Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
И при мен не го отваря , а има сървър  :confused

Тия дни не го чакайте :)

 

И все пак май понеделник вече ще може да се ресва в сървъра и може би ще оправят напълно сайта/не съм сигурен де :) /

Link to comment
Share on other sites

Значи в последните дни имаме проблем с едни нахални хорица, които незнайно защо се мислят за големите хакери, не са открили топлата вода, но те си мислят друго. Така, сървъра е вече пуснат, но не може да се ресва, за момента, надявам се, че до утре обед или вечер ще решим проблема с ресването. Другата седмица админите на сервер ще решат проблема изцяло със сайта, защото от него се получават тия проблеми. Извиняваме се за създаденото неудобство на всички и Ви благодарим на всички за търпението. Акаунти ще продължават да се прават, приятна игра, всичко се прави в името правилата и играта да е честна и равна за всички юзъри!!!

Моля четете преди да се чудите;)

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос:

Скиловете, които имам (Heal, Summon Goblin, Defensive Aura, Offensive Aura) остават ли си след рес на героя? Да знам има ли смисъл да държа копия на вече използваните орбове, или да ги продавам.

Link to comment
Share on other sites

Моля четете преди да се чудите;)

Ми много сте умни, делнали сте ми акаунта и ся сайта не работи да не мога да си регна нов :angry1

 

Един въпрос:

Скиловете, които имам (Heal, Summon Goblin, Defensive Aura, Offensive Aura) остават ли си след рес на героя? Да знам има ли смисъл да държа копия на вече използваните орбове, или да ги продавам.

не се запазват :)

Link to comment
Share on other sites

Весо специално за тебе проверих, защо си делна, ами бате някой или ти, са аднали точки на героя ти. Няма сайт и мисля, че по горе споменах защо. Герой вече имаш, така че дерзай.

 

Raging Fire: ще отговоря последователно на въпросите ти:

1. Magic Gladiator се прави след като с независимо кой друг герой достигнеш 220 левел, достигайки това ниво, се появява и Меджик гладиатора, за Дарк Меджик, се иска да се изпълни Куеста(това става като отидеш в Лоренция на бара има едни "Куест итемс" взимаш ги всичките и отиваш при Сабрина се казваше ако не се лъйа, пак в Лоренциа пак в бара до сандъка където е.) тогажа от Дарк меджик ставаш Соул Мастър.

2. Значи пак в Лоренция има един магазин се продават всички магии за Меджик Гладиатор и за Дарк Меджик. Купуваш си ги и спазваш изискванията им(искат определено енерджи)

3. В Блоод кесъл или в Девил скуар можеш да влезеш с покани, в зависимост от нивото на което си. Покани се взимат от почети всички магазини, за Блоод Кесъл са като синя перелина, а за Девил скуар са жълти свитаци.

 

Ако нещо не съм го написал разбераемо питай пак няма проблем.

Link to comment
Share on other sites

Весо специално за тебе проверих, защо си делна, ами бате някой или ти, са аднали точки на героя ти. Няма сайт и мисля, че по горе споменах защо. Герой вече имаш, така  че дерзай.

 

Raging Fire: ще отговоря последователно на въпросите ти:

1. Magic Gladiator се прави след като с независимо кой друг герой достигнеш 220 левел, достигайки това ниво, се появява и Меджик гладиатора, за Дарк Меджик, се иска да се изпълни Куеста(това става като отидеш в Лоренция на бара има едни "Куест итемс" взимаш ги всичките и отиваш при Сабрина се казваше ако не се лъйа, пак в Лоренциа пак в бара до сандъка където е.) тогажа от Дарк меджик ставаш Соул Мастър.

2. Значи пак в Лоренция има един магазин се продават всички магии за Меджик Гладиатор и за Дарк Меджик. Купуваш си ги и спазваш изискванията им(искат определено енерджи)

3. В Блоод кесъл или в Девил скуар можеш да влезеш с покани, в зависимост от нивото на което си. Покани се взимат от почети всички магазини, за Блоод Кесъл са като синя перелина, а за Девил скуар са жълти свитаци.

 

Ако нещо не съм го написал разбераемо питай пак няма проблем.

Drebnia значи историята е такава :) една сутрин си влизам в акаунта но ми дава че паса е грешен :) сменям си го аз от сайта и после гледам в акаунта два нови герой с околко 100 реса :D играя си аз и някаф пич(CorporaT му е ника) ми пише, че геройте са негови и Гейм Мастъра му ги е направил, ма ся вече не му трябват и аз мога да ги задържа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Весо специално за тебе проверих, защо си делна, ами бате някой или ти, са аднали точки на героя ти. Няма сайт и мисля, че по горе споменах защо. Герой вече имаш, така  че дерзай.

