Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

аре ве майна аз искам но теб се те нама  :)

имам един въпрос  KILLERICHO : тва май е бъг майна от два дни мачкам само за сърца и си харесах един сет но така и не ми падна "Sphinx Helm" нито +7 нито +11  и не ми казвайте че такъв ми бил касмета  :angry:  неможе от повече от триста сърца нито веднъж да не се появи

Sphinx Helm пада :) аз имах такъф ти е късмета просто, нямах време да играя последните дни, но сега като се опитам да влезна и не бачка сървъра

 

Някой в момента може ли да влезне в сърър-а ????  :ghost

аз не

 

От почти 2 дена номога да влезна, а и не само аз като гледам  :angry1

 

между другото, можеше ли да има хаос брадва + скил  :confused

може да има :P
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
От почти 2 дена номога да влезна, а и не само аз като гледам  :angry1

 

между другото, можеше ли да има хаос брадва + скил  :confused

 

 

може да ти стане от машината със скил или ако не ти стане купувай лайфчета (ония големите жълти кристали кадето струват 40 000 000 zen но в действителност струват по 6 000 000 май :bgrin: ) и ги слагаш на оръжие и ли на бронята или на крила и ти става скил ако имаш касмет де :)

 

щом пада "Sphinx Helm" купувам такава каска за 4 блеса +2 сола :) много ми трябва но да е +11(за предпочитане) или +10 и да е със всичките опцици :) ника ми е ma6inata1 а и още купувам стаф но да е убав :bgrin: да же ако е ехселент ще е по добре за него вече ще се пазарим :)

 

и аз не мога да влезна в сървара от 22:00 вчера :angry: :angry: :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

може да ти стане от машината със скил или ако не ти стане купувай лайфчета (ония големите жълти кристали кадето струват 40 000 000 zen но в действителност струват по 6 000 000 май  :bgrin:  ) и ги слагаш на оръжие и ли на бронята  или на крила и ти става скил ако имаш касмет де  :)

 

щом пада "Sphinx Helm"  купувам такава каска за 4 блеса +2 сола  :)  много ми трябва но да е +11(за предпочитане) или +10 и да е със всичките опцици  :) ника ми е ma6inata1  а и още купувам стаф но да е убав :bgrin:  да же ако е ехселент ще е по добре за него вече ще се пазарим  :)

 

и аз не мога да влезна в сървара от 22:00 вчера  :angry:  :angry:  :angry1  :angry1

С лайфчетата се слага опшън, а скил няма начин да се сложи :angry: опрайха ли го тоя сървър най после?

Link to comment
Share on other sites

иска ми се, ама :angry1

 

просто съм ядосан. Защо профуках над 40мил и предмети за поне още толкова а накрая хаос брадва +3 с опшън :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

според мен сарвара го няма поради това сме неделя и времето по точно обстановката

 

но ако е реснат аз много ще се разочаровам

 

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не сървъра го няма, защото гигабит нямат 24/7 поддръжка. Пък и ситуацията в Пловдив още не е както трябва ;)

Link to comment
Share on other sites

Не сървъра го няма, защото гигабит нямат 24/7 поддръжка. Пък и ситуацията в Пловдив още не е както трябва ;)

Дано няма рес :( ... и да се оправи по-бързичко де :zzz

Link to comment
Share on other sites

Не сървъра го няма, защото гигабит нямат 24/7 поддръжка. Пък и ситуацията в Пловдив още не е както трябва ;)

Те изобщо имат ли подръжка един приятел са обади преди 6 месеца да му прекарат интернет на ггбит, още не са отишли :D

Link to comment
Share on other sites

аа имат след като има напомняш от време на време

то и аз така бях дал заявка някъде октомври 2004 и ми го прекараха към април:))

 

 

абе варшат си работата ама сичко става бавничко :)

важното че рано или късно я вършат

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Те изобщо имат ли подръжка един приятел са обади преди 6 месеца да му прекарат интернет на ггбит, още не са отишли  :D

На мен пък ми го прекараха веднага.За подръжката незнам ама ми все едно дали 6те реснат 6тото играя от два дена пък и да реснат то бързо се ка4ват левели(пък и ще е хубаво вси4ки да по4нем отна4ало).Доколкото до сървара мен ме дразни много тва че не по4ва вече :angry1 !!!

