Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

Na men koga 6te mi dade6 5te miliona we?I az subiram za bronq a koito iska da zapovqda v guild Deamons :D

Az 6a zapovqdam v guilda WE.I ne vijda6 li WE 4e ot nqkolko dena WE ne moga da svala celiq klient na igrata WE i ne moga da vlezna v igrata WE.Lord_guido az sam na selo i sam s nqkaf spapan net det svalqm s 6kb/sec.No 6te sam ti mnogo blagodaren ako mi prati6 igrata.Nicka v Skype mi e ivan4646.Aide PLS prati versiqta za cqla Balgaria i 6te sam ti mnogo blagodaren.6a prikazvame kfo 6a ti dam v igrata :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
Искам да попитам кво ще рече Chaos item от де се намира такоа чудо ? Щот май само аз не съм наясно.

Хаос итем се върти в машината :) даваш втората комбинация слагаш Джуел ъф Хаос, итеми с опшън и зен и въртиш, шанса за успех е 100%

 

 

Абе не може ли някой да даде изчерпателна информация за начинаещи играчи. Какво да вдигат, къде да хпдят да бият най-вече. Разни hints, които са важни. Опитвам се да я играя тая игра ама ми се вижда много неориентирана. Не мога да проумея как такъв тип игра може да няма карта?!?!

Аз съм дал :) ама няма кой да го гледа. Затова трябва да има специална секция за МУ, както имаше и за булфлийт :punk

Link to comment
Share on other sites

Az 6a zapovqdam v guilda WE.I ne vijda6 li WE 4e ot nqkolko dena WE ne moga da svala celiq klient na igrata WE i ne moga da vlezna v igrata WE.Lord_guido az sam na selo i sam s nqkaf spapan net det svalqm s 6kb/sec.No 6te sam ti mnogo blagodaren ako mi prati6 igrata.Nicka v Skype mi e ivan4646.Aide PLS prati versiqta za cqla Balgaria i 6te sam ti mnogo blagodaren.6a prikazvame kfo 6a ti dam v igrata :D

Че и през Skype да ти я пратят, и на пощата да ти я пратят пак ще си я дърпаш със 6-те килобайта на секунда :) Сваляй си я от сайта, там поне можеш да си resume-ваш свалянето.

Gudo прати ми едно PM да ти дам нещата от моя акаунт, и без това не смятам да играя :)

 

Edit: По-скоро проблема ти е в обясняването, мен ако питаш...

Link to comment
Share on other sites

Че и през Skype да ти я пратят, и на пощата да ти я пратят пак ще си я дърпаш със 6-те килобайта на секунда :) Сваляй си я от сайта, там поне можеш да си resume-ваш свалянето.

Gudo прати ми едно PM да ти дам нещата от моя акаунт, и без това не смятам да играя :)

Emi ako pe6e pro4elo vnimatelno 6te6e da razbere6 4e imam problem sas svalqneto i,no tova e dryg vapros.To se vidq 4e 6e igraq sled kato se varna v Plovdiv na 14avgyst :punk

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам защо ме няма в статиските на сайт-а :confused ника ми е Pr3da7oR и сам 178левел dark wizard трябва да сам на 3-то място сред черните магиосници обаче ме няма ?!? :confused :confused

 

ЕДИТ: открих защо :bgrin: аз вече сам soul master не dark wizard :D някой може ли да ми обясни каква е разликата? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ако някои знае де се продават Chaos Jewel-и да казва а ако някой има и не му трябват плащам добре :) бтв правя си крила като ползвам лъка който купувам от Йода ама все за ел стават некви идеи ? И как се правят Chaos Item-и ?

Link to comment
Share on other sites

Ако някои знае де се продават Chaos Jewel-и да казва а ако някой има и не му трябват плащам добре :) бтв правя си крила като ползвам лъка който купувам от Йода ама все за ел стават некви идеи ? И как се правят Chaos Item-и ?

aZ Bih ti naprail edni krila s odovolstvie no nqma nqkoi dostata4no blagosklonen da mi prati klienta za igrata za cqla balgaria po Skype :cry

Link to comment
Share on other sites

Ако някои знае де се продават Chaos Jewel-и да казва а ако някой има и не му трябват плащам добре :) бтв правя си крила като ползвам лъка който купувам от Йода ама все за ел стават некви идеи ? И как се правят Chaos Item-и ?

