Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

Изтрит е защото дублираше друг акаунт. Надявам се след днескашните ъпдейти да няма такива грешки пак. Йероглифите си нямам на идея за какво ти се появяват. Шрифтовете са стандартни, би трябвало всяка уиндоус система да ги има. Освен да си дръпнал друг клиент, а не този на сайта на играта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
Изтрит е защото дублираше друг акаунт. Надявам се след днескашните ъпдейти да няма такива грешки пак. Йероглифите си нямам на идея за какво ти се появяват. Шрифтовете са стандартни, би трябвало всяка уиндоус система да ги има. Освен да си дръпнал друг клиент, а не този на сайта на играта.

 

Ами дръпнах си точно това, което е дадено за Евроком клиенти. Странно... А тея настройки на сървъра, които си дал, къде се пишат на мене май не ми ги иска никъде?!?!

 

А и сега се сещам...акаунта ми няма нищо общо с проблема.... Никъде не ми го е искал още. При самото зареждане се преебава...HEEELLLPPPP!!!!

Link to comment
Share on other sites

Хора :excl: Има ли някой който да ми продаде Exelent Item?

И още един въпрос:KILLERINCHO от къде се падат exelent item-и?

Падат от златните чудовища :) аз имам само един ексълънт итем :bgrin: ама той е за елф :angry:

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам понеже дося сам обил само едно златно чудовище (60 левел сам някаде) та като обия едно чудовище то появява ли ми се отново да кажем ако излезна от сервера и пак влезна за да го обия още един пат?

 

EDIT: samo pri men li ne otvarq sait-a i nemoga da se connectna ? :}

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам понеже дося сам обил само едно златно чудовище (60 левел сам някаде) та като обия едно чудовище то появява ли ми се отново да кажем ако излезна от сервера и пак влезна за да го обия още един пат?

 

EDIT: samo pri men li ne otvarq sait-a i nemoga da se connectna ? :}

 

Би трябвало проблеми със отварянето на сайта и на сървъра да няма повече. Ще има едно прекъсване още, но то ще е за 15 минутки, не повече, за да сменя сегашния суич с по готин :) За златните чудовища. Те се появяват на всеки 2 часа когато има инвазия. Не е като на Диаблото да речем да си ги генерира при всяко влизане. Днеска промених пак някой неща по инвазиите надявам се вече да съм уцелил баланса. Другото ново е, че по магазините вече има яки итеми и за Магъосниците и за Елфите. Къде и какви щв откриете сами ;) Сега мисля къде да сложа и някой як итем и за Гладиатора. Ако имате идея в кой магазин да е може да я споделите тук. Ама малко да си пасва с нещата все пак. Не в Нория дето са елфите да слагам работи за Гладиатор ;)

Link to comment
Share on other sites

Начи KILLERINCHO:току що GoLiAd реши да ма убие за тфа че съм му се махнал от гилда.ЕЕЕ много яко.Ай дай ся тоя кат си напрай нов герой и кат е малак левел да му светим маслото.Такива хора само развалят сървъра.Има още много.Другия път ще ти направя скрийн шотове за доказателство.Един от тях е fr33ze_man мисля че беше.Той пък много си пада по обидите.Ще съм ти благодарен ако направиш нещо за тия юзъри :angry1 .

П.П.И още нещо:хора ако някой намери exelent item-и за Dark Knight и не му трябват да ми пише в играта.Ника на новия ми герой е anarxiq_13 а на стария anarxiq_99.Ако искате мога и кинти да ви дам :)

Link to comment
Share on other sites

Аз писах за тая работа в другия форум. Начи убийствата са нещо нормално в тая игра. Тва да не те притеснява, щото дефакто тва убийство вреди повече на убиеца отколкото на убития. За обидите не знам. Супер субективна работа е тва да се водим по скрийн шотове. Другия ако каже, че си го псувал преди тва, ко прайм. Бе не знам то си е до култура вече.

Link to comment
Share on other sites

Аз писах за тая работа в другия форум. Начи убийствата са нещо нормално в тая игра. Тва да не те притеснява, щото дефакто тва убийство вреди повече на убиеца отколкото на убития. За обидите не знам. Супер субективна работа е тва да се водим по скрийн шотове. Другия ако каже, че си го псувал преди тва, ко прайм.  Бе не знам то си е до култура вече.

