Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

Не мога да разбера как някой вдигат левел толкова бързо ... аз още и 1 рес не съм направил ... ае верно играя по 3-4 часа на ден ... не е много ама чак па толкова ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
Не мога да разбера как някой вдигат левел толкова бързо ... аз още и 1 рес не съм направил ... ае верно играя по 3-4 часа на ден ... не е много ама чак па толкова ...

То най-трудно се качва като нямаш рес, ся кат напрайш 1 и са качва много по лесно :P аз неска викам да напрая 3ти рес :tongue

Link to comment
Share on other sites

Veso хайде да се срещнем някъде в играта и най-накрая да ме приемеш в клана :)

Link to comment
Share on other sites

Veso хайде да се срещнем някъде в играта и най-накрая да ме приемеш в клана :)

След полувин час идвам :) гилдията се казва Guardian за контакти: героя ми се казва veso, всеки който иска да заповяда :allien

KILLERINCHO кво стана с секцията за МУ :confused

Aре ся съм вътре който иска да се присъединява към гилдията :excl:

Link to comment
Share on other sites

Та не знам дали са бъгове, ама да си кажа:

-има някои магии, както когато започва Blood Castle и перото, които не са преведени от японски

-цените на soul, bless и life jewel-ите не си отговарят

-Преди малко стана следното: лафя си аз с един в Лоренция и изведнъж ме телепортира някъде в околността преди стадиона, където KILL раздава правосъдие... Естествено аз бях на пътя му и още по-естествено, поумрях(няколко пъти, защото каточели беше в режим "war" и ме съживяваше на метри от него)

След "wtf" от моя страна, май разбра що-годе кво стана, KILLERINCHO :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Попрочетох отгоре отгоре досегашните страници и май не видях проблем като моя. Та той е следния: Направих си герой както си му е реда. Изтеглих си файлчето за съответния ми доставчик (Евроком), заредих играта, логнах се, пообиколих малко из града, но реших да изчакам един приятел половин час и да почнем заедно да играем. Речено сторено, както казват в приказките, но като се логнах отново, героя ми го нямаше. Викам си айде майната му, ще си направя нов (и без това нищо не бях правил). Обаче като кликнах и си направих герой играта ме застреля със съобщението, че повече герои не мога да правя :confused . Та акаунта е Buliwif, героя също е Buliwif. Бях принуден да си направя нов акаунт, с нов герой. Повторих същите операции и всичко тръгна като по мед и масло :punk . KILLERINCHO може и бъг да е, знам ли, но акаунта Buliwif можеш да го изтриеш :D

И още един въпрос, тази игра може ли да се минимизира? Понеже още цъкам Булфлийт (не задълго), но ми се налага да рефрешвам чат пат :D

Link to comment
Share on other sites

@Pnevmotorex за минимизиране не става ... и аз искам да се крия от шефа кат цъкам, но без успех :( ... както и да си пусна един ВинАмп или БМП кат съм под Линукс ама ...

Link to comment
Share on other sites

@Pnevmotorex за минимизиране не става ... и аз искам да се крия от шефа кат цъкам, но без успех :( ... както и да си пусна един ВинАмп или БМП кат съм под Линукс ама ...

Ми значи ще се мъчим така :D

Link to comment
Share on other sites

Pnevmotorex, Gudo Само вие си мислите, че няма начин :) става като натиснеш F12 два пъти(само при първото минимизиране) и след тва си натискате Ф11 за минимизиране :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Pnevmotorex, Gudo Само вие си мислите, че няма начин :) става като натиснеш F12 два пъти(само при първото минимизиране) и след тва си натискате Ф11 за минимизиране  :bgrin:

Знаех си, не може да няма начин ;) veso_e_izrod, току що спаси 2 задника :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO Хубаво сте сложили stat adder в сайта, ама закво трябва да плащам за да го ползвам :angry1 :angry1 :angry1

EDIT:поне да работеше :blink:

Link to comment
Share on other sites

В момента я тегля ... след час и 30 минути може и аз да поцъкам ... :blink: едва ли има смисъл да започвам тепърва , но ще играя за кеф !

:bgrin: 4 минути още

Link to comment
Share on other sites

аре момчета и аз съм тука вече, като стар МУтаджия който играе само с магьосника тоя е най луд според мен :bgrin: след малко си свалям играта и се пускам :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: акауна ми е ma6inata1 (ако някой не го е заел :P )

1.аз обаче имам едно въпросче някаде бях чул че скоро ще се пуска новата версия 1.01 имали такова нещи или не и ако има да ли този сървар ще може да се направи на тая версия като излезне ?

2. колко града са на тоя сървар

 

а някаде пях прочел че някой питаше какво да дига на магьосника дигай само мана и агилити, стренг е дам ожеш да си носиш бронята и оръжието :) поне аз така правих по другите сървари

Link to comment
Share on other sites

Исках да си изтрия един герой, но ми иска персонален номер? За какъв номер става дума?

 

не е онзи 12 числен от регистрацията

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми обясни как да си направя крила (120 левел) и има ли смисъл на толкова ранен етап ? (Знам , че беше писано преди това , но ако може малко по-подробно , че нещо не мога да разбера :ghost )

Link to comment
Share on other sites

Исках да си изтрия един герой, но ми иска персонален номер? За какъв номер става дума?

 

не е онзи 12 числен от регистрацията

По принцип натискаш само ОК ;) Обаче, ако героят ти е над 40 лвл не мажеш да го изтриеш ;) Аз имам трима идиоти , които искам да се отърва ама не мога :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми обясни как да си направя крила (120 левел) и има ли смисъл на толкова ранен етап ? (Знам , че беше писано преди това , но ако може малко по-подробно , че нещо не мога да разбера  :ghost )

 

крила 1-ви левал можеш да ги сложиш след 180 лвл тях можеш да блесваш и солваш до +9 за 2-ри лвл крила трябва да си 220 лвл май но не помня за да можеш да ги носиш (да не забравяме и дали си напомпол достатачно стренг и агилити това се отнася за всички герой) 2тори левал крила се въртят пак в машината там в нория има един трол дето мята един камак във въздоха , значи каква беше процедурата (ако не съм забравил) крила 1-ви лвл + перо (там кадето съм играл падаше в таркан или икарус)+ чаусче (онова жълтото камаче) и вартиш но има веруятност да не станат крила за твоя герой :( или изобщо да нестанат

 

 

и що няма сайт :angry: таман я друпнах тая игрица и ся немога да си направя акаунт :angry: :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми обясни как да си направя крила (120 левел) и има ли смисъл на толкова ранен етап ? (Знам , че беше писано преди това , но ако може малко по-подробно , че нещо не мога да разбера  :ghost )

Имаш PM за най-лесния начин ;)

Link to comment
Share on other sites

на мен лими се струва или сървара е нещо убит :confused

 

:))) не бачка явно несъм само аз

даже и форума не бачка начи е умрел

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...