Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

:blink: До колкото знам не би трябвало да се потиш като ти е студено...

 

Аз май открих от каде идват нещата. Просто съм навлечен със супер много дрехи а в същото време примерно не нося ръкавици и имам пряк допир със студа и се получава нагласа, че е много студено а всъщност на тялото ти е топло и между всички тези неща както се казва истината е някъде там :) Дано ме разберете какво икам да кажа :punk А и да добавя, че нестава въпрос за изпотяване като при топлина а за чувството, че си се изпотил супер много а всъщност е супер малко примерно подмишниците :confused

 

Едит: може ефекта да е като при конденз когато си на студено и после влезнеш на топло и така :)

Edited by BuFu50
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе не сте ли учили за регулиране на температурата? Тялото като му е много студено с водата изважда студа от тялото, на органа на който най много му е студено, обикновенно ръце и крака. Дали е топло или студено, с потта се регулира температурата на тялото. Тва си е естествена защита. Поне така мисля аз :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не сте ли учили за регулиране на температурата? Тялото като му е много студено с водата изважда студа от тялото, на органа на който най много му е студено, обикновенно ръце и крака. Дали е топло или студено, с потта се регулира температурата на тялото. Тва си е естествена защита. Поне така мисля аз :)

Ще изкара студа - как го измисли това???? На теб кога като ти е било студено на ръцете са започвали да се потят??? Има и друга причина да се потиш освен да ти е топло - от нерви. Особено ръцете и краката.

Link to comment
Share on other sites

Защо рапарите си кривят устните като говорят?

Защото искат чисто визуално да обърнат внимание на това, което казват. Да съсредоточат погледите върху говорилнята си.

Link to comment
Share on other sites

Ще изкара студа - как го измисли това???? На теб кога като ти е било студено на ръцете са започвали да се потят??? Има и друга причина да се потиш освен да ти е топло - от нерви. Особено ръцете и краката.

 

Ами на мен, например като пиша на ПЦ-то и по някой път ми е било много студено на ръцете и ми са се изпотявали, но много рядко. А краката ми се потят много често, като ми е студено, просто няква студена пот. Незнам, защо така се получава, но според мен за да се затопли тялото, като се изкара част от водата в тялото, тя поема, част от студеното или нещо такова. Нещо, като колата през зимата - слагаш антифриз за да не замръзне радиатора, така като на тялото му е много студено изкарва на повърхноста пряз потните жлези вода, която е в кожата и е много студена, а на нейно място тялото добавя затоплена такава,за да не ти падне температурата, че 2 метра под земята. Абе нещо такова и аз се обърках вече :wacko:

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

Защо рапарите си кривят устните като говорят?

 

На някои устите им са си криви,а при други може да е тик :P ;)

Едно въпросче (най-вече за жените):кого предпочитате-Силвестър Сталоун или Арнолд Шварценегер? :)

Link to comment
Share on other sites

За Flex Type 2k (в Options ), там където е "System Fonts" на какво трябва да бъде ... => Standart Fonts или Cyrillic Fonts ? ? ?

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

hlebarkite mogat li da ziveqt kratko vreme bez glava? nqkade bqh gledal mai po discovery i po Hameliona 4e mogat da ziveqt bez glava i nakraq umirat ot glad.tva seriozno me interesuva!ako nqkoi e 4ul ne6to podbno da kaze

 

 

i 6to zaicite garmqt kat qdat lucerna?ili tva ne e vqrno?

 

nqmam zaici i hledabrki nqmam kak da proverq molq vi help ne sam spal ot terzaniq!

Link to comment
Share on other sites

аз ще попитам защо часовникът на бозата ми винаги е грешен и има ли някакъв начин да се оправи това. като изключим всеки ден да го ъпдейтвам :blink:

Link to comment
Share on other sites

На някои устите им са си криви,а при други може да е тик :P ;)

Едно въпросче (най-вече за жените):кого предпочитате-Силвестър Сталоун или Арнолд Шварценегер? :)

Майка ми страшно много харесва бате Арни, щото бил приличал на баща ми:) Естествено това не е никак вярно, дори не се доближава до истината. Все пак веднъж стана много смешно понеже един мой приятел твърди, че АЗ приличам на Арнолд Шварценегер, а всъщност аз приличам на баща ми. Така че кой знае...може наистина баща ми и бате Арни да са близнаци:)

Link to comment
Share on other sites

аз ще попитам защо часовникът на бозата ми винаги е грешен и има ли някакъв начин да се оправи това. като изключим всеки ден да го ъпдейтвам :blink:

Смени си батерията на BIOS-а.

