Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

Значи сложих най-новите драйвери пробвах с по-стари и пак не става имам още по-стари обаче те пък не поддържат видеото ми :) клиента на Ма3х-а не става защото не е модифициран като този на ГигаБит още при стартирането започва с ерори за несъответстващи фаилове и пр. иначе сега ще пусна да сваля клиента на Aliens-a и утре ще го пробвам :)

 

ЕДИТ: И на ейлиънса не баца ... мизерията е пълна :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
Забравих да кажа, дам. Тъй като вече не работя за Гигабит, сървъра не съществува, няма и да съществува. Съжалявам за което.

Не може ли да направиш нов на твоя комп дори да не се казва GGBIT,да е със същото exp

Link to comment
Share on other sites

Сега няма да е. Той и стария сървър си беше на мой компютър. Да не мислиш че гигабит са ми го дали да го правя. Както и да е. Нов сървър може да правя след нова година, но не знам точно кога.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

С какво точно ви цаках, че не разбрах ? Някой нещо да е платил за този сървър ? Някой нещо да е направил за него ? Искаш от мене да си губя времето за нещо което не вади пари ? Да си губя от времето през което се очаква да работя и да вадя пари ? Да си губя от почивката да поддържам сървър от който няма да изкарам пари ? Да купя компютър за да направя сървър които няма да вади пари ? Да плащам още една интернет връзка за да върви на нея сървър които няма да вади пари ? Някъде в името ми или в името на фирмата ми или пък на табелата на вратата да пише "Благотворително дружество" ? Когато бачках в Гигабит беше окей. Хем лека рекламка за фирмата, хем го поддържах в работно време, за което работно време получавах заплата. Сега се храня сам. Не очаквам ти или някой друг запален Му фен да ми плаща заплата за да поддържам сървъра. Да знам че повечето сървъри са меко казано некадърно направени, но какво да се прави приятелю, в нашенската действителност трябва да оцеляваме. Имам планове да пусна пак сървър, но в момента е невъзможно да го направя и поддържам на ниво без да си прецакам проектите от които си вадя хляба. Сървър ще има но преди лятото няма да го пусна. Ще е на най-новата версия, с много по-добра графика и с изключително подобрена база данни, което ще гарантира още по-голяма стабилност. Версия за която малко хора изобщо са чували че ще има. С нови карти и т.н. Ъптайма ще е по-добър отколкото на предишния сървър, който пък беше с най-добър ъптайм от всички български и с най-много регистрирани юзъри. Какво да ти кажа, трябва човек да помисли първо за прехраната си и тогава може да се захване с такива весели проекти за развлечение. Но не съм се отказал от проекта за един много добър български сървър и такъв ще има. Тази година :) По-конкретно не мога да дам дата :) Съжалявам, но така се получи.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Опитах се да направя подобен сървар на стария ГГБИТ поне Монстерите са същите,мисля че се получи нещо и който иска може да заповяда !!!

 

www.muonline.ggbit.free.bg

 

Сърваре е пак същия,Drops: 90x Exp: 200x даже и монстерите са същите, направих го с цел забавление,остана само сайта да преведа на Български и да си купя някои хост,ако има желаещи да ми помогнат да ми пишат на пощата: vlqdo@abv.bg

 

За съжаление сайта се отваря само с Internet Explorer това е някъв бъг и се надявам скоро да го изчистя.

Link to comment
Share on other sites

Ах хубава новина :rolleyes: навяват ме едни стари спомени в тоя сървър :)Ако се съберем всички от едно време дето го играхме ще е много весело предполагам,сега ще видя и сайта :)

 

P.S.> не мога да изтегля клиента, но предолагам това е само моментно :zzz

Link to comment
Share on other sites

P.S.> не мога да изтегля клиента, но предолагам това е само моментно :zzz

 

Има два линка от единия неможеше но вече може.

 

П.С. Мисля и аз да се зарибявам да играия,като се сетя колко е играехме едно време таия тапа игра :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Име на сървър: FragFactory

Версия: 97d+99i

Exp: 100%

IP Адрес: 62.213.181.206 или mu.cs-ff.com

Порт: 44405

Сайт: mu.cs-ff.com

Рестарт левел: 350

Рестарт Zen: 20 mil

Точки на рес: 350

Точки на левъл: 5/7

Предмети в магазините: Box+1,2 (в Lorencia и Noria само), Bless, Soul, Life, Chaos

Максимум левъл: 350

Максимум рестарти: 40

Изтриване на инвентара след рес: Да!

Изтриване на уменията след рес: Да!

Добавена е /post команда в сървъра!

 

Компютърна конфигурация:

Процесор: E2200 @ 2.4ghz 1MB L2 Cache

Дънна платка: Gigabyte GA-945GCM-S2L

Рам памет: 2GB A-data @ 800mhz CL5 + 1GB Patriot @ 800 mhz CL5

Хард диск: Exelstore 250gb @ 8mb Cache

Операционна система: Windows XP Service Pack 3

Интернет скорост:

550612969.png

 

Малко информация:

Преди всичко този сървър е Български, всеки чужденец ще бъде директно баннат.

Не го рекламирайте в чужди сайтове!

В сървъра няма никакви бъгове, можете да си помислите ха..нямало бъгове..но сами трябва да се уверите в това!

По сървъра се работи всеки ден прави се защита и остават още няколко козметични неща да се оправят по клиента и gameserver-а.

Blood Castle бъга е фикснат

DevilSquare Работи нормално

Макс левъла е 350 както виждате по-горе, рестарт също се прави на 350 левъл.

В сървъра има работеща /post команда има и боксове в магазините +1 и +2 (В lorencia и noria само)

Сървъра е отлично балансиран, малко ескпириънс, но за сметка на това имате с какво да започнете (боксовете).

Чудовищата не са на дупки, като в стария "DangerLink" който го помни.

Сървъра работи 24/7 и не сме от онези които се задържат по 5 дни :)

Просто трябва да се пробва, няма да съжалявате!

 

За повече информация на сайт: http://www.mu.cs-ff.com

Link to comment
Share on other sites

Сървъра работи 24/7 и не сме от онези които се задържат по 5 дни :)

Просто трябва да се пробва, няма да съжалявате!

 

За повече информация на сайт: http://www.mu.cs-ff.com

 

 

Дам..не сте от тия по 5 дни, и толкова не издържахте . :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Сървър: FragFactory / [Classic]

Версия: 97d+99i

Експириънс: 15x

Макс ресове: В този сървър няма рестарти!

Макс левъл: 350

Точки на левъл: bk/sm/elf: 30 / mg: 37

Точки на 350 левъл: bk/sm/elf: 10500 / mg: 12950

Макс онлайн: 100

Сървър Uptime: 24/7

1+ до +3 боксове в магазините (+4 и +5 са добавени за 1 седмица след 1 седмица ще бъдат изтрити)

Jewel of soul, bless, life, chaos в магазините

* Всички чудовища са променени

* Всички магазини са в Lorencia

* Ходене в "stadium" на 50-ти левъл

Сайт: http://mu.cs-ff.com

 

* Пожелавам приятна игра на всички които започнат да играят.

 

ПП: сървъра беше хакнат, съжелявам, в момента имаме и нужния хардуер и времето и т.н. за да продължим развитието му.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

http://plovdivmu.free.bg

 

 

 

Server: PlovdivMu

Server is From: Plovdiv, Bulgaria

Version: 97d+99i

Experience: 600x

Drops: 80%

Mobs HP: 100%

Bless Bug: Off

Reset Level: 350

Bonus Points (* Resets) : 500

Items in shops:

Bless ,Life, Chaos, Sets

Maximum Level: 350

Maximum Resets: 60

Level Reset: 350

Clear Stats: Yes

Clear Inventory: No

Clear Skills: No

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...