Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

С удоволствие искам да ви съобщя, че пускаме тестово сървър на Muonline. Регистрацията става на http://muonline.ggbit.net

 

Искам да предупредя всички, които смятат да се регнат в сървъра, че той е все още в процес на тестване и по него ще се правят доста промени. Няма гаранция, че героите с които ще играете по време на тестовете, ще се запазят за финалния вариант на сървъра, но обещавам че ще направя всичко възможно да ги запазя. Също така искам да предупредя, че всеки засечен да играе с бот, или със спийд хак, ще бъде банван по IP и то за поне 1 месец. При второ нарушение за два месеца и така нататък. Оставянето на героите на ауто няма да се санкционира, както го правят по другите сървъри. За мене това е тъпо решение. Разчитам на съвестни тестери. Мисля че това са изискванията на първо време от моя страна. От ваша страна очаквам да споделите идеите които имате за сървъра и да ги пишете тука. Също така е много важно да докладвате за бъгове, когато ги срещнете за да мога да ги отстранявам своевременно. По сървъра работят двама души. Ако някой смята че може да помогне с нещо да заповяда, ICQ-то ми е 153545218. За да играете ще трябва да изтеглите съответния клиент от ТУК. GGBIT.Client.Test Разархивирате там където искате да ви се намира играта, стартирате Launcher.exe. От падащото меню избирате GGBIT и влизате.

 

Почвате с нови герои, за да може да се тества подробно всичко свързано с парите, експириънса, итемите, зверовете и т.н.

 

Настройки на сървъра:

Име: GGBIT

IP: 212.104.119.190

порт: 44405

 

Гейм Мастъри:

KILL

Gonzo_mag

 

Това са героите в играта, към които можете да се обръщате когато са он-лайн. Всичко друго което имате да кажете за сървъра го споделете тук. Засега толкова от мене smile.gif Enjoy

 

До ден два ще преведа целия сайт, всичко да е на български за да е по лесно за всички smile.gif

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Jewel Of Bless

Камъкът се използва за вдигане на нивото на даден предмет с +1. За да го използвате, сложете предмета в инвентара и после слагате Jewel Of Bless върху него.

Шанса за успех е 100%

 

ВНИМАНИЕ: Jewel Of Bless не работи на предмети над 6-тo ниво.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Jewel Of Soul

Камъкът се използва за вдигане на нивото на даден предмет от +7 до +9. За да го използвате, сложете предмета в инвенторито и после слагате Jewel Of Soul върху него.

Шанса за успех на предмет с luck = 75%

Шанса за успех на предмет без luck = 50%

 

ВНИМАНИЕ: Ако Jewel Of Soul не успее да вдигне нивото на дадения предмет, то нивото ще спадне с една степен, или в по-лошия случай ще стане +0.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Guardian Angel

 

Guardian Angel може да се слага от 23 левел нагоре. Когато го използвате той абсорбира 20% от атаките които поемате, и ви дава +50 Health Points. Guardian Angel има 255 кръв и не може да се поправя или лекува. Като му свърши кръвта, той просто изчезва.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Satan

 

Satan може да се слага от 28 левел нагоре.

Когато го използвате той увеличава вашата атака с 30%.

Satan има 255 кръв и не може да се поправя или лекува. Като му свърши кръвта, той просто изчезва.

 

ВНИМАНИЕ: Когато го носите с втори клас крила (Dark Wings, Devil Wings, Butterfly Wings, ArchAngel Wings), при всеки удар по противника вашата кръв намалява с -1.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Телепортиращи команди:

Когато вашия герой достигне 50 левел, можете да го телепортирате на различни карти или градове с командата /move или /warp, например:

/warp davias

/move davias

 

Картите и градовете са:

1. lorencia (команда " /move " след 50-ти левел)

2. noria (команда " /move " след 50-ти левел)

3. davias (команда " /move " след 50-ти левел)

4. dungeon1 (команда " /move " след 50-ти левел)

dungeon2 (може да се влезе само пеша от Dungeon 1 или от Dungeon 3)

dungeon3 (команда " /move " след 60-ти левел)

7. losttower1 (команда " /move " след 90-ти левел)

losttower2 (може да се влезе само пеша от losttower1 или от losttower3)

losttower3 (команда " /move " след 100 левeл)

losttower4 (може да се влезе само пеша от losttower3 или от losttower5)

losttower5 (команда " /move " след 110-ти левел)

losttower6 (може да се влезе само пеша от losttower5 или от losttower7)

losttower7 (команда " /move " след 120-ти левел)

8. atlans (команда " /move " след 70-ти левел)

9. tarkan (команда " /move " след 140-ти левел)

10. icarus (команда " /move " след 170-ти левел)

icarus2 (След като влезете в Icarus се връщате на малко назад и сте там)

11. exile (команда " /move " след 150-ти левел)

12. stadium (arena) (команда " /move " след 50-ти левел)

13. Blood Castle 1-6 (влиза се само с покана, която се създава в машината, като според левела на героя, картата е различна).

