Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Къде мога да намеря рекламни тениски (Sobieski например) ?

При мене правят... Само си взимаш тениската и определяш какво да се напечата на нея. Ако обаче е амо една тениска ще легне скъпо...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже колко горе-долу струва да ми извадят снимка върху календарче?

 

малко календарче ли?щото преди около година като си вадих снимки за документи от онова фото до нео на малката главна,ми дадоха календарче като бонусче :)

Link to comment
Share on other sites

Малко календарче, да. А дали могат да ми извадят специално календарче и според теб колко ще струва?

 

 

EDIT:

3-5 лева... Май така беше...

Благодаря, tankis, да не ставам нахална, ама къде ги правят за толкова знаеш ли?

 

EDIT:

Пак много благодаря!!! Иначе дано това да ти помогне:

клик

 

 

 

 

Пак edit: Мерси, breakneck!!!

Edited by Salida
Link to comment
Share on other sites

Ами в някое фото... До "НЕО"-то със сигурност (ФОТО ПИНК), и ако подлеза на "ТРИМОНЦИУМ" имаше едно фото там - със сигурност пак :) А пък може и по-евтино да ти излезе :)

Има ли някъде онлайн програма за телевизията?

Edited by tankis
Link to comment
Share on other sites

Малко календарче, да. А дали могат да ми извадят специално календарче и според теб колко ще струва?

EDIT:

Благодаря, tankis, да не ставам нахална, ама къде ги правят за толкова знаеш ли?

Във фотото на спирката до първо районно (от страната, където беше "тухлата") правят такива календарчета. 5 лева за 25 бройки. Даже ако искаш може да ти вкара някакви коледни мотиви. Наскоро направихме такива на племеницата там и излезнаха много добри. :)

Link to comment
Share on other sites

За колко време и пари се подновява международен паспорт?

Лятото за месец беше 30 + нещо(такси, попълване на документите).

До колкото си спомням за седмица беше 50лв, а експресната към стотина май.

Но определено те съветвам да се въоръжиш с много търпение и да знаеш, че работното време е от 10ч. В 12 до 13 има обедна почивка, а от 16 до 16.30 следобедна почивка. В 17ч вече са затварят. Въпросът е да се въоръжиш с търпение. Моето се беше изчерпало, защото ме върнаха заради неактуална снимка(отпреди една година) и колкото и очевадна да беше приликата, учтивата леличка ми каза :НЕ!

Link to comment
Share on other sites

Къде се продават или къде да търся кутийки :) Става въпрос за малки кутийки за подарък , малка по-голяма по-по-голяма ... за да може 1-вата най-малката да се вкара в следващата и т.н. ... (като матрьошка :) ) До сега на 2 места питах и имаха по два размера само , а аз искам малко повече . Ако някой може да ме насочи в какъв магазин да ги търся тези кутийки ще е много добре !

 

Edit => 10x !

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Има специален магазин за кутийки за подаръци. Като тръгнеш от градинката на джумаята по уличката, на която е Верди (не и знам името), малко преди или след Тилия-та ще го видиш. Много вероятно е обаче цените да са високи.

Link to comment
Share on other sites

Свалих си едно нещо което би трябвало да е филмче, ама ми го дава в формат .nrg отварям го с нерото и ми дава да записвам диск... Как да си го пусна???

Link to comment
Share on other sites

Свалих си едно нещо което би трябвало да е филмче, ама ми го дава в формат .nrg отварям го с нерото и ми дава да записвам диск... Как да си го пусна???

май с quick time :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Свалих си едно нещо което би трябвало да е филмче, ама ми го дава в формат .nrg отварям го с нерото и ми дава да записвам диск... Как да си го пусна???

 

*.nrg е форматът на Nero Image... Отваря се с Nero (каква изненада) или някаква програма за virtual CD, която си отваря image file-ове.

Link to comment
Share on other sites

От какъв форум се нуждаете? Ама да не е в евроком.инфо...

Колко е дълъго разстоянието от земната повърхност до Космоса?

Edited by tankis
Link to comment
Share on other sites

От какъв форум се нуждаете? Ама да не е в евроком.инфо...

Колко е дълъго разстоянието от земната повърхност до Космоса?

100км, въпреки че няма точно определена граница за край на атмосферата, простира се и на 1000км.

Link to comment
Share on other sites

Ами... кхм... някой може ли да ми каже какво точно значи думичката "ПЕРГИШИН"? :tongue

Пиргишин - противен, омразен старец; дъртак.

Edited by Mr_Vain
Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам къде се намира Петното че сега искаха да обесня ...пък аз не се сещам ..помня че съм ходил ..ама къде е не помня :angry1 :devil :angry1

Адският клуб :woot

 

Пловдив, ул. "Йоаким Груев "36, Капана,

срещу Съдебната палата

 

www.petnoto.com

Link to comment
Share on other sites

Ако има някой с КСТ в техническия или с информатика в Пловдивския да каже как се образува бала, моля :)

 

Когато кандидатствах беше така:

математика+физика+диплома+2 х изпитна(или 1.5 х тест)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...