Link to comment
Share on other sites

hlebarkite mogat li da ziveqt kratko vreme bez glava?

До 2 седмици или месеца без главица карали. Едно от двете ,ама дори и седмици да е, пак е мноо.

Link to comment
Share on other sites

аз ще попитам защо часовникът на бозата ми винаги е грешен и има ли някакъв начин да се оправи това. като изключим всеки ден да го ъпдейтвам :blink:

 

Смени си батерията на BIOS-а.

 

И му сложи автоматично синхронизиране с някой сървър B)

Link to comment
Share on other sites

hlebarkite mogat li da ziveqt kratko vreme bez glava? nqkade bqh gledal mai po discovery i po Hameliona 4e mogat da ziveqt bez glava i nakraq umirat ot glad.tva seriozno me interesuva!ako nqkoi e 4ul ne6to podbno da kaze

i 6to zaicite garmqt kat qdat lucerna?ili tva ne e vqrno?

 

nqmam zaici i hledabrki nqmam kak da proverq molq vi help ne sam spal ot terzaniq!

 

ok ama nikoi ni6to ne kaza za zaicite?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм чувал, че издържат една седмица без глава и после умират от жажда.А зайците много обичам люцерна.Аз за първи път чувам, че "гърмят" от нея.Не е вярно.

Да това им е основна храна, може би ако преядат и :tongue

Link to comment
Share on other sites

Люцерната на зайци се дава винаги увяхнала...

Береш я днес, но им я даваш след 2-3 дена... Те по принцип гризачите имат проблем с усвояването на водата. А като дадеш на заек сурова люцерна, той се наяжда като свиня(образно казано), подува се и умира...

Link to comment
Share on other sites

Люцерната на зайци се дава винаги увяхнала...

Береш я днес, но им я даваш след 2-3 дена... Те по принцип гризачите имат проблем с усвояването на водата. А като дадеш на заек сурова люцерна, той се наяжда като свиня(образно казано), подува се и умира...

Хъм...и двете ми баби гледат зайци и определено не чакат 2-3 дни да увяхне люцерната преди да им я дадат. Като бях малка редовно ме караха да ида в градината да поорежа малко люцерна и да нахраня зайците. А те как се радваха милите животинки...блъскаха се кой по-бързо да стигне до хранилката. И след като приключеха определено не се чувстваха зле, нито "гърмяха".

Сетих се за един случай като бях уморила кокошките:) То не е смешно де...те явно ядат буквално до пръсване, а аз си мислех, че са гладни.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Домашните зайци , умират ако им се даде преясна люцерна в големи количества. По принцип домашните зайци не трябва да ядат нищо което е прясно набрано ВИНАГИ се изчаква поне ден.

Това важи пак казвам САМО за домашните зайци. Дивите нямат проблем с това , защото постоянно се движат , за разлика от онея в кафеза.

Link to comment
Share on other sites

Майка ми страшно много харесва бате Арни, щото бил приличал на баща ми:) Естествено това не е никак вярно, дори не се доближава до истината. Все пак веднъж стана много смешно понеже един мой приятел твърди, че АЗ приличам на Арнолд Шварценегер, а всъщност аз приличам на баща ми. Така че кой знае...може наистина баща ми и бате Арни да са близнаци:)

 

 

Хихихи :P На мен пък са ми казвали,че приличам на Слай :sick (слава Богу,че не е вярно ;) )

Като става въпрос за зайци: Спомням си като малък,че бабката беше донесла отнякъде един заек.Оставихме го в една клетка на двора,под сайванта,но на сутринта му беше останала само главата,котките го бяха оглозгали целия :(

Някой друг туг да го е гнус(страх) от богомолки? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...