14. Devil Square 1-4 (влиза се само с покана, която се създава в машината, като според левела на героя, картата е различна).

----------------------------------------------------------------------------------------------

Как се прави Horn Of Dinorant

Събирате 10 Horn Of Unilia, отивате при Chaos Goblin-а (в noria или lorencia), избирате първата комбинация, слагате 10 Horn Of Unilia и натискате Combine. Имате шанс да не успеете.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Macros

Ако искате да продавате нещо във града и ви е неудобно да пишете постоянно, ето един пример за бързо писане:

Натискате “Enter” и пишете например: /1 S>Bone Pants+11+12+luck, и натискате “Enter”. За бързото изписване натискате Alt+1. Текста може да се замени с каквото искате (без командите за телепортиране), а имате слотове от 1 до 9.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Emoticons

Това са команди за различни пози на вашия герой. Пишат се с “/” отпред, и задължително трябва да започват с главна буква

/^^ или /Haha - Смях

/; или /Sorry – Чеше се за главата

/Huhu – Скръства ръце

/Bye - Сбогуване

/Cold или /Hurts – Трие рамене

/Come – Махва на някой

/Sad T_T или /Cry – Хваща се за главата

/Hi - Приветства

/Good или /Nice или /Wow – Пляскане с ръце

/OK – Повдига рамо

/Respect - Коленичи

/Sir – Поздравява

----------------------------------------------------------------------------------------------

Blood Castle

За да отидете в Blood Castle ще ви трябва Invisibility Cloak и зависимо от левела на вашия герой ето и примерите:

 

- Invisibility Cloak +1 = от левел 15 до 80

- Invisibility Cloak +2 = от левел 80 до 130

- Invisibility Cloak +3 = от левел 131 до 180

- Invisibility Cloak +4 = от левел 181 до 230

- Invisibility Cloak +5 = от левел 231 до 280

- Invisibility Cloak +6 = от левел 281 и нагоре

Поканите се купуват по магазините в Лоренция и Давиас.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Как се правят крила

Взимате Chaos item +4 +option (option-a е задължителен) а ако има и luck още по-добре.

Слагате предмета в машината заедно с Jewel Of Chaos и Zen. Получават се 1-ви левел крила(Satan Wings, Angel Wings, Fairy Wings). Също можете да слагате Jewel Of Bless и Jewel Of Soul които вдигат шанса за успех съответно със 5% и 3%.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Как се правят крила 2-ри клас

Слагате в машината крила 1-ви клас заедно със Blue Feather, Jewel Of Chaos и Zen.

Резултатът е Devil, Dark, ArcAngel или Butterfly Wings. За по-голям шанс за успех сложете крила +4+option+luck и нагоре.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Какво е nuts

Специална напитка, която се прави чрез комбинация в Chaos Machine.

За направата и са ви нужни Jewel Of Create, Jewel Of Chaos и Zen.

Шанса за успех е 90%. Ако успеете можете да изпиете напитката, която вдига точките ви strenght, agility, energy или stamina.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Alkohol - attack speed+20

----------------------------------------------------------------------------------------------

Рестарт на героя

След рестарт stats-а ти остава, както е стартовия за твоя герой, но получаваш 330 точки бонус за всеки рестарт, което означава, че след 20 рестарта ще имаш 6600 точки да разпределяш още когато си 1-ви левел.

Най-малък левел за рестарт – 330, а най-голям – 350

----------------------------------------------------------------------------------------------

За единствения Quest в играта

Когато станете левел 150 и имате 3 милиона Zen, отивате в Davias или Lorencia и говорите със Savina (жената до шейната в Davias и в кръчмата в Lorencia). Говорите с нея, тя ви взима 1 милион Zen и ви казва да намерите Scroll Of Emperor ili Book of Kings (нещо подобно беше). Той пада в Dungeon3, Losttower1-2. Когато го намерите отивате пак при Savina, давате и предмета, искате от нея да ви разкаже историята на MU, и тя ще ви даде 10 stats points. После ви иска 2 милиона Zen и ви казва да намерите едно оръжие:

за Knight - Broken Axe. Пада в Losttower7 и в Atlans.

