Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

аз таман се надъхах да жата неска вечерта яко те ми явно заради бурята кат мине гърмене бучене и може да го пуснат :P

 

 

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

аз таман се надъхах да жата неска вечерта яко те ми явно заради бурята кат мине гърмене бучене и може да го пуснат  :P

:ph34r:

 

А има ли някаква вероятност да се изтрият героите :(

Link to comment
Share on other sites

А има ли някаква вероятност да се изтрият героите :(

И да ги изтрият, кво толкова?

Сега ще е добре да се направи рес на сървъра и всички с равен старт :music

Link to comment
Share on other sites

Да.Всъщност много ще е добре тая твоя идея за реса!На мен ша ми хареса(макар тези дето са с големи левели да не са много доволни).Пък и то моя герой не е кои знае кво:Dark Wizzard 70 level(и играя от вчера). :punk

 

EDIT:Ве4е станах 150-ти левел

Link to comment
Share on other sites

Моя герой е с 3 реса и пак съм навит да реснат сървара :D ся почнах с един елф някъде 70-80 левел е :P

Link to comment
Share on other sites

Сървър вече има, имаше големи (и още има)гръмотевици, а и падна гръм в близост, сигурно има още нещо недоискосорено, но утре ще е в изрядност, за момента може спокойно да се играе :punk

Link to comment
Share on other sites

и кой беше гилд мастера на warez.ru  :)

 

Гилдия warez.ru вече няма. Гилдията на наще хора тука е Guardians, a "шефа" е veso_e_izrod с герой veso.

Link to comment
Share on other sites

to nqma smisal ot restart na sarvara 6toto to winagi 6a ima nqkoi PO

ta kwo e razlikata wse pak wisokite leweli pomagat na po malkite az pomagam s kwoto moga i na men taka to pak sme rawni ama ima i izklu4eniq koito nqma komentiram

 

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ескам да попитам някой знае ле от каде да си купя някви по - яки магии от тия дето са в Лоренция :D ????

ne moje6 :) prosto nqma drugi za DW ili SM ;)

Link to comment
Share on other sites

Аве хора, не6то много 4есто по4на да се разпада тоя сървар маина :cry !През колко време се слу4ва тва и за6то??Някои да знае(знам 4е марица прелива ама едва ли е от тва)? :punk

Link to comment
Share on other sites

Аве хора, не6то много 4есто по4на да се разпада тоя сървар маина :cry !През колко време се слу4ва тва и за6то??Някои да знае(знам 4е марица прелива ама едва ли е от тва)? :punk

Ми в тея бури и дъждове сигурно ще се разпада много често. Дано времето по - бръзо да се оправи!!! :P :P

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO:Ония ден забелязах един бъг!Начи отиваш в Лоренция при ковача и си купуваш един меч(не забелязах обаче какъв беше меча)и го купува примерно за 150 000 ZEN обаче после като го продадеш и го продаваш за 300 000 ZEN!Така много лесно могат да се правят пари!Отстранете го де тоя проблем, ако е бъг! :punk

Link to comment
Share on other sites

Който иска да се присъедини към Клана героя ми е или veso ili BoTeV да ми пише и ще го приеме, че ся са зарибяям да играя с елф :P

Link to comment
Share on other sites

аре ве майна аз искам но теб се те нама :)

имам един въпрос KILLERICHO : тва май е бъг майна от два дни мачкам само за сърца и си харесах един сет но така и не ми падна "Sphinx Helm" нито +7 нито +11 и не ми казвайте че такъв ми бил касмета :angry: неможе от повече от триста сърца нито веднъж да не се появи

Link to comment
Share on other sites

неможе от повече от триста сърца нито веднъж да не се появи

 

Не е бъг. Sphinx Mask много трудно пада. И аз го забелязах тва нещо

Link to comment
Share on other sites

Аре ве. Кво стана с тоя сървър ве ???? Вече не можем да влизаме почти едно денонощие. Поне пишете вие дали можете или проблема е някаде в мен и моите приятели !!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Аре ве хора само аз, Vas90 и Vas4o(kaкто и още 2-ма 3-ма от махалата)ли не можем да влезем в сървара майна?!Кво става отговаряйте де! :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...