Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Искам да ви питам къде се намира Петното че сега искаха да обесня ...пък аз не се сещам ..помня че съм ходил ..ама къде е не помня :angry1 :devil :angry1

Ми срещу съдебната палата на "6-ти септември" има някво полицейско управление или нещо подобно, и там в уличката... дано си схванал. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Въпрос към шофьорите - когато спирате на светофар, изключвате ли от скорост?

даже още преди светофара изключвам аз, а и георги доколкото съм забелязал прави същото :P иначе най-добре да изключваш от по-ниска скорост, не да си на 4-та и да я изключиш. вкарваш си 3-та пускаш съединителя, така убиваш и малко от скоростта, и изключваш. поне аз така правя де :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пиша тук , защото се надявам по-бързо някой да ми отговори => Коя е най-новата версия на BitComet ? и версията оказва ли някакво влияние ?

Edit => 10x :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

даже още преди светофара изключвам аз

И аз така правя. Едно време инструктора ми обясняваше врели-некипели както е по учебник, ама мен тати ма е учил още преди да съм спряла да изключвам от скорост.

Link to comment
Share on other sites

И аз така правя. Едно време инструктора ми обясняваше врели-некипели както е по учебник, ама мен тати ма е учил още преди да съм спряла да изключвам от скорост.

А как е по учебник? На съединител ли да чакаш?

Link to comment
Share on other sites

А как е по учебник? На съединител ли да чакаш?

Ами мен ме учиха чак като спра да изключвам от скорост, но докато живеех в Белгия ми направи впечатление, че там всички чакат на съединител. Много странно.

Link to comment
Share on other sites

По учебник е да седиш на съединител. На мен лично ми е по-удобно да изключвам отдалеч. Аз даже карам малко като автобус - засилвам рязко след тръгването, вдигам 60-70 и изключвам. Почти винаги откарва с около 50 до другия светофар.

Link to comment
Share on other sites

Не знам. По мои сметки излиза доста по-малко да гори, но в общи линии ми е все тая...пък и разликата би била ужасно незначителна.

Link to comment
Share on other sites

Добре, така не отива ли повече бензин, отколкото ако си караш нормално?

повече бензин отива ако държиш високи обороти :) като изключиш от скорост, ако не натискаш газта ти държи 1000-1500 оборота, зависи как е настроена колата ти, което на практика е минимума като е запалена :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже съм тъп и ще питам пак: Свалих си едно филмче, от един торент тракер, което е 1.6 ГБ и е формат .nrg, отварям го с неро-то ама ми дава бърн цд, а аз искам да си го пусна да го гледам не да го бърнвам, та искам да питам ко да праа?

Link to comment
Share on other sites

а не се ли замисляте че като чакате на съединител се износва повече защото повече време е под напрежение според мен ако чакаш на съединител се износва по лесно

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че едно нещо като се използва повече, по-бързо се износва, ама ние не за това говорим...или аз нещо се бъркам?

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че едно нещо като се използва повече, по-бързо се износва, ама ние не за това говорим...или аз нещо се бъркам?

не, не бъркаш изобщо :beerchug

аз искам да попитам дали някой може да ми изрови правилата за белот от някъде :bgrin: по възможност да са на БГ

едит: намерени, благодаря все пак :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Като каза, аз да питам друго нещо. Това, което ние го играем като "белот" са ме учили да го играя под името "бридж-белот", а "чистият" белот трябва да е нещо друго. Има ли нещо вярно в това? Това беше доста отдавна и може дори да бъркам понятията, но имам някакъв такъв спомен...

Link to comment
Share on other sites

Aз пък до колкото си спомням, "нашия" си белот си е баш бридж-белот. Или май си беше баш белот, а бридж-белота се играеше по друг начин. :) Някъде в къщи имам книжка специално за игрите с карти (детски и хазартни), ако все още се интересувате за правилата, може да се поразтършувам утре да нахвърлям на бързо основните правила и при двете. ;)

Link to comment
Share on other sites

от това което намерих тук в България се играе бридж-белот :) ето ви и официалните правила http://belot-rules.hit.bg/index.html

breakneck, ако в книжката ти пише има ли някаква разлика м/у белот и бридж белот можеш да напишеш :Д

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...