Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Heroes (2006)

Genre: Drama / FantasyТочно това ме спираше в началото да гледам това сериалче. Гледах първа серия после втора после трета и така до 9 за един ден . Много ме зариби с много добри ефекти и сюжет . На пръв поглед обикновенни хора но притежаваще необикновенни способности . Изгледайте 1-2 серии от това сериалче и ви гарантирам , че ще се зарибите поне да отбивате времето с него .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Та имам една малка мисля молба към най-запалените филмови маниаци тук..Молбата ми е следната.... искам да ми дадете предложения за филми които да гледам.. щтото много обичам да го правя тва ама съм малко труден в избора на филм.. и вечер докато се спра на някой хубав филм и то.. вече заспивам :D Та нека хората коите разбират от хубави филми и могат наистина да опреяделят филмите като такива ми дадат едни списъчета с филмчета които да изгледам...Ако е по-удобно пишете ми и лични съобщения...Няма значени от жанра всичко гледам..Благодаря предварително....

 

P.S. Ако поста не е за тази тема нека бъде изтрит :)

Link to comment
Share on other sites

Layer Cake или ако обществото беше торта :laughing:

 

Филма е страшен мен ме изкефи на макс.Може да е било, заради Даниел Крейг, който май ще вземе да ми се превърне в любимия актьор.Филма е доволно заплетен въпреки, че не някак си никога не му личи.Един интересен факт е и името на героя, а именно XXXX.Има нещо много интересно около това, ама не искам да ви развалям кефа от филма, само ще кажа че тва беше мокрия парцал, скойто ме плеснаха през лицето след като си мислех, че не могат да ме изненадат повече.

 

П.П. Филма с няколко думи.Екстази, наркодилъри, предателства, убииства и Audi RS6.:thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Определено 1 доста добър БОНД! Впечатлен съм ! Определено Даниел Крейг става за този филм. Ще гледам и горния който е посочен от Alex

 

http://www.wrzru.com/movies/info.php?id=6268

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Може ли да ми препоръчате готини романтични комедии?

Препоръчвам ти "Just Friends" с Ейми Смарт и пича дето играе във "Ван Уайлдър" :) A ако искаш комедийната част да е в повече гледай "Dirty love" с Джени Макарти,но пък там филма малко избруталява :D

 

Edit: Няма защо . Пак заповядай :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти "Just Friends" с Ейми Смарт и пича дето играе във "Ван Уайлдър" :) A ако искаш комедийната част да е в повече гледай "Dirty love" с Джени Макарти

Благодаря много! И благодаря за бързия отговор :) тамън ще ги сваля през нощта. Имаш бира от мен :D .

Link to comment
Share on other sites

Eight Below (2006)

 

5733.jpg

 

IMDB Rating: 7.2/10 (2,313 votes)

Warez Rating: 9/10 (263 votes)

 

Много добра драма поне според мен и я препоръчвам на всички

 

The New World (2005)

 

5870.jpg

 

IMDB Rating: 7.3/10 (5,565 votes)

Warez Rating: 7.7/10 (67 votes)

 

Един много добър исторически филм , поне за мен...

Link to comment
Share on other sites

Prepora4vam na vseki,koito ne gi e gledal: The Longest yard 9/10, Click 10/10, 8 mile 8/10, Megas XLR si4kite serii 11/10, Deja Vu 9/10

От тия филми - Клик и Дежа Ву са мегатъпи.Особено Клик с тоя тъп американски хумор ти бърка във вътрешностите.Абе отврат!

Link to comment
Share on other sites

Хора това може би не е най-точното място за този въпрос но все пак ще питам :rolleyes: мажете ми някой

ужас ама добър ужас че нещо имам чувството че хванах имунитет с/у страх :D

Link to comment
Share on other sites

Ето това е толкова вълнуващ док-филм,че чак свят да ти се завърти.Кара те да се чувстваш като кваркче в необятният космос.Освен това има убииствена 3D анимация.Сам Нийл също много си пасва за водещ.Абе с една дума - "Мааааааалллиииииии".

Гледайте го няма да съжалявате :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

10mkt4.jpg

Unknown (2006)

 

Петима мъже се събуждат затворени в един склад като никои от тях не помни как се е озовал тук както и кои всъщност е той......

Интересно филмче 7/10 от мен

 

Инфо -http://www.imdb.com/title/tt0450340/

Няма го в " богатия" варез

Edited by lada_1500
Link to comment
Share on other sites

6226.jpg

 

SAW III

 

Аз съм фен на поредицата и чаках третата част,но чак сега я изгледах.Невероятен филм.Оставя те без дъх.Определено една от най-добрите за мен поредици :excl:

 

Лична оценка-11/10

IMDB Rating: 6.5/10 (10,395 votes)

Warez Rating: 8.5/10 (223 votes)

Link to comment
Share on other sites

Гледах Green Street Hooligans - страшен филм. Да знаете някой подобен за футболни хулигани

Имаше един за кучетата на Шадуел , ама го забравих как се казваше. 100% другите му знаят името.Питай в темата търся филм за кучетата на Шадуел. Много яко филмче за футболните хулигани на долните дивизии.

 

Другия як такъв филм е "The Football Factory" .

 

Аз пък гледах L'outremangeur с Ерик Кантона . Брей , до сега не знаех ,че го раздава и актьор. При това успешно.

Който иска да дръпне филма съм го качил в локалния тракер,защото смятам ,че си заслужава да видим актьорското амплоа на Кантона.

20135.jpg

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

6226.jpg

 

SAW III

 

Аз съм фен на поредицата и чаках третата част,но чак сега я изгледах.Невероятен филм.Оставя те без дъх.Определено една от най-добрите за мен поредици :excl:

 

Лична оценка-11/10

IMDB Rating: 6.5/10 (10,395 votes)

Warez Rating: 8.5/10 (223 votes)

На мен не ми хареса филма (както не ми харесаха и другите от поредицата). Аз лично препоръчвам да не се гледа :)

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми хареса филма (както не ми харесаха и другите от поредицата). Аз лично препоръчвам да не се гледа :)

Е сега зависи.Ако не си фен на такъв тип филми няма как да ти хареса.И как като първа част не ти е харесала ще ти хареса трета примерно :) :P .Лично за мен филма е един от най-добрите в жанра си :)

Link to comment
Share on other sites

ей сега се прибирам от прожекцията на "гоуст райдър" и смело мога да заявя че толкова добър филм не бях гледал доста време , препоръчвам го на всеки любител на филмите по комикси , наистина много силен филм на Никалас Кейдж

Link to comment
Share on other sites

ей сега се прибирам от прожекцията на "гоуст райдър" и смело мога да заявя че толкова добър филм не бях гледал доста време , препоръчвам го на всеки любител на филмите по комикси , наистина много силен филм на Никалас Кейдж

 

Той няма слаб баце! :ph34r:

 

Иначе аз препоръчвам Ерагон. Интересно филмче. Фен съм на такъф тип филми. Най-ми хареса дракончето като беше малко супер сладко :lol: :P

 

 

6319.jpg

 

8/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...