Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

така и аз да се обадя малко :)

 

1. в BC и DS се ходи независемо кой рес си аз преди да се ресна за 1-ви път си изкарвах един DS почти без проблем (почти, много колби отиваха обаче :) )с BC +6 вече си беше проблемно щото там мачкад доста здраво и винаги парти и ако сте малак левъл или малак рес винаги плътно да някои който е по здрав от вас :)

 

2. аз се ресвам на 330 точки (май толкова бяха нужни за рес) просто според мен няма никакъв смисал да дигам левали като идиот до 350 от 330 до 350 до де ги кача аз за това време ша изкарам по един BC и DS (а даже и два) и ша го докарам до 140 лвл минимум :bgrin: другото което правя преди реса е : направетеси още герои които да ги ползвате за складове (доста удобно нещо е тва според мен ) а всичко останало си го наблъскаите в сандъка , оставяте само 20 милиона за рес в героя и следвате ма много внимателно указанията в сайта за реса :) в сандъка може да се депозира май около 50 милиона да ви ги пазят но да ме поправи админа ако не е така , даже героите които ги правите складове може да ги ползвате като касички и там да се наливат пари :) преди реса всичко което не ви трябва го продавате :)

 

 

и сега един въпрос от мен кога ша оправят сайта зада може да се ресне човек :) аре че искам да ставам 2 рес :bgrin:

 

 

дано това което съм го написал да помогне на някой

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

При ресване трябва задължително итемите да са в сандъка иначе изчезват, без значение дали са в инвентара на героя или са му на гърба. Няма значение колко пари носите в себе си при рес, играта си взима 20 милиона и другите пари си остават. Поради сериозни проблеми със стария сайт, сега в момента се прави нов и се надявам да е готов до ден два. Ще се постарая да пусна часта за ресването, за да можете да ресвате, а пък другото когато стане. Стария сайт има огромни дупки в сигурноста и както някой от вас са разбрали, беше пробит и се адваха герои с по 30 000 статс точки, както и фалшиви Гейм Мастъри. Съжалявам за проблемите, но както съм писал в първия пост по темата, все още сме в пробна фаза и това е всъщност последното което остана да се направи. Надавям се че ще изтраете още малко за да може след това да играем спокойно без проблеми ;)

Link to comment
Share on other sites

Охооооо KILLERINCHO браво.За 15 дена сървъра много се е разраснал.Аз сега влизам и ще се опитем да насмога макар че предполагам че старите дружки с които преди играх парти вече са 15 реса най-малко.Veso аз искам да се джойнна в гилдията :love

Link to comment
Share on other sites

Охооооо KILLERINCHO браво.За 15 дена сървъра много се е разраснал.Аз сега влизам и ще се опитем да насмога макар че предполагам че старите дружки с които преди играх парти вече са 15 реса най-малко.Veso аз искам да се джойнна в гилдията  :love

След малко ще влезна, ама аз няям и 1 рес :) делнаха ми акаунта :angry1

Link to comment
Share on other sites

След малко ще влезна, ама аз няям и 1 рес :) делнаха ми акаунта  :angry1

oks az sam anarxiq_99.Kat vlezna6 pi6i.

Afe hora kfo stava fe.Ne sam igral 15 dena(bqh na balkan)i sq vlizam i geroq mi 1lvl.Nqmah lvl za res.Ot kfo moje da e tfa :confused :blink: .Makar 4e tfa ima i dobra strana.Sq sam 1 res :D.

 

Edit:Hora.Tarsi sq orajoe za Soul Master(staf estestveno)ako na nqkoi mu se namira nqkoe da pi6e v igrata.Kakto razbrahte nicka mi e anarxiq_99

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже как да си изтрия един от героите например, защото след като наисна "delete" и ми иска някакъв "personal ID" номер!Ако някой знае какъв е този номер ще съм му много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже как да си изтрия един от героите например, защото след като наисна "delete" и ми иска някакъв "personal ID" номер!Ако някой знае какъв е този номер ще съм му много благодарен!

