Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не се сещам?

 

Наско, данке, ама у Пловдив, че да я вида на живо? Дали ще ми стане на тясното вратле... :lol:

 

На вратле?!?! Туй требе 'а го вида....

 

На ябълката виси, но ти бе фейс даун тогава....  :laughing:

 

10кг верига са минимум един метър дължина...

 

Далеч не е задължително, лайк, дори един сегмент може да е 10кг...

Link to comment
Share on other sites

Той иска верига. За врат. За кръст. За кор. Дет се фане. ВЕРИГА. Не сегмент. Ако е за сегмента, още утре мога да дам адрес на човек в Бургас.

Link to comment
Share on other sites

Мисля ще удари метър, но може да е над 10 кила. Всъщност е по-скоро тежка, отколкото дълга.. Не съм мерил дължина. Виси на ябълката като декорация бре! 

Link to comment
Share on other sites

Разваля ли се алкохол ако стои на стайна температура (лятото около 30 градуса) във фабрично запечатана стъклена бутилка ?   Става въпрос за повече време, не за ден-два.

Link to comment
Share on other sites

Вино, ракия, коняк, спирт? Виното се разваля като качество, има опасност и от вкисване. Конякът губи захарност. На ракията и спирта нищо им няма.

Link to comment
Share on other sites

Брутру. Искам да си сложа нов процесор на компа. Пъхнах го вчера ама даже не тръгна да зарежда.Зачетох се и видях че точно тоя процесор иска по-нов биос от този с който съм в момента.Свалих новата версия,както и някво ютилити, с което би трябвало да се флашва хавата. Искам да знам какъв е риска да ми се наиграе машината, и какво да направя да го намаля евентуално, защото на доста места пише че си е рисковано да се се слага нов биос.

Link to comment
Share on other sites

 

...Искам да знам какъв е риска да ми се наиграе машината, и какво да направя да го намаля евентуално, защото на доста места пише че си е рисковано да се се слага нов биос.

 

По мои оценки тоя риск е между 1 и 10% - ако ти се бъгне нещо, ако не избереш правилен биос, ако спре тока или има точно тогава токов удар и т.н., но голяма част от сравнително новите дъна ги правят с опция да можеш да си възстановиш биоса, дори и нещо да стане по време на смяната, така че ако твоето е от тези, смятай процента на един (понеже 0% риск в живота няма). :)

Link to comment
Share on other sites

Старо дъно е,на 6-7 години модел.Имах предвид дали има нещо препоръчително да се направи преди да тръгна да го правя тоя ъпдейт.Или направо си стартирам тва ютилити,избирам си файла на новия биос и това е ?

Link to comment
Share on other sites

В това ютилити сигурно има опцията да си запазиш стария биос, с който си в момента - препоръчително е да го направиш, в случай че в новия биос нещо не ти хареса....то не че и тоя биос го няма в списъка с всичките биоси, но си направи един бекъп за всеки случай.

Link to comment
Share on other sites

Ок, благодаря.Направи ми впечатление че и Ютилити-то и боиса са изпълними файлове.Предполагам че само 1-то трябва да се инсталне, и след това чрез него да заредя .exe-то на новия биос

Edited by L1v3ruS
Link to comment
Share on other sites

За какво дъно това? Щото биоса обикновено завършва с .bin или друго окончание и май досега не съм попадал на exe-bios, освен ако не е някакъв саморазархивиращ се архив.

Link to comment
Share on other sites

Бъди сигурен, че и F3, и F4, че дори и бетата най-отгоре поддържат твоя процесор - просто F2 е минимумът на версията, която я поддържа. :)

Link to comment
Share on other sites

Ааааа,евала за пояснението :) Значи няма да рискувам с бетата все пак, и ще си сваля F4. В крайна сметка като инстална ютилитото, трябва ли да разархивирам и биос файла и тогава да го зареждам ?

Link to comment
Share on other sites

Хайде да продължим на ЛС, да не затрупваме с постове тази тема, след малко ще ти обясня кое-какво, тъкмо преди 2 седмици пак ъпдейтвах един биос, само че на АСУС-дъно и ще се опитам да си спомня как беше на GB-дъната, понеже и такова съм ъпдейтвал преди време.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...