Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zasto vinagi ste se nameri nikoi tapak, koito ste re6i da se pravi na interesen bezpri4i4nno?

Защото така е устроен светът.Не си задавай глупави въпроси. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... мнооого тъп въпрос, но все пак - С кой крак тръгвате?

Смисъл почвате да ходите, ако станете от някъде. Вижте....

Зависи накъде тръгнеш, ако тръгваш валяво с левия, иначе с десния. Ако тръгнеш точно на право, го правиш понякога с левия, понякога с десния...без да се замисляш ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно това и ще те научат и в казармата. ;) В казармата винаги се тръгва първо с единия от двата беше (еми не помня вече :) ), защото по принцип човек винаги по инерция тръгва с този крак. Освен ако не е левак. :)

Link to comment
Share on other sites

с двата-винаги тръгвам с подскок. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Точно това и ще те научат и в казармата. ;) В казармата винаги се тръгва първо с единия от двата беше (еми не помня вече :) ), защото по принцип човек винаги по инерция тръгва с този крак. Освен ако не е левак. :)

Аз съм левак :)

Мерси много!

Иначе мнението на LPFC ма изкърти!

Link to comment
Share on other sites

Точно това и ще те научат и в казармата. ;) В казармата винаги се тръгва първо с единия от двата беше (еми не помня вече :) ), защото по принцип човек винаги по инерция тръгва с този крак. Освен ако не е левак. :)

винаги тръгваш с левия

Link to comment
Share on other sites

На ГГБит кога трябва да се плаща таксата , в края на месеца или ... ?

 

От 25 до 30 число на месеца - поне така пише в моя договор, макар че ако закъснееш няма проблем. Поне на мен до ся не са ми го спирали за закъснение, а съм плащал към 3-ти, 4-ти ден от месеца. А един път ми се обадиха да ми кажат, че не съм го платил и дали ще го плащам или да го спрат (културна работа е в моя квартал ) :P

Link to comment
Share on other sites

Щото кварталния ортак на Гбит има нема 100 абонати сигурно. Представи си еврокен..ф ако трябва да звънят на всички неплатили ;)

Link to comment
Share on other sites

На ГГБит кога трябва да се плаща таксата , в края на месеца или ... ?

 

na men mi go spirat 4ono kum 10ti i poneje nikoi v nas ne se se6ta 4e trqbva da go plati sled kato se spre togava se pla6ta :D

Link to comment
Share on other sites

Щото кварталния ортак на Гбит има нема 100 абонати сигурно. Представи си еврокен..ф ако трябва да звънят на всички неплатили ;)

 

100 или 10000 надали всички оставят до последния момент пък и кварталния ОРТАК :angry1 (не ми харесва как звучи) сигурно взима по малко пари от тоя, които има 10000 абонати нали така? :blink:

Ето един "нестандартен" въпрос тогава - няма ли да е по хубаво, ако уважението към клиента е по-голямо? (недейте да отговаряте, всички знаем отговора) :ghost :excl:

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва някакъв помощен материал относно "Man - master or child of nature" или "The potential threats are represented by four hoemen of Apocalypse(disease , pestilence , war and harmful relations)riding across the world and destroying it , what are the contemporary "riders" according to you ? "... много ще съм ви благодарен ... ! (всякаква информация ще ми е от полза ! )

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва някакъв помощен материал относно "Man - master or child of nature" или "The potential threats are represented by four hoemen of Apocalypse(disease , pestilence , war and harmful relations)riding across the world and destroying it , what are the contemporary "riders" according to you ? "... много ще съм ви благодарен ... ! (всякаква информация ще ми е от полза ! )

 

 

И ся ако ми кажеш че не ти предава Лисичкова по биология в Руската :lol: :lol: и аз имам да пиша същото така че давайте материали ....а по темата питай гуугъл имаше нещо което върши работа ма не помня точно успех ... :D :D :)

Link to comment
Share on other sites

И ся ако ми кажеш че не ти предава Лисичкова по биология в Руската :lol: :lol: и аз имам да пиша същото така че давайте материали ....а по темата питай гуугъл имаше нещо което върши работа ма не помня точно успех ... :D :D :)

 

И аз имам същото.... :blink: Давайте нещо, ако намерите. :)

 

Хах...и после гледате 3-мата на събира госпожата, щото сме били с едни и същи работи! :D

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Как мога да разбера по колко поуста имам в даден раздел. Чрез профила мога само да видя, че в GameZ са ми 25 % от поустовете ;)

Link to comment
Share on other sites

И ся ако ми кажеш че не ти предава Лисичкова по биология в Руската :lol: :lol: и аз имам да пиша същото така че давайте материали ....а по темата питай гуугъл имаше нещо което върши работа ма не помня точно успех ... :D :D :)

 

Ами не му преподава тя, защото е 11 клас и е с френски...

 

Как мога да разбера по колко поуста имам в даден раздел. Чрез профила мога само да видя, че в GameZ са ми 25 % от поустовете ;)

 

Не можеш, може да видиш само в кой раздел са ти най-много, тва го имаше в темата за новобранци...

Link to comment
Share on other sites

На фирмите или на там каквото и да е ... ТМ и R(в кръгче) какво точно означава и има ли си точен превод ?

Link to comment
Share on other sites

На фирмите или на там каквото и да е ... ТМ и R(в кръгче) какво точно означава и има ли си точен превод ?

 

 

R(в кръгче) означава "запазена марка", демек никой друг не може да ти използва марката освен ти самия или фирмата ти ...за ТМ не знам точно ...ма мисля че е нещо подобно

Link to comment
Share on other sites

Абе аз искам да ви питам един супер смислен и важен въпрос! :lol:

Що като пръднеш и не ти мирише на лошо,а някой до теб ако пръдне и направо не издържаш...а ся де! :D

Не се бъзикам моля на въпроса да ми бъде отговорено както трябва! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...