Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

За рес трябва да отидеш на сайта...като го оправят....рестартиране.Иска ти поне 330 левъл,но ти губиш ако не качиш още... и 50 мил.И аз съм за рес бтв..купувам Сторм Сет или Дарк exll.

Link to comment
Share on other sites

За рес трябва да отидеш на сайта...като го оправят....рестартиране.Иска ти поне 330 левъл,но ти губиш ако не качиш още... и 50 мил.И аз съм за рес бтв..купувам Сторм Сет или Дарк exll.

Е как 50милиона :blink: Нали беше 20.А пък и нали уж имаше ауторес и героите трябваше вече сами да са реснати ;).Олееееее и аз не знам вече кво става.Направо :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

значи се разбра колко се иска за рес но не се разбра най важното : кога ще може да се ресва ????? :cry

И аз това питам вече за четвърти път.KILLERINCHO айде поне пиши кога ще е готов новия сайт,или поне пиши нещо.Преди една седмица писа че новия сайт ще е готов до 2-3дена :confused :blink: .

Link to comment
Share on other sites

И аз това питам вече за четвърти път.KILLERINCHO айде поне пиши кога ще е готов новия сайт,или поне пиши нещо.Преди една седмица писа че новия сайт ще е готов до 2-3дена :confused  :blink: .

Какъв е смисала да пуснат сайт с бъгове и отново да се появят "хакери" :huh:

Link to comment
Share on other sites

Какъв е смисала да пуснат сайт с бъгове и отново да се появят "хакери" :huh:

Аз нали питам кога ще пускат новия сайт.Преди да пишеш ми прочети внимателно поста ако обичаш :)

 

Edit:Хора най-накрая :excl: Има светлина в тунела ;) :D .Ще може да се ресва...но чак другата седмица :cry

Link to comment
Share on other sites

Знам че се повтарям,но поне орентировачно някой админ няма ли да каже кога ще можем да ресваме..

edIT: Тук само аз ли не мога да се логна,при положение,че в играта се логвам нормално?

Link to comment
Share on other sites

Аз пуцам чат-пат ама сайта отново :) ... "Fatal error: Using $this when not in object context in c:\wamp\www\config.php on line 2" тва съобщение ми го вади :)

Link to comment
Share on other sites

Аз играя.Даже повече от преди.ама понеже не мога да ресна и почнах с нови герои...

Да фе и аз така.Soul Mastera ми е 320левел,Blade Knight-a ми е 260 и ся кат стане 320 ппочвам с MG.А иначе да питам как да си изчиста убийствата щото праихме дуелче с един пред Lorencia и аз пускам магия,и през тфа време мина и един герой малък лвл та без да искам го пречуках,а нали като си убиец не може да купуваш от магазините.А фе с две думи:КОФТЕЙШЪЪЪННН

 

Edit:Направих гилдия.Казва се GrEbCiTе,който иска да ми пише в играта и да са joinne.Ника на новия ми герой е anarxiq_13

Link to comment
Share on other sites

Аз пуцам чат-пат ама сайта отново :) ... "Fatal error: Using $this when not in object context in c:\wamp\www\config.php on line 2" тва съобщение ми го вади :)

 

и на мен ми го вади т'ва :(

Link to comment
Share on other sites

MU-то не съм го изтрил, но всизам само чат-пат. Само да качваш левели писва много бързо. Няма нищо интересно за правене. Само бой, бой и ами пак бой

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...