Да де.И това е вярно,но на никой не му е приятно да му говорат простотий в някаква компютарна игра.Но все пак си прав,че това е до културата на човека.А KILLERINCHO замалко да забравя.Значи забелязах следния бъг:когато оставя повече пари при Valut Ceeper-a след време част от парите изчезва.Ще те помоля да го оправиш :)

Link to comment
Share on other sites

Тва не е буг бе :) То си е така, пича взима наем за охраната на сандъка :) Бъг било вика :) Като я чуя вече тая дума и ми се изправя косата направо ;)

Link to comment
Share on other sites

1 vapros ! sled kato imam pokana kakvo trqbva da naprava za da vlezna v devil square ?!?! ... bati v servera 5 4oveka nikoi ne kazva i iztarvah vremeto sq trqbva da 4akam pak 4as i polovina... :angry1 i o6te ne6to imam devil eye, devil key i chaos jewel kakvo trqbva da naprava za da imam krila? :D

Link to comment
Share on other sites

1 vapros ! sled kato imam pokana kakvo trqbva da naprava za da vlezna v devil square ?!?! ... bati v servera 5 4oveka nikoi ne kazva i iztarvah vremeto sq trqbva da 4akam pak 4as i polovina...  :angry1  i o6te ne6to imam devil eye, devil key i chaos jewel kakvo trqbva da naprava za da imam krila? :D

За да имаш крила потарси anarxiq_13(тоест мен :P )

Link to comment
Share on other sites

Днеска за 2 часа игра намерих около 20 сърца обаче нито един предмет не става за Църен Магьосник повечето са за елф... тва не е чесно :( баси само продавам и тва е ... и 70% от предметите които намирам са за елф ... баси неправдата ... не мога да си събера пари за да си взема едно костюмче от онея сините :) взел съм само няколко части от него ... а орудието ми е едва прави повече от 80 dmg като съм в Dungeon1 ... осмелих се да отида в 3 но там с един удар и ми взеха 80 hp и правих по 30 dmg... много мъка има по онзи свят ейй ...

Link to comment
Share on other sites

Днеска за 2 часа игра намерих около 20 сърца обаче нито един предмет не става за Църен Магьосник повечето са за елф... тва не е чесно :( баси само продавам и тва е ... и 70% от предметите които намирам са за елф ... баси неправдата ... не мога да си събера пари за да си взема едно костюмче от онея сините :) взел съм само няколко части от него ... а орудието ми е едва прави повече от 80 dmg като съм в Dungeon1 ... осмелих се да отида в 3 но там с един удар и ми взеха 80 hp и правих по 30 dmg...  много мъка има по онзи свят ейй ...

Ми начи пич таботата е следната:кат искаш да прайш повече демидж играй с Църен Рицар(Dark Knight).Аз имам един Църен Магиосник на 260лвл ама го зарязах и почнах с Dark Knight,а и още нещо:ако искаш да ти са падат итеми за теб от сарцата избора е един:Dark Knight :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска за 2 часа игра намерих около 20 сърца обаче нито един предмет не става за Църен Магьосник повечето са за елф... тва не е чесно :( баси само продавам и тва е ... и 70% от предметите които намирам са за елф ... баси неправдата ... не мога да си събера пари за да си взема едно костюмче от онея сините :) взел съм само няколко части от него ... а орудието ми е едва прави повече от 80 dmg като съм в Dungeon1 ... осмелих се да отида в 3 но там с един удар и ми взеха 80 hp и правих по 30 dmg...  много мъка има по онзи свят ейй ...

Интересно как искаш да си купиш на 60 левъл от "сините костюмчета"...що не пробва направо от 2-ри левъл GMS "костюмче"...Не става така..купуваш дрешки,които за момента ще ти вършат прекрасна работа,а не такива,които може би след 100 левъла ще можеш да сложиш...същото и е при "орудието" ти...ае HF GL..

Link to comment
Share on other sites

А бе пичове..зарежете го това Muonline.. с цялото си уважение към играта...по-голям циклаж е и от Diablo.Куестовете като цяло липсват, още повече след като куест айтемите се продават в магазините...играх 2-3 дена и с всеки ден все повече се отказвам.Така, че пак ще си играя Knight Online.Ако има желаещи погледнете сайта www.knightonlineworld.com и ако има навитаци да играем пратете по едно ПМ.

