Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

Не фе :) има начин без да се бие да печели много зен  :P а иначе за партито незнам ако се засечем ще видим  :bgrin: аз ся намерих как да качвам бързо  :punk

Haha.Baga v noria go mahnaha ve4e :D .Pak i to taka ne e interesno ;) .A ina4e kade nameri da ka4va6 barzo?Moje da mi kaje6 i ne PM :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
Haha.Baga v noria go mahnaha ve4e :D .Pak i to taka ne e interesno ;) .A ina4e kade nameri da ka4va6 barzo?Moje da mi kaje6 i ne PM :D

Аз не ти говоря за бъга в Нориа :) а иначе аз и да ти кажа каде да качваш бързо, ти не можеш да отидеш там :P

Link to comment
Share on other sites

Сигурно имаш предвид, че  се развива за energy :)

Gudo няколко съвета от мен :) първо си качи стафа на 9, ако не си го направил  :rolleyes: второ си купи един сатан  :bgrin: ако не си го направил вече де  ;) а събирането на зен е лесна работа, само да знаеш как става  :D

Satan-че съм си купил само дет не съм си вдигнал стафф-а ...ако знаех как точно да го направя :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Satan-че съм си купил само дет не съм си вдигнал стафф-а ...ако знаех как точно да го направя  :bgrin:  :bgrin:  :bgrin:

Pyrvo s Jewel of Bless(6milion4eta za broika)toi ti go vdiga do 6 sled tfa Jewel of Soul(ne pomna kolko kintara stryva) toi ti go vdiga do 9 :D

Link to comment
Share on other sites

Satan-че съм си купил само дет не съм си вдигнал стафф-а ...ако знаех как точно да го направя  :bgrin:  :bgrin:  :bgrin:

Тук съм написал :bgrin:

 

Jewel Of Bless

Камъкът се използва за вдигане на нивото на даден предмет с +1. За да го използвате, сложете предмета в инвентара и после слагате Jewel Of Bless върху него.

Шанса за успех е 100%

 

ВНИМАНИЕ: Jewel Of Bless не работи на предмети над 6-тo ниво.

 

 

Jewel Of Soul

Камъкът се използва за вдигане на нивото на даден предмет от +7 до +9. За да го използвате, сложете предмета в инвенторито и после слагате Jewel Of Soul върху него.

Шанса за успех на предмет с luck = 75%

Шанса за успех на предмет без luck = 50%

 

ВНИМАНИЕ: Ако Jewel Of Soul не успее да вдигне нивото на дадения предмет, то нивото ще спадне с една степен, или в по-лошия случай ще стане +0.

Link to comment
Share on other sites

има ло хора към ~150lv да се саберем в 9 без 15 и да опустошим devil square +1 ;} трябват ми кам 3-4 човека защото като сам сам и ме изгарбват :|

Link to comment
Share on other sites

има ло хора към ~150lv да се саберем в 9 без 15 и да опустошим devil square +1 ;} трябват ми кам 3-4 човека защото като сам сам и ме изгарбват :|

Ne ti trqbvat 4 choveka:trqbvam ti az :D .Ama sq sam na selo i dokato slavq igrata 6a mine vreme.Ako iska6 ytre sytrinta ot 10 do kam 3-4 shte sam online i sled tfa kam 12-1 prez no6ta kato sa prebera pak 6a vlezna.Samo kaji kak ti e nicka.Moq e anarxiq_13.Ae kat si on pi6i

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми 90 милиона да си купя ония комплект за СМ :D някой да ми даде по собствено желание или да посочвам :D :D

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми 90 милиона да си купя ония комплект за СМ  :D някой да ми даде по собствено желание или да посочвам  :D  :D

Аз пих ти кихнал 90милиончета ама и на мен ми трябват пак за броня :P .Иначе и кинти имам и малки крила имам и итеми за големи крила имам.Само да кача левел и почвам да варта крилца :D ;) .А фе KILLERINCHO какво стана с отфела за Mu.Аре не ни разочаровай сретни един че като гледам рекорда на сървъра е 20човека онлайне.Аре направи един отдел за Mu,първо фрее след това като се съберът повече сероизни играчи и като се разрасне сървъра ша му сложиш патола както е отдела за Bullfleet ;) .Аре който подкряпя идеята да казва.Аз лично гласувам с две ръце :punk .

Link to comment
Share on other sites

:excl: Hora :excl:

Aide molq vi sq nqkoi s po barz net da mi prati po i-maila klienta na igrata.PLS PLS PLS.

 

Edit:ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ то пък сега видях че кутията ми е само 60MB.Айде много ПЛС някой да ми го прати по скайпа(Skype :P ).Там съм с ник:ivan4646

 

Edit2:Клиента на играта трябва да е този за цяла България

Link to comment
Share on other sites

:excl: Hora :excl:

Aide molq vi sq nqkoi s po barz net da mi prati po i-maila klienta na igrata.PLS PLS PLS.

