Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Проблема не са колелцата, ще направят по-големи ако трябва, проблема е че ще трябват много мощни двигатели са да се движи с това нещо, пъти по-мощни от сегашните...

Колецата са най-малкия проблем :D

Представете си колко гориво ще смуче това !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе да питам и аз една простотия - казвали са ми, че някои можели да си палят пръднята. :bgrin: Верно ли е че пръднята гори? :bgrin: Казвали са ми, че някъв си сложил запалена запалка до гъза и като пръднал, направил голям пламък, малко ми се вида измишлйотина, ама все пак да питам :huh: :ghost

Link to comment
Share on other sites

Абе да питам и аз една простотия - казвали са ми, че някои можели да си палят пръднята. :bgrin: Верно ли е че пръднята гори? :bgrin: Казвали са ми, че някъв си сложил запалена запалка до гъза и като пръднал, направил голям пламък, малко ми се вида измишлйотина, ама все пак да питам :huh: :ghost

Абсолютно вярно, виждал съм не един път.

Link to comment
Share on other sites

Аве честно казано аз не съм виждал, ама теоретично май е възможно, щото в пръднята има сяра...

По-скоро е нещо като газ метан. Че сярата до колкото си спомням е леко твърдо агрегатна :)

Link to comment
Share on other sites

Възможмо си е.Даже имаше някъде една картинка.Една мацка се беше надупила и й запалиха пръднята....все пак това си е газ.

Edited by tankis
Link to comment
Share on other sites

M не. Сяра си е. :) По-точно серен диоксид или серен оксид беше. Не помня точно.

Серен, сран - нещо такова ще да е :)

 

Моят въпрос е - Какво казва бабката, докато чупи GSM-а, от рекламата на Глобул (накрая).

Никога неуспявам да го чуя :D

Link to comment
Share on other sites

Аха. Баклава казва. ;) Та понеже стана дума за тази реклама, искам и да попитам какъв gsm разбива бабата. Че всеки път като го гледам и ми се струва че е Сони Ериксон Т105 (този с който съм аз) и започвам веднага да изпадам в шок. :crazy: :nugget: :allien

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

И на мен ми изглежда на такъв! :lol: Пази се!

Въпросът ми е: какво е турникет? Мързи ме да търся в google ( :love ) и не е спешно. Знам само че е нещо свързано с мезицината.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми изглежда на такъв! :lol: Пази се!

Въпросът ми е: какво е турникет? Мързи ме да търся в google ( :love ) и не е спешно. Знам само че е нещо свързано с мезицината.

Май стара пушка или оръдие беше.

Link to comment
Share on other sites

Турникетът е едно пособие,което се използва за кръвоспиране.Сети се за маркуча,който ти връзват на ръката като ти взимат кръв-турникетът върши подобна работа,но не изглежда така:)

Link to comment
Share on other sites

Турникетът е едно пособие,което се използва за кръвоспиране.Сети се за маркуча,който ти връзват на ръката като ти взимат кръв-турникетът върши подобна работа,но не изглежда така :)

 

Турникетът сърши същата работа, като маркуча, само че не е маркуч а просто един плосък ластик...

Link to comment
Share on other sites

Аха. Баклава казва. ;) Та понеже стана дума за тази реклама, искам и да попитам какъв gsm разбива бабата. Че всеки път като го гледам и ми се струва че е Сони Ериксон Т105 (този с който съм аз) и започвам веднага да изпадам в шок. :crazy: :nugget: :allien

 

Може да бъркам ама на мен ми се струва Сони ериксон - "К300"

Link to comment
Share on other sites

То има и такава песен на Мерилин Менсън :wub: :tongue Двете песни нямат нищо общо но и двете са добри :music

 

Защо Legop4o е MechWarrior, а аз съм просто майстор :cry

Edited by VEDi
Link to comment
Share on other sites

Защо Legop4o е MechWarrior, а аз съм просто майстор :cry

Ами обади се на някой модератор и той ще ти го смени... Аз навремето май на нетруут досаждах :P

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Еми толкова ли е трудно? Поръчваш си такси, казваш му: "Карай към Плейбой бара в Тракия" и си готов. ;) Друг стриптийз бар има и точно от другата страна на дискотека Палмите и не се плаща за вход. Но забравих как му беше името сега, мисля че парадайс. Доколкото си спомням май нямаше чалга, поне за 3-те минути престой там. Понеже като влезнах и миришеше на мазнина, пот и беше задушно. А бе направо изтрезнях. :)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Вярвам че си повече от запознат със средностатистическите стандарти.Да даваш пари за такси когато можеш да изпозваш автобус си е чисто пилеене на пари.Мерси все пак.

Ами все пак отиваш в плейбой бар, а ти свидят 2-3лв. Т'ва не го чаткам. Второ, таксито не е пилеене на пари, а начин за бързо предвижване.

Edited by Mr_Vain
Link to comment
Share on other sites

Може да е малко тъп въпроса, ама....магнити влияят ли на TFT монитори? Според мен не, ама все пак да питам...

 

Ами що да е тъп, то точно тука се питат такива въпроси :lol: Ами вземи един магнит и пробвай. На моя обикновен монитор, му влияе много магнита, един път се появи едно цветно петно, като му лепнах един мощен магнит, ама след няколко дена се оправи. А ако съдя по екрана на ГСМ-а, като му залепям магнит, май нищо нестава, мисля, че няма никво влияние магнита :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...