 

Надявам се KILLERINCHO да не ми се разсърди за поста, играта е красива, сигурно си има и своите достойнства, но поне аз не ги откривам :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно как искаш да си купиш на 60 левъл от "сините костюмчета"...що не пробва направо от 2-ри левъл GMS "костюмче"...Не става така..купуваш дрешки,които за момента ще ти вършат прекрасна работа,а не такива,които може би след 100 левъла ще можеш да сложиш...същото и е при "орудието" ти...ае HF GL..

Батка отдавна бях 60-ти левел ся съм на 115 :) с 300 стренгхт 150 агилити и 250 кръв :)

Link to comment
Share on other sites

@PRD в dungeon1 и аз правя толкоз ... немам по-яжко урудие ... (55-68 dmg) и с тоя стренгхт правя 95-120 обаче отиди в дънжън 3 и скии кво шоу става или пък стрещни Ice Queen в Davias и земи ! онова ми взима по 50-60 hp като около нея има няколко Елитни Йетита Асасинчета и некви Червей ... аз за 5 мин изхабих около 200 Medium Healing Potions и се отказах ... а и демиджа ми върну нея беше 28-32 ...

Link to comment
Share on other sites

@PRD в dungeon1 и аз правя толкоз ... немам по-яжко урудие ... (55-68 dmg) и с тоя стренгхт правя 95-120 обаче отиди в дънжън 3 и скии кво шоу става или пък стрещни Ice Queen в Davias и земи ! онова ми взима по 50-60 hp като около нея има няколко Елитни Йетита Асасинчета и некви Червей ... аз за 5 мин изхабих около 200 Medium Healing Potions и се отказах ... а и демиджа ми върну нея беше 28-32 ...

Ти с къф герой беше?На мен в dungeon3 чтдовищата са ми лесни ама ми зимат много кръф.Сега съм в dungeon1 ама там ги прая на юфка с баничка в слатко кисел сос

 

Edit:Пич аз ся видях че си с Dark Wizard.Ми тогава колко damdge искаш да им праиш на чудовищата фе :D .Dark Wizarda са разбиба почти сами на Aguility за да можеш да си купуваш магиите за него :)

Link to comment
Share on other sites

Ти с къф герой беше?На мен в dungeon3 чтдовищата са ми лесни ама ми зимат много кръф.Сега съм в dungeon1 ама там ги прая на юфка с баничка в слатко кисел сос

 

Edit:Пич аз ся видях че си с Dark Wizard.Ми тогава колко damdge искаш да им праиш на чудовищата фе :D .Dark Wizarda са разбиба почти сами на Aguility за да можеш да си купуваш магиите за него :)

Сигурно имаш предвид, че се развива за energy :)

Gudo няколко съвета от мен :) първо си качи стафа на 9, ако не си го направил :rolleyes: второ си купи един сатан :bgrin: ако не си го направил вече де ;) а събирането на зен е лесна работа, само да знаеш как става :D

Link to comment
Share on other sites

Сигурно имаш предвид, че  се развива за energy :)

Gudo няколко съвета от мен :) първо си качи стафа на 9, ако не си го направил  :rolleyes: второ си купи един сатан  :bgrin: ако не си го направил вече де  ;) а събирането на зен е лесна работа, само да знаеш как става  :D

Vcesoooo veso.Malak lvl e 4oveka fe.O6te nemoje da hodi v losttower7 ili v Tarkan ili na Stadium deto monsterite pyskat po sto dvesta hilqdi zen :P .Ina4e se izvinqvav za gre6kata.Az sa obarkah 6toto sq praq nov geroi.Dark Knight e a pak te sa razvivat na Str i Aguility :love .Geroq ze da mqza na ne6to ve4e ;) .Veso nqma da ti otkaja edno party v tarkan 6toto imam golqma nyjda ot leveli :D

Link to comment
Share on other sites

Vcesoooo veso.Malak lvl e 4oveka fe.O6te nemoje da hodi v losttower7 ili v Tarkan ili na Stadium deto mondterite pyskat po sto dvesta hilqdi zen :P .Ina4e se izvinqvav za gre6kata.Az sa obarkah 6toto sq praq nov geroi.Dark Knight e a pak te sa razvivat na Str i Aguility :love .Geroq ze da mqza na ne6to ve4e ;) .Veso nqma da ti otkaja edno party v tarkan 6toto imam golqma nyjda ot leveli :D

Не фе :) има начин без да се бие да печели много зен :P а иначе за партито незнам ако се засечем ще видим :bgrin: аз ся намерих как да качвам бързо :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...