 

Raging Fire: ще отговоря последователно на въпросите ти:

1. Magic Gladiator се прави след като с независимо кой друг герой достигнеш 220 левел, достигайки това ниво, се появява и Меджик гладиатора, за Дарк Меджик, се иска да се изпълни Куеста(това става като отидеш в Лоренция на бара има едни "Куест итемс" взимаш ги всичките и отиваш при Сабрина се казваше ако не се лъйа, пак в Лоренциа пак в бара до сандъка където е.) тогажа от Дарк меджик ставаш Соул Мастър.

2. Значи пак в Лоренция има един магазин се продават всички магии за Меджик Гладиатор и за Дарк Меджик. Купуваш си ги и спазваш изискванията им(искат определено енерджи)

3. В Блоод кесъл или в Девил скуар можеш да влезеш с покани, в зависимост от нивото на което си. Покани се взимат от почети всички магазини, за Блоод Кесъл са като синя перелина, а за Девил скуар са жълти свитаци.

 

Ако нещо не съм го написал разбераемо питай пак няма проблем.

Mersi mnogo.Imam oshte 1 vapros: kak da razbera v koi grad sam i ima li neshto kato karta :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Айде още няколко въпроса от мен:

1) За какво служи ALt+число?

2) Някъде пише ли всички клавиши, които се използват в играта? F1 уж е Help, обаче във въпросния Help нещо не видях да пише, че мога да си номерирам скиловете чрез Ctrl+число

3) Има ли някакви бонуси ако всички елементи на бронята (броня, шлем, ръкавици и т.н.) ми са само от един вид (примерно само Spirit, или само Wind)? И ако да, къде мога да ги видя тези бонуси?

 

ЕДИТ: За малко да забравя: лентата с опита ми не мърда - все си стои на 0, но опит получавам и вдигам нива. Това бъг ли е, или аз нещо съм направил?

Link to comment
Share on other sites

Айде още няколко въпроса от мен:

1) За какво служи ALt+число?

2) Някъде пише ли всички клавиши, които се използват в играта? F1 уж е Help, обаче във въпросния Help нещо не видях да пише, че мога да си номерирам скиловете чрез Ctrl+число

3) Има ли някакви бонуси ако всички елементи на бронята (броня, шлем, ръкавици и т.н.) ми са само от един вид (примерно само Spirit, или само Wind)? И ако да, къде мога да ги видя тези бонуси?

 

ЕДИТ: За малко да забравя: лентата с опита ми не мърда - все си стои на 0, но опит получавам и вдигам нива. Това бъг ли е, или аз нещо съм направил?

Значи defence бонуси има,тоест ако имаш сет както ти каза всичко да ти е "wind" or "spirit" примерно...Относно експ. бара...просто получаваме супер много екс мисля и на мен не ми мърдаше много тоест от 0 на 9 и така...сега кат съм по голям левъл си върви супер :)

 

EDIT:За какво служи Stadium/арената/? И не може ли да направят моредите един раздела за играта като на bullfleet и да е с пасс.?Мисла че ще е по-удобно..

Link to comment
Share on other sites

Dnes mi beshe parviq den mn e zaribitelna igrata we4e sam 52 lvl i si kupih cql komplekt(sin :D)Vleznax v BloodCastle i vapreki 4e me zgarchixa vdignah 3lvl :D

 

 

Vapros:Na kolko vreme se otvarq Blood Castle?

Link to comment
Share on other sites

Като си купиш покана и цъкнеш с десния бутон ти показва колко време имаш до следващия блоод кесъл, мисля че е на 1 час

Link to comment
Share on other sites

Zna4i imam edin vypros , za6to pri polojenie 4e na kundum staff-a pi6e "Can be equipped my Magic Gladiator" ne moga da go sloja? :angry1  :angry1  :angry1  tova nqkav bug li e?

Еми ако твоят герой е Magic Gladiator би трябвало да стане , освен ако нямаш някое от другите изисквания за оръжието (strength , agillity ... ) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Zna4i imam edin vypros , za6to pri polojenie 4e na kundum staff-a pi6e "Can be equipped my Magic Gladiator" ne moga da go sloja? :angry1  :angry1  :angry1  tova nqkav bug li e?

siguren li si 4e ne pi6e cannot be equiped by Magic gladiator

i pak si mislq 4e kato opravite ve4e vsi4ki gluposti mojete da napravite res4e ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...