment
Share on other sites

CARLOS

 

Трите части на CANAL+. Страхотен филм! Не знам кога е заснет, но пък как е изпипан и изигран - абе класика.

 

Напълно съгласен! Гледах го преди 2 години някъде....класа! =]

Link to comment
Share on other sites

Случайно попаднах на него

Amadeus

Обикновено биографичните филми не струват, но този определено заслужава внимание.

Link to comment
Share on other sites

Случайно попаднах на него

Amadeus

Обикновено биографичните филми не струват, но този определено заслужава внимание.

То пък има си хас да не ти хареса филм с 8 оскара (от годините, в които оскарите имаха някаква стойност, разбира се). Може би защото се занимавам с музика или защото съм фенка на Моцарт, филма ми е любим за всички времена.

Link to comment
Share on other sites

Мъж на ръба

ledge81.jpg

 

Изненадващо хубав.

 

филма ставаше до средата ... ама кулминацията е просто умопомрачително тъпа. невероятно е как един що годе добър филм са го прецакали с финалната развръзка.

Link to comment
Share on other sites

GOD BLESS AMERICA

 

Отличен филм!!!

 

Като гледам така американските малоумници са все по-близо до дъното. Не знам дали сте забелязали как и тук вече настъпва тази тенденция. Страхотна идея, страхотен поглед върху нещата - браво на автора! Дали пък вече не са необходими главните герои в действителност?

 

MISS BALA

 

Малко странен, но интересен филм.

Link to comment
Share on other sites

Дали пък вече не са необходими главните герои в действителност?

 

То ако си спомниш колко смисъл имаше във филми като рамбо...

Link to comment
Share on other sites

The-Dictator-movie-poster-2.jpg

В началото на филма бях с неприятното чувство, че във трейлъра са събрани всички добри моменти, но се оказа, че има доста други силни моменти и филма става.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

LES LYONNAIS

 

Като изключим филмите на Люк Бесон, това е един от най-добрите френски филми през последните 20 години...

 

THE WOMAN IN BLACK

 

Много рядко се случва напоследък да се види нов филм, който да е по-добър от оригинала.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...