 

Edit:ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ то пък сега видях че кутията ми е само 60MB.Айде много ПЛС някой да ми го прати по скайпа(Skype :P ).Там съм с ник:ivan4646

 

Edit2:Клиента на играта трябва да е този за цяла България

То трябва да има откъде да го свалиш :) влез в сайта Tuk и дай на сваляне :) там трябва да го има клиента :punk

Link to comment
Share on other sites

Парола пък за какво да слагаме на евентуалната секция за Му ??? Никъв смисъл от тая работа. Рекорда за потребители беше някъде над 30, ама тва няма значение де. Ще питам админите дали ще позволят секция като на булфлийта.

Link to comment
Share on other sites

То трябва да има откъде да го свалиш :) влез в сайта Tuk и дай на сваляне :) там трябва да го има клиента :punk

Да де.Аз го пускам да са сваля и след като свали Data файла download-a спира.Аре прати ми го ПЛС.Пък по-нататък ше ти дам кинти за броня,ама след като аз си купя де.

 

П.П.KILLERINCHO много ще се радвам ако направите секция за Mu иначе за общия брой хора онлайне се зивинявам.А относно паролата:еми мисля,че ще е по-добре с парола защото ще се предотвратят исказвания от рода на "колкото повече я играя тая игра толкова повече ми са доиграва Диабло" или "не съм играл по-тъпа игра от тая" и т.н.,НО пък като няма пас по-бързо ще се разрасне сървъраа играта.А фе и двата варианта си имат и добрите и лошите страни ;)

Link to comment
Share on other sites

Да де.Аз го пускам да са сваля и след като свали Data файла download-a спира.Аре прати ми го ПЛС.Пък по-нататък ше ти дам кинти за броня,ама след като аз си купя де.

 

П.П.KILLERINCHO много ще се радвам ако направите секция за Mu иначе за общия брой хора онлайне се зивинявам.А относно паролата:еми мисля,че ще е по-добре с парола защото ще се предотвратят исказвания от рода на "колкото повече я играя тая игра толкова повече ми са доиграва Диабло" или "не съм играл по-тъпа игра от тая" и т.н.,НО  пък като няма пас по-бързо ще се разрасне сървъраа играта.А фе и двата варианта си имат и добрите и лошите страни ;)

Na men koga 6te mi dade6 5te miliona we?I az subiram za bronq a koito iska da zapovqda v guild Deamons :D

Link to comment
Share on other sites

Да де.Аз го пускам да са сваля и след като свали Data файла download-a спира.Аре прати ми го ПЛС.Пък по-нататък ше ти дам кинти за броня,ама след като аз си купя де.

 

П.П.KILLERINCHO много ще се радвам ако направите секция за Mu иначе за общия брой хора онлайне се зивинявам.А относно паролата:еми мисля,че ще е по-добре с парола защото ще се предотвратят исказвания от рода на "колкото повече я играя тая игра толкова повече ми са доиграва Диабло" или "не съм играл по-тъпа игра от тая" и т.н.,НО  пък като няма пас по-бързо ще се разрасне сървъраа играта.А фе и двата варианта си имат и добрите и лошите страни ;)

Забрай да ти го пращам, аз съм на достъпна :excl: ша го пращам 3 дена. А колкото да паролата няма абсолютно никакъв смисъл :) на Булфлийта я сложиха, за да не могат хора от други съюзи да гледат тактиките и тия глупости :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@asd кажи с къф нет си че да знам дали от работата да се напъвам да ти го пращам ??

Колкото до паролата няма смисъл .... то тва е замисъла да гледат кво си пишем за да могат да се зарибят и те да дойдат ...

 

бтв виждал съм едни келеши в залата да цъкат в един друг сървър в едно подводно ниво та въпроса ми е как се казва то ? и след кой левел се ходи там ?

Link to comment
Share on other sites

Подводното се казва Atlans май след 50 левел се ходеше, има и друго подводно казва се exile ама тука май го нема :)

Link to comment
Share on other sites

Как се правят крила

Взимате Chaos item +4 +option (option-a е задължителен) а ако има и luck още по-добре.

Слагате предмета в машината заедно с Jewel Of Chaos и Zen. Получават се 1-ви левел крила(Satan Wings, Angel Wings, Fairy Wings). Също можете да слагате Jewel Of Bless и Jewel Of Soul които вдигат шанса за успех съответно със 5% и 3%.

 

Искам да попитам кво ще рече Chaos item от де се намира такоа чудо ? Щот май само аз не съм наясно.

Link to comment
Share on other sites

Абе не може ли някой да даде изчерпателна информация за начинаещи играчи. Какво да вдигат, къде да хпдят да бият най-вече. Разни hints, които са важни. Опитвам се да я играя тая игра ама ми се вижда много неориентирана. Не мога да проумея как такъв тип игра може да няма карта?!?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...