 

 

EDIT:За изаказалия се под мен-не е нужно след всяко мое мнение да се опитваш да ме затапваш с нещо!!! :angry1 Кво толкова ти правя!!!

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми го прекараха веднага.За подръжката незнам ама ми все едно дали 6те реснат 6тото играя от два дена пък и да реснат то бързосе ка4ват левели(пък и ще е хубаво вси4ки да по4нем отна4ало).Доколкото до сървара мен ме дразни много тва че не по4ва вече :angry1 !!!

Да ве да ... много ще е хубаво да го реснат , нали след 2 дни някой като се регне на ново и той ще е почнал след другите и какво тогава ? Рес ??? :confused ... Никога няма да може всички да са започнали едновременно , това , че ти си се регистрирал след другите не означава , че сървър-а трябва да се рестартира и всички , които толкова са си играли да правят як герой да трябва да започват от начало :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не е зле да спрете с излишния спам. Както ви се каза сървъра най-рано ще бъде стартиран утре сутринта, ако няма усложнения.

 

Пък и какво толкоз ревете вече? 24ч без една игра няма да ви доведе до нервна криза, предполагам :D :tongue

 

Едит: MititU за 1 час си постнал 3 почти безсмислени съобщения. Стига де. Не е нужно винаги последното мнение в темата да е твоето :spam: Остави и другите да се изкажат

Link to comment
Share on other sites

според мен ако го реснат се чуствам много прецакан дето я играя от 3 седмици пак тия дето са от месеци незнам :P

 

 

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не е зле да спрете с излишния спам. Както ви се каза сървъра най-рано ще бъде стартиран утре сутринта, ако няма усложнения.

 

Пък и какво толкоз ревете вече? 24ч без една игра няма да ви доведе до нервна криза, предполагам  :D  :tongue

 

Едит: MititU за 1 час си постнал 3 почти безсмислени съобщения. Стига де. Не е нужно винаги последното мнение в темата да е твоето  :spam: Остави и другите да се изкажат

Сигурно ли е това, че ще я пуснат утре сутринта. Дано да я пуснат още тая вечер. Сигурен ли си в това, което казваш или просто така си чул от някаде ???

Link to comment
Share on other sites

И да го рес-нат и да не го все ми е тая ако има по-нова версия на играта направо нея да пускат ... а изглежда в Стамболийски няма нет или връзка към Пловдив ... пък и Килъра не е влизал от 4-ти Август.

Link to comment
Share on other sites

Верно ве!Пък и 6том килъра не е влизал от няколко дена явно може би сериозно ба4ка върху играта!Абе незнам според мен сигурно я ъпдейтват!!!

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO е на почивка в момента. Сървъра ще се оправи от един друг човек. Кога точно ще стане немога да ви кажа. Но до няколко дена мисля, че ще е наред вече.

Link to comment
Share on other sites

Има сервър вече, временно са спрени регистрацийте, моля който иска нов юзър, пращайте ПМ-и, благодаря ви за разбирането, и дано скоро всичко влезе в релси :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

То тъй кат гледам тоя сървър от "Никога вече лаг" стана на "Никога вече сървър". Айде стегнете се де...

Link to comment
Share on other sites

Server ima,net nqma.Dosta porazii stanaha s gramotevicite.

Я разяснете малко кога спира сървър-а и по каква причина , защото хич не мога да разбера :( ... иначе тези дни наистина малко в повече идват прекъсванията :sick

едит : Сега се оправи ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...