за Wizard - The Soul of the Prophet. Пада в Losttower7

за Elf - The Elf Tear - Пада в Losttower7

Като намерите оръжието го занасяте на Savina, тя ви дава още 10 stats points и ставате Blade Knight, Soul Master или Muse Elf в зависимост от героя ви. Като такива вече можете да слагате по-силни брони и 2-ри левел крила.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Magic Gladiator може да се прави, след като сте станали примерно с Dark Knight-a 220 левел. Magic Gladiator може да носи определени сетове на Soul Matster-a и на Blade Knight-a, но не получава бонус точки за това, че е облечен със сет. Storm сета е за Soul Master и Magic Gladiator. Magic Gladiator не може да носи Grand Soul, Dark Phoenix и Flaming Phoenix.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Неработещите магии (оцветени в червено) могат да се използват когато сте на кон.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Има определени предмети, които пише, че няма проблем да ги сложите. Но когато опитате да ги сложите не става. Това се получава защото не сте изпълнили Quest-a и не сте станали Blade Knight, Soul Master или Muse Elf.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Има максимум на числото, което ти показва горе в ляво, т.е. ако вземеш повече от 60000 - 70000 EXP, а максимума на числото е 60000 примерно, надписа които виждаш горе се бъгва и ти пише остатъка от този опит които си взел, т.е. ако числото на максимум е 60000, а ти вземеш 65000 от някаква гадина ще ти изпише само 5000.

Има и друг вариант да ти изпише малка цифра за взет опит от гадина, като преди това някой да се е пробвал на гадината, но да не я е убил.

----------------------------------------------------------------------------------------------

За да се ''изчистите'' от някое убийство, отивате в някой град, седите 3 часа и едно убийство е изчистено. Друг начин е да отидете на сайта и си плащате по 50 милиона за всяко убийство. Най добрия начин е да си играеш играта все едно не си убиец ... (малко ще ви дразни факта, че кой където ви види ще се постарае там да ви остави) .... но така за около 1-2 часа няма да имаш убийства, което е най-доброто решение на проблема.

 

10x to VeSo с малки корекций от мене :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Някой да ти е казал, че има вирус в архива? :angry: :angry1 Добре че антивирусната ми го засече. Но все пак ако може да бъде качен чист архив?

 

ЕДИТ:

Virus name: TROY_STARTPAG.KR Повече инфо

Infected File: GGBIT.Client.Test.rar\Service.exe

Link to comment
Share on other sites

Не е вирус спокойно. Можеш да изтриеш въпросния файл, без проблем. Той така и така не е необходим. Но утре сутрин ще кача чист архив :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да ти е казал, че има вирус в архива?  :angry:  :angry1 Добре че антивирусната ми го засече. Но все пак ако може да бъде качен чист архив?

 

ЕДИТ:

Virus name: TROY_STARTPAG.KR Повече инфо

Infected File: GGBIT.Client.Test.rar\Service.exe

ако си с f-prot напълно нормално. Той много често дава фалшиви тревоги

Link to comment
Share on other sites

ако си с f-prot напълно нормално. Той много често дава фалшиви тревоги

//offtopic:

С Trend Micro PC-cillin съм. И досега не е давало фалшиви тревоги. Ако погледнеш дадения от мен линк, ще видиш, че и тази не е. Виросчето, впрочем, е повече дразнещо отколкото нещо друго. Но по-добре да го няма.

 

А иначе при мен Windows-a (аз съм с XP) автоматично затваря main.exe. Съобщението, което дава, е от типа "To help protect your computer Windows has closed this program". Също така след това се появява и съобщение, че въпросното exe "has encountered a problem and needs to close". Някой друг да се е сблъсквал с подобни проблеми?

Link to comment
Share on other sites

Качих чистия клиент, няма да има повече проблеми с троянци, макар че тоя троянец, само името му е троянец нищо не прави, ама наистина така няма да се шашкат потребителите :) ТУК

Link to comment
Share on other sites

А само да питам какъв е exp рейта

 

Не забелязах навреме какво си питал. Начи малко е сложно това за експириънса, но мисля че след промените които направихме, се постигна добър баланс. Нивата се дигат нито много нито много бавно. По принцип е настроено на 250%, но правихме малко промени по формулата на експириънса и това число е неточно. трябва да влезнеш да поиграеш и сам ще разбереш дали е добре или не :)

Link to comment
Share on other sites

Значи понеже не съм играл тази игра,някой може ли да ме упъти как да си я наглася за да играя и къде да се регистрирам ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами прочети ми първия пост в темата там съм обяснил какво трябва да се направи и ако евентуално нещо не ти е ясно питай конкретно ;)

 

Сървът е добър откъм пинг ама тоя exp rate...общо взето радва..

