Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже къде продват хубави чаршафи и завивки? И ако може да ми даде съвет какви да си взема... Аз се бях навил за сатенени, но ме разубедиха...

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете утре ще има ли протест на дванадесетокласници срещу матурите ?

Каде и кога е ?

Утре на площад "Съединение", 13 часа.Оттам започва протеста.Протеста е във връзка с матурите за нашия випуск+всички останали абсурди на МОН, които в последно врме станаха много.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде продват хубави чаршафи и завивки? И ако може да ми даде съвет какви да си взема... Аз се бях навил за сатенени, но ме разубедиха...

 

Срещу Обредния дом.

Link to comment
Share on other sites

Колеги, как мога да си сваля файлове от тук: http://www.ramboamadeus.com/underconstruction.html

Ако може да се изтеглят като .gif, ще бъде най-добре.

:smile:

Link to comment
Share on other sites

Колеги, как мога да си сваля файлове от тук: http://www.ramboamadeus.com/underconstruction.html

Ако може да се изтеглят като .gif, ще бъде най-добре.

:smile:

Ами ако те урежда статична снимка на къртача или френския ключ, един Print Screen върши работа и после може да си го запазиш в gif, jpg, bmp или каквото там се сетиш. Ако искаш и движението - просто сваляш флаша, което е лесно (напр. ако си с Firefox, направо сваляш с него...има си съответния plug-in за това)

Link to comment
Share on other sites

Е добре тогава, след като ги енкоуднах имат всички свойства на един .wavе, каква е разликата м/у wave и flac?
Flac е компресиран формат.
Link to comment
Share on other sites

Оказва ли влияние върху gsm-a ми това че той стои на 20на сантиметра от тонколоната на уредбата ?

 

Един приятел ми каза че си беше оставил телефона върху говорителя на бас касата и 2 дни телефона му бил адски странен.

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Оня ден докато си ремонтирах телефона му чупих дисплея.И ся се чудя дали да си купя нов дисплей или нов телефон?

Това какъв въпрос е ? Ако питаш кое е по-евтино и на сметка кажи какъв е модела да ти се каже колко ще излезне ремонта . Формолирай си въпроса като хората .

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея за добър майстор на кожи? Имам едно кожено яко на което миналата година леко скъсах единия ръкав. Чудя се къде да го занеса да го оправят.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg надолу по малката главна, уличката срещу Халите.Също така по уличката към 101 балона има.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg надолу по малката главна, уличката срещу Халите.Също така по уличката към 101 балона има.

Имаш ли идея къде са по - добри?

Link to comment
Share on other sites

Май са тези, към "101 балона".Има и един дядка зад ПУ, от другата страна на булеварда, ама не го знам жив ли е.

Link to comment
Share on other sites

Някой да е бил снощи в Инкогнито на откриването и да сподели дали пускаха чалга или музика, и ако музика - ква?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...