Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
Shtoto buga e priaten :D

 

Da pitam:Kolko pari trqbvat za komandata /move??

Da pitam:Kakvo stava ako v Devils Square izdarjish vremeto??

 

Излиза статистика и дава награда(май зен и exp беше)

Не знам защо обаче стана най-голямата издънка, която съм прайл в тая игра:

След като станахме 1ви лвл отивам аз със MG-a ми да плюща в BC и не си цъкам точките... събраха се към 500 или 700(не знам точно) и гледам по едно време изчезнаха и като качвам левъл ми качва нови: съответно 7, 14... :blink: :angry1 :angry1

А и да ви питам: можете ли да направите по-голям шанса на jewel of life, защото си скъсах нервите и там :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Излиза статистика и дава награда(май зен и exp беше)

Не знам защо обаче стана най-голямата издънка, която съм прайл в тая игра:

След като станахме 1ви лвл отивам аз със MG-a ми да плюща в BC и не си цъкам точките... събраха се към 500 или 700(не знам точно) и гледам по едно време изчезнаха и като качвам левъл ми качва нови: съответно 7, 14... :blink:  :angry1  :angry1

А и да ви питам: можете ли да направите по-голям шанса на jewel of life, защото си скъсах нервите и там :sayjin

 

има някакъв бъг и намен ми се случва така :) какво правя цъкаш си всичките точки които се виждат и излизащ от героя всеедно ще започваш с дру герой да играеш после пак си влизаш със героя които искаш и точките са си там , останалите :) поне аз така го оправям тоя проблем

Link to comment
Share on other sites

има някакъв бъг  и намен ми се случва така  :)  какво правя цъкаш си всичките точки които се виждат и излизащ от героя всеедно ще започваш с дру герой да играеш после пак си влизаш със героя които искаш и точките са си там , останалите  :)  поне аз така го оправям тоя проблем

Gildia v davias li se pravi??

Link to comment
Share on other sites

Ай направете една гилдия warez.ru и сички да се съберем там  :)

Няма смисъл , защото почти всички , които играят са от този форум и следователно ще се присъединят към warez.ru ... Няма да има никаква интрига :P .

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл , защото почти всички , които играят са от този форум и следователно ще се присъединят към warez.ru ... Няма да има никаква интрига  :P .

Много грешиш, по-голямата част са от Стамболийски и нямат нищо общо с форума :) писал съм си с бая хора все пак :bgrin: и знам как стоят нещата, ама кат напрайте кажете как се казва Гилд Мастъра, за да знаем кой да търсим B)

Link to comment
Share on other sites

Много грешиш, по-голямата част са от Стамболийски и нямат нищо общо с форума :) писал съм си с бая хора все пак  :bgrin: и знам как стоят нещата, ама кат напрайте кажете как се казва Гилд Мастъра, за да знаем кой да търсим  B)

Е така по-става , аз мислех , че 90% от играчите са от този форум едва ли не :bgrin: :bgrin: ако стане такава гилдия ... обаждайте се :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Taka vdignah 104 lvl obache mnogo mi namalqvat Zen-ite i nqmam za Devils nito pak za Blood...Pls ako nqkoi moje da mi dade bezvazdmezno nqkoe milionche neka doide utre(16.8) v 11.30 pred bara v lorencia...Dnes oblqkoh edin pi4 s cql komplekt kato podarak pls daite mi nqkoi drug milion za da moga da razmaja Devilite :D

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv dnes udarjah 12 mins i se otkazah shtoto mi svarshi manata i mi stana trudno da gi kartq no imah krav za pone 10 minuti ;).....PLS pro4etete gorniq post i mi daite nqkoi milion utre pred bara v lorenciq :bgrin: Nika mi e [blizzarD]Wizzard :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Taka vdignah 104 lvl obache mnogo mi namalqvat Zen-ite i nqmam za Devils nito pak za Blood...Pls ako nqkoi moje da mi dade bezvazdmezno nqkoe milionche neka doide utre(16.8) v 11.30 pred bara v lorencia...Dnes oblqkoh edin pi4 s cql komplekt kato podarak pls daite mi nqkoi drug milion za da moga da razmaja Devilite :D

Ако си без рес по-добре ходи в Blood Castle и гледай да си в парти с някой по-силен . Просто имаш по-голям шанс да качиш повечко experience . И купувай колби :lol: . Как ти е ника в играта ако те срещна ще ти дам някое и друго милионче :zzz

Link to comment
Share on other sites

Vapros:Kakvo stava sled res i kakvo predstavlqva toi?

Когато си между 340 и 350-ти левел си рестартираш героя . Тоест започваш от начало , но имаш 500 extra points за качване (за strength , vitality и т.н ) . След всеки следваш рестарт extra точките стават повече - при втория рес 1000 , третия 1500 и т.н ;) .

.:добавка:.

рестарта се прави от сайта на играта ;) .

Link to comment
Share on other sites

Когато си между 340 и 350-ти левел си рестартираш героя . Тоест започваш от начало , но имаш 500 extra points за качване (за strength , vitality и т.н ) . След всеки следваш рестарт extra точките стават повече - при втория рес 1000 , третия 1500 и т.н ;) .

.:добавка:.

рестарта се прави от сайта на играта ;) .

ami moje li da ne restartira6??kato restartira6 kakvo pe4eli6??zapazvat li ti se itemite i magiite??

Link to comment
Share on other sites

Мисля , че може да не се ресваш , но от това едва ли ще спечелиш нещо , защото item-ите ако не се лъжа си се запазват , а и да не се запазят винаги можеш да ги дадеш на някой да ги подържи ;) и после да ти ги върне :lol:

магиите не се запазват .

Link to comment
Share on other sites

zn4i itemite ne se zapazvat :(

Преди да се реснеш отиваш при някой , на който имаш доверие даваш /trade , даваш му item-ите , ресваш се отиваш при него пак му даваш /trade , връща ти item-ите и готово :blink: . Даже не съм сигурен дали не се запазват , само ги свали от гърба си :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...