Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

Ъ...Ае всеки от Guardian да си напише ника та да знам горе долу кои влизат в ек форума...Аз съм psiHopaT4o

Аз съм Yogo, Pnevmotorex е с 11 букви, а героя може да е с мах. 10 :) И аз не влизам много често.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

?!WTF?!Какво става със сървъра?!Не може да се говори с всичките продавачи или angel-ите...не може да се взима нишо,паднало?!Не може да се хилнеш или да се напълниш с мана?! :confused :confused

EdiT:Няма и "move/warp"

Link to comment
Share on other sites

?!WTF?!Какво става със сървъра?!Не може да се говори с всичките продавачи или angel-ите...не може да се взима нишо,паднало?!Не може да се хилнеш или да се напълниш с мана?! :confused  :confused

EdiT:Няма и "move/warp"

Тва не е от сървара, а от теб, убил си 3ма човека или повече и си станал Фономан :) спокойно трепи там 2-3 часа и ша са опрай :P аз имам два нови героя и ще играя повече с тях вече единия 12345six и другия FeHappy леко злобни са и двата, ако някой иска мой да са сбиим :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва не е от сървара, а от теб, убил си 3ма човека или повече и си станал Фономан :) спокойно трепи там 2-3 часа и ша са опрай  :P аз имам два нови героя и ще играя повече с тях вече единия 12345six и другия FeHappy леко злобни са и двата, ако някой иска мой да са сбиим  :lol:

А как да се сбия с някой :blink: ... и има ли начин и двамата ако искаме да се хакнем това да не се счита като убийство или там к'вото е ... нещо като оговорена битка :P

Link to comment
Share on other sites

Има войни между гилдийте, иначе май друг начин няма :P

EDIT:Ей ся напраих нова гилдия с другия герой Botev се казва, шефа е 12345six! Ей ся напрайх война срещу Evrocom бих ги 20-0 те играха 3ма аз един :D

Link to comment
Share on other sites

Тва не е от сървара, а от теб, убил си 3ма човека или повече и си станал Фономан :) спокойно трепи там 2-3 часа и ша са опрай  :P аз имам два нови героя и ще играя повече с тях вече единия 12345six и другия FeHappy леко злобни са и двата, ако някой иска мой да са сбиим  :lol:

Споко :) знам кво е да си фономан.Аз НЕ бях,ся сичко е 6.

Link to comment
Share on other sites

Ми..долкото знам двама GM-а трябва да си дадат /war и се почва битка м/у гилдиите до 20 май без да се броят убииствата като на фономания..

Link to comment
Share on other sites

бахти :angry1 :angry1 :angry1 като влизам в сайта http://muonline.ggbit.net/ и дам на регистрация ми изписва някакво си пророчество и никаде не пише да пиша user name и парола и там другите работи за регистрация :wacko: :wacko: плс някои да помогне .

Link to comment
Share on other sites

бахти  :angry1  :angry1  :angry1  като влизам в сайта http://muonline.ggbit.net/  и дам на регистрация ми изписва някакво си пророчество и никаде не пише да пиша user name и парола и там другите работи за регистрация  :wacko:  :wacko:  плс някои да помогне .

 

Има сервър вече, временно са спрени регистрацийте, моля който иска нов юзър, пращайте ПМ-и, благодаря ви за разбирането, и дано скоро всичко влезе в релси :rolleyes:

 

......

Link to comment
Share on other sites

Значи в последните дни имаме проблем с едни нахални хорица, които незнайно защо се мислят за големите хакери, не са открили топлата вода, но те си мислят друго. Така, сървъра е вече пуснат, но не може да се ресва, за момента, надявам се, че до утре обед или вечер ще решим проблема с ресването. Другата седмица админите на сервер ще решат проблема изцяло със сайта, защото от него се получават тия проблеми. Извиняваме се за създаденото неудобство на всички и Ви благодарим на всички за търпението. Акаунти ще продължават да се прават, приятна игра, всичко се прави в името правилата и играта да е честна и равна за всички юзъри!!!

Link to comment
Share on other sites

Когато се опитам да се логна в акаунта, ми дава Your account is invalid акаунта ми е botev1912

Link to comment
Share on other sites

На мен май са ми делнали акаунта :( ако е така аз са отказвам да играя повече ;) ще играя в BBH :P

Link to comment
Share on other sites

Аз па съм 1 левъл....с мойто си айтъми...може би първият soul master 1 level... :confused

И аз бях така - 1 ниво, но със показателите и предметите от преди. Само живота ми беше паднал. Но вече съм 60+ ниво и горе-долу е на преднотo си ниво (преди бях около 80 ниво),

 

А, да, и имам 400+/** extra points. :confused

Link to comment
Share on other sites

И аз бях така - 1 ниво, но със показателите и предметите от преди. Само живота ми беше паднал. Но вече съм 60+ ниво и горе-долу е на преднотo си ниво (преди бях около 80 ниво),

 

А, да, и имам 400+/** extra points.  :confused

Ми радвай :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...