На мен като ми иска ID просто цъкам ОК и няма проблеми , пробвай :blink:

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO кога ще е готов новия сайт.Хора айде да се съберем да прайм парти.Ника ми е anarxiq_99 и сам един рес :D .Аре чакам до към 1 тази вечер а пък утре пак :P

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO кога ще е готов новия сайт.Хора айде да се съберем да прайм парти.Ника ми е anarxiq_99 и сам един рес :D .Аре чакам до към 1 тази вечер а пък утре пак :P

Аз ше флена по некое време :P

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се случи нещо... странно. Разпределям си точките на моя BK и изведнъж се оказвам с 64К points (65536) :wir, само че при повторното ми влизане нямаше и следа от тези точки :(.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се случи нещо... странно. Разпределям си точките на моя BK и изведнъж се оказвам с 64К points (65536) :wir, само че при повторното ми влизане нямаше и следа от тези точки :(.

Както каза KILLERINCO е бил пробит сървъра от хакери и са влизали с герой с по 33 иляди стат пойнтс.Най вероятно е от това.И на мен по едно време ми са появиха някфи 300 точки ама не ги качих щото така не ми е интересно :) .

KILLERINCHO как върви новия сайт.По същия начин ли ще се казва :confused .Айде дай инфо до каде сте стигнали и кога ще е готов сайта :punk

 

Edit:Защо пак се крашна сървъра :confused

 

Edit2:KILLERINCHО какво стана с тоя сървър :confused .Цял ден не работи :angry1 :cry

Link to comment
Share on other sites

Както каза KILLERINCO е бил пробит сървъра от хакери и са влизали с герой с по 33 иляди стат пойнтс.Най вероятно е от това.И на мен по едно време ми са появиха някфи 300 точки ама не ги качих щото така не ми е интересно :) .

KILLERINCHO как върви новия сайт.По същия начин ли ще се казва :confused .Айде дай инфо до каде сте стигнали и кога ще е готов сайта :punk

 

Edit:Защо пак се крашна сървъра :confused

И пак..току що

Link to comment
Share on other sites

moje li malko info koga shte e gotov saita da se resna che sam veche 330 level  :bgrin:  , a nikoi neznae kak da se resna , pls HELP

Да фе линкин.И аз още малко и съм за рес.Аре ся влизам и ако си он ша играем

DREBNIA що да няма ток.Аз имах ток ама сървъра не бачкаше вчера :cry

Link to comment
Share on other sites

Да фе линкин.И аз още малко и съм за рес.Аре ся влизам и ако си он ша играем

DREBNIA що да няма ток.Аз имах ток ама сървъра не бачкаше вчера :cry

Мисля има предвид , че при тях е нямало ток :bgrin: :bgrin: и затова сървъра не е работил .

 

Един въпрос : Ако преди рестарта съм си запазил някой точки за качване и се ресна без да ги кача те ще се запазят ли и след реса или ще отидат ?

Link to comment
Share on other sites

май ще се запазят но не е сигурно , за всеки случай си ги качи да не стане нещо . а само да попирам някои знае ли кога ще може да се ресва ?!?!? :confused

 

 

пс : Иване ми при мен сървара вчера беше добре ама незнам , пак ако искаш да играем така да е :П

Link to comment
Share on other sites

пс : Иване ми при мен сървара вчера беше добре ама незнам , пак ако искаш да играем така да е :П

Ок де.Аз ся нямам проблеми ама брат ми ми досажда и иска да играе на компа.Аз ша влеза към 2 часа

Link to comment
Share on other sites

май ще се запазят но не е сигурно , за всеки случай си ги качи да не стане нещо . а само да попирам някои знае ли кога ще може да се ресва ?!?!?  :confused

пс : Иване ми при мен сървара вчера беше добре ама незнам , пак ако искаш да играем така да е :П

 

Е да де , но сега едва ли има смисъл да ги качвам , след като скоро ще се ресвам :confused . Ако някой знае със сигурност дали се запазват / губят да казва :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...