Нали ти казах как се правят Хаос итеми по-горе :) иначе аз може да имам някаф Хаос Джуел, ама ми трябва :D

 

 

EDIT:Да се похваля-вече направих първия си рес :punk

Link to comment
Share on other sites

Взимам колкото предлагаш :) сега влизам в Лоренция там да се намерим аз нема излизам от града щот с шефа пием ;)

Link to comment
Share on other sites

Взимам колкото предлагаш :) сега влизам в Лоренция там да се намерим аз нема излизам от града щот с шефа пием ;)

Тоя Гудо е бати алкохолика :) облегнал са на оградата и само пии тц тц :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя Гудо е бати алкохолика :) облегнал са на оградата и само пии тц тц  :D

Ем шефа черпише па и имах празник "ден на системния администратор" и поляхме случая :) а са бях излегнал на оградата за да чакам PRD да дойде да му купя Chaos Jewel-ите :)

Link to comment
Share on other sites

hah gudo следващия пат ще те закарам там кадето продават chaos jewels че ме заболя сърцето буквално да те ограбвам  :bgrin:

Къде ги продават уа ? Баси аз са чудя и мая ама йок ... ни моа намеря такоа место ... а да и кач пара ?

Link to comment
Share on other sites

Кажи и на мен :) аз как ви казах за ония бъг  :D

С бъго ве е супер тъпо да се играе(мейдо другото се обръщам към админите на сървъра:в нори преди да тръгна имаше бъг при един от лъковете които се продават при оня пич дет прилича на ьода :) .Ако още не сте го оправили оправете го).

 

Иначе Jelwel of Chaos veso се продава при един пич извин града.Отива се при него като минеш през западната порта(сиреч портата между Passi the Wizzard и ковача)и след тфа цепиш само напред.Трябва да стигнеш реката,след като я стигнеш минаваш през нещо като мостче(натрупан пясък) и след тфа пак само направо.Не е много сложно.И да не го намериш веднага следвай "инсртукцийте" :P и ще го видиш.Междо другото при тоя пич се продава и перо за големи крила :D .Сега мисля че ми дължиш нещо повече от показване на бъг :D :P :rolleyes: ;) B)

Link to comment
Share on other sites

С бъго ве е супер тъпо да се играе(мейдо другото се обръщам към админите на сървъра:в нори преди да тръгна имаше бъг при един от лъковете които се продават при оня пич дет прилича на ьода :) .Ако още не сте го оправили оправете го).

 

Иначе Jelwel of Chaos veso се продава при един пич извин града.Отива се при него като минеш през западната порта(сиреч портата между Passi the Wizzard  и ковача)и след тфа цепиш само напред.Трябва да стигнеш реката,след като я стигнеш минаваш през нещо като мостче(натрупан пясък) и след тфа пак само направо.Не е много сложно.И да не го намериш веднага следвай "инсртукцийте" :P  и ще го видиш.Междо другото при тоя пич се продава и перо за големи крила :D .Сега мисля че ми дължиш нещо повече от показване на бъг :D  :P  :rolleyes:  ;)  B)

Мен ми го показа един пич вече :) точно 5 минути след поста, ама ма мързеше да влезна и да си го едитна, че съм намерил :punk

Link to comment
Share on other sites

Мен ми го показа един пич вече :) точно 5 минути след поста, ама ма мързеше да влезна и да си го едитна, че съм намерил  :punk

Няма нищо.Все пак заслужавам награда :love :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Еййй за ония си мислех да го проверявам ама забравих :) сега ще отида да си взема 10-20 парчета :)

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо.Все пак заслужавам награда :love  :D  :rolleyes:

Добре бе :) ше ти кажа :)

EDIT: Неска ше прая втори рес, вече съм 306 левел

Link to comment
Share on other sites

ele pak me disconnect-na :(

tukmo bqh v bloon castle

на мен ми паднаха 2 екселент предмета

от сърцата

Link to comment
Share on other sites

Excelent items от сърца не падат. Дропило те е от сървъра, щото днеска оправихме вратата към Стадиум от Таркан. Вече може да се влиза оттам стига да си 200 левъл. 2-ма души вече изгоряха поради игра с бот, което знаете е забранено. На този етап сървъра полека лека се насочва към финалните промени :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...