 

Какво му е на експириънс рейта ? В смисъл как мислиш, че трябва да е ? Приемам всякакви идеи за сървъра, които са реални и осъществими, и подобряващи геймплея естествено, бих ги реализирал :)

Link to comment
Share on other sites

Значи така.Ще помоля по вещите в играта да ми обяснят по важните неща.От къде се пуска картата(map)къде трябва да се бия и така нататък

Link to comment
Share on other sites

За да играете ще трябва да изтеглите съответния клиент от ТУК. GGBIT.Client.Test Разархивирате там където искате да ви се намира играта, стартирате Launcher.exe. От падащото меню избирате GGBIT и влизате.

:angry: :angry: Това го пише още в първото мнение по темата! Ама кой да прочете?! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Хора айде помогнете де.Айде че много ми се играе пък не мога да си пусна map-a :cry

 

В тая игра няма мап :)

След 1 седмица ще установиш, че и без карта всички места са ти ясни :)

те не са толкова много, че да ти трябва карта :)

аз след месец игра знаех всичко наизуст естествено с изключение на Icarus2, щото там не съм ходил :)

 

Бтв откога е пуснат сървъра, че гледам вече вътре хора по 300+ lvl ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей най-накрая ще има на какво да играя ,когато сървърите на L2 са down!

Мерси много за сървърчето :)

Link to comment
Share on other sites

Тая игра изобщо не я знам каква е .Дайте линк да я сваля за да я пробвам.

 

EDIT: погледнах малко по горе.Но само това ли е играта 115мб.

Link to comment
Share on other sites

Тая игра изобщо не я знам каква е .Дайте линк да я сваля за да я пробвам.

 

EDIT: погледнах малко по горе.Но само това ли е играта 115мб.

Да това е.Хора,как мога да стигна до друг град.Гега съм в този в който те пуска отначало.Героя ми е 15 lvl.Dark Wizard,вече си имам ръкавици,ботуши,брадве и щит.И още нещо:може ли някой който има Dark Wizard ми каже какво да вдигам

Link to comment
Share on other sites

Мда и кат я пусна:

Driver component sizes mis-match.Retry to keep going.Cancel to exit:

Retry|Cancel

Сега ако някой каже как да го оправа....

ЕДИТ: ай стига уе и друг сървър пробвах и там същото!!! :angry1 Моля помогнете ,че съм бесен :angry1

Link to comment
Share on other sites

Повтарям си поста щото изглежда всички го играт тва, а никой незнае от къде си го е свалил.  :angry:

THESTORM - :angry: :angry1 Отговорих ти в предното ми мнение! Всъщност специално заради теб го написах! Много ли трудно да го прочетеш? Или пък да прочетеш ПЪРВИЯ пост в темата? Там пише откъде да си свалиш клиента! :angry: :angry1 :angry1

 

Накратко линк за сваляне на играта има, само трябва да го видиш! Как всички успяхме да разберем откъде да си я свалим, само ти не?

Link to comment
Share on other sites

Повтарям си поста щото изглежда всички го играт тва, а никой незнае от къде си го е свалил.  :angry:

Еми още в 1-я пост пише от къде да се свали.Айде да цъкаме в party с някой.Аз съм 20лвел.Ако има желаещи пишете,че зе да затъпява :)

Link to comment
Share on other sites

THESTORM - :angry:  :angry1 Отговорих ти в предното ми мнение! Всъщност специално заради теб го написах! Много ли трудно да го прочетеш? Или пък да прочетеш ПЪРВИЯ пост в темата? Там пише откъде да си свалиш клиента!  :angry:  :angry1  :angry1

 

Накратко линк за сваляне на играта има, само трябва да го видиш! Как всички успяхме да разберем откъде да си я свалим, само ти не?

 

Олее много се извинявам. Прочетх първия пост и си мислех, че това е само някъв пач, а то се оказало цялата игра. Мноооого съжелявам. Дано да ми простиш. :)

 

EDIT: Линка в download секцията не работи поне за мен. Можеби защото не съм от Пловдив така че има ли я качена игрицата и другаде?

Link to comment
Share on other sites

Ами прочети ми първия пост в темата там съм обяснил какво трябва да се направи и ако евентуално нещо не ти е ясно питай конкретно ;)

Какво му е на експириънс рейта ? В смисъл как мислиш, че трябва да е ? Приемам всякакви идеи за сървъра, които са реални и осъществими, и подобряващи геймплея естествено, бих ги реализирал :)

Ми..не знам как е в другите сървъри аз съм играл само в ма3х.Там ехр. rate-тът беше много по нисък и блессовете и най-скъпите камъни се падаха рядко,а не можеше да си ги купиш в първия град;предмети +12 +luck-също.Не знам как са свикнали останалите играчи ама на мен само това са ми упреците към сървъра.Общо взето ме кефи :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...