Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Моля пак заповядай, радвам се, че съм те "усмихнал".

 

Разбира се че може да идваш, но ще съм в София :(

 

ПП няма ли да смениш вече аватара?

Е то аз от вчера съм магистратка вече в София така че...само дай адрес:)

А аватара...сакън...още ми е черно. А се усмихнах тъжно, да не помислиш, че се радвам за теб...просто ми хареса как го каза.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....................

Блъска ме кола, късам с момичето с най-прекрасната усмивка, защото немога да си избия от главата друго, което никога няма да ми се усмихне, прекъсвам следването по болест и вместо една операци за месец, спечелих серия от три до края на годината, защото излиза, че съм закъснял за тази операция с около 10 години, хъммм гипсовото корито ще е много интересно.

.........................

е погледни го от лошата страна, все пак бъди реалист! ще си лежиш в болницата, млади(е не винаги, де) сестрички през 10 минтуи ще те питат как си и имаш ли нужда от нещо, ама като има кажеш това което наистина би искал от тях и повече никога за нищо няма да те питат ;). всичките ти приятели ще намерят време да те посетят (някои сигурно и стихове ще ти четат) и ще ти подаряват плодове и плюшени играчки. в краен случай някой може да се сети за книга. а ти като просяче на гарата ще им събираш стотинките, щото кабелната вече е платена и левове не приема да й наБИБИПам БИБИПката! всичките ти познати ще си мислят за теб. ще си припомниш отдавна забравени роднини, защото и те някак си ще чуят и ще те поздравят. ще си съставиш списък със всеки, който през това време се е сетил за теб, а другите прилежно ще забравиш..... ще се запознаеш с много и нови хора, повечето облечени бяло, но внимавай да не почнат да светят, защото ще означава че си се отнесъл прекалено далече ;)

и най-лошото от всичко. ще имаш време да си починеш. ще си лежиш и нищо няма да правиш. ще можеш да си мислиш надълго и нашироко за абсолютно всичко (на бас, че половината от времето ще сравняваш усмивките на най-красивата с тази на най-обичаната?).

ще си отядеш на всякакви вкусотии, защото всички знаят че неподвижните хора имат огромна нужда от синтетични захари и други въглехидрати. и то в големи количества.

и така нататък и така нататък.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Абе хора ,май бъркате името на темата,много черни неща изписахте за тема:'Искам пък да ви се изфукам.."Ако за това се хвалите какво ли ще стане като почнете да се оплаквате :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ех как хубаво го описа, чак ми се прииска да е истина.

 

ще си лежиш в болницата, млади(е не винаги, де) сестрички през 10 минтуи ще те питат как си и имаш ли нужда от нещо, ама като има кажеш това което наистина би искал от тях и повече никога за нищо няма да те питат

В неврохирургията няма сестри, само една превързочна.

 

всичките ти приятели ще намерят време да те посетят (някои сигурно и стихове ще ти четат) и ще ти подаряват плодове и плюшени играчки. в краен случай някой може да се сети за книга. а ти като просяче на гарата ще им събираш стотинките, щото кабелната вече е платена и левове не приема да й наБИБИПам БИБИПката!

Няма такива

 

всичките ти познати ще си мислят за теб. ще си съставиш списък със всеки, който през това време се е сетил за теб, а другите прилежно ще забравиш.....

и такива няма

 

ще си припомниш отдавна забравени роднини, защото и те някак си ще чуят и ще те поздравят.

а тези никога не ги е имало

 

ще се запознаеш с много и нови хора, повечето облечени бяло, но внимавай да не почнат да светят, защото ще означава че си се отнесъл прекалено далече ;)

по скоро в червено :devil

 

 

ще имаш време да си починеш. ще си лежиш и нищо няма да правиш. ще можеш да си мислиш надълго и нашироко за абсолютно всичко

баси почивката, три поредни операции

 

(на бас, че половината от времето ще сравняваш усмивките на най-красивата с тази на най-обичаната?).

пепел ти на езика, искаш да полудея ли?

 

ще си отядеш на всякакви вкусотии, защото всички знаят че неподвижните хора имат огромна нужда от синтетични захари и други въглехидрати. и то в големи количества.

в болница неям и отслабвам 6-10 кг.

 

 

Мерси за вниманиeто все пак ;)

 

 

EDIT: за протокола: не се оплаквам. Обичам да съм сам, особено на операции. Най-малко искам разни лигави групички да ми идват на свиждане, да се сещат за мен по празниците, а не сега.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Ех как хубаво го описа, чак ми се прииска да е истина.

 

В неврохирургията няма сестри, само една превързочна.

 

Няма такива

 

и такива няма

 

а тези никога не ги е имало

 

по скоро в червено :devil

баси почивката, три поредни операции

 

пепел ти на езика, искаш да полудея ли?

 

в болница неям и отслабвам 6-10 кг.

Мерси за вниманиeто все пак ;)

поживьом - увидьем!

а повечето неща си зависят само от теб и нагласата ти.

 

Искам да се изфукам с факта, че може би съм един от малкото хора във форума, които нямат нужда от излишен драматизъм.

нямаш нужда или не можеш да го изразиш? излишния драматизъм имам предвид....

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

нямаш нужда или не можеш да го изразиш? излишния драматизъм имам предвид....

И да има нужда по-добре да не го изразява. Много ще станем самодраматизиращите се и тя ще спре да бъде тя.

Link to comment
Share on other sites

И да има нужда по-добре да не го изразява. Много ще станем самодраматизиращите се и тя ще спре да бъде тя.

е що бе? ще го разнообразяваме със самоирония, самосъжаление, самобичуване, самоописване, само-тва само-онова.

пък по някое време ще се сетим да обърнем внимание и на другите.

 

/енд оф офтопик чат.

Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам с факта, че може би съм един от малкото хора във форума, които нямат нужда от излишен драматизъм.

Господи... вярно, че всеки човек си живее във собствен свят, ама твоя май няма прозорци към общия :) Или огледала ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще се похваля, че това ми е последният ден въвв форумът. Утре връщам модемът и заминавам за София, където ще остана доста по-дълго отколкото смятах. Тук се запознах с много хора, някои ми станаха добири приятели, други още по-близки, трети с удоволствие бих евтанизирал. Последните месеци ползвах форума като отдушник и изпротивях на доста хора, но в крайна сметка никой не ви кара да ми четете постовете. Няколко човека наистина ме разбраха, за което много им благодаря, с вас ще се срещнем отново. Благодаря на администраторите и модераторите, които за една година и близо 2000 поста не ме наказаха нито веднъж. Нямам намерение да се връщам във форума, прекалено много неприятни спомени и емоции натрупах. На който му трябвам, знае как да ме намери. След като се върна няма да съм същият, не и след тези операции, ще започна всичко начисто.

Това беше последният ми "излишен драматизъм".

 

Сбогом и благодаря за рибките ;)

 

 

 

Любимата ми песен от любимият ми филм:

 

Bye bye life

Bye bye happiness

Hello loneliness

I think I'm gonna die

I think I'm gonna die

Bye bye love

bye bye sweet caress

Hello emptiness

I feel like I could die

Bye bye your life goodbye

Bye bye my life goodbye

There goes my baby with someone new

She sure looks happy

I sure am blue

He sure is blue

 

ПП. иска ми се и на Теб да кажа сбогом, но за съжаление, живеем в един град, учим в една сграда, но поне половин година ще съм много далеч и се надявам да не си спомням.

Link to comment
Share on other sites

Няма такива

 

и такива няма

 

а тези никога не ги е имало

 

 

На света има поне 5-ма души, които толкова те обичат, че биха се простили с живота си заради теб.

На света има поне 15 души, които те обичат по един или друг начин.

Ако някой някога те е ненавиждал, то е защото е искал да бъде такъв като теб.

Твоята усмивка може да донесе радост на всеки, даже и на този, който не те харесва.

Всяка нощ има някой, който си мисли за теб преди да заспи.

 

 

Има такива, за които ти си целият свят.

Има такива, които не биха могли да живеят без теб.

Ти си единствен и специален.

Има и такива, които те обичат, а ти даже не си даваш сметка за тяхното съществуване.

Когато правиш грешки, от това винаги излиза нещо друго.

Ако си мислиш, че светът ти е обърнал гръб, направи като него – обърни му гръб и ти

 

 

Ако мислиш, че нямаш днес шанс да постигнеш това, което искаш, вероятно няма да го постигнеш, ако обаче вярваш в себе си, сигурно рано или късно ще успееш.

Винаги помни комплиментите, които ти правят другите, забрави заяждането.

Винаги казвай на другите какво чувстваш към тях ще се чувстваш по-добре, знаейки, че те знаят това.

Ако имаш чудесни приятели, отдели им малко време, за да им го кажеш.

 

П.С. Това не съм го мислил аз

 

Успех и те чакаме скоро да се върнеш

Edited by mandirimuniak
Link to comment
Share on other sites

Ще се похваля, че това ми е последният ден въвв форумът. Утре връщам модемът и заминавам за София, където ще остана доста по-дълго отколкото смятах. Тук се запознах с много хора, някои ми станаха добири приятели, други още по-близки, трети с удоволствие бих евтанизирал. <...>Нямам намерение да се връщам във форума, прекалено много неприятни спомени и емоции натрупах. На който му трябвам, знае как да ме намери. След като се върна няма да съм същият, не и след тези операции, ще започна всичко начисто.

Това беше последният ми "излишен драматизъм".

Надявам се, че не съм успяла да увелича броя на тези, които би евтаназирал с удоволствие ;) А и да е така, значи от утре списъкът ти ще намалее с още един, което пак си е хубава новина. Пожелавам ти много късмет, повече здраве, отколкото можеш да си представиш и разбира се, любов. :)

 

Искам да ти подаря и една приказка, която ми хареса. Простичка е като всички приказки, но днес си дадох сметка, че имам нужда някой да ми я чете всяка сутрин ;) Дано ти хареса и на теб :)

 

Да нарисуваш спокойствието

 

Имало едно време един Цар, който предложил награда на художника, който ще нарисува най-хубаво спокойствието. Опитали се много художници. Царят разгледал всички картини, но харесал само две и трябвало да си избере една от тях.

 

На едната картина имало тихо езеро. Езерото било съвършено огледало, защото го заобикаляли величествено издигащи се планини. Над него имало синьо небе с пухкави бели облачета. Всички, които видели тази картина, мислели, е това е най- хубавата картина на спокойствието.

 

На другата картина също имало планини. Но те били каменисти, назъбени и голи. Отгоре имало бурно небе, от което валял дъжд и играели светкавици. Надолу по склона на планината се сгромолясвала водата на разпенен водопад. Тази картина изобщо не изглеждала мирна. Но когато Царят се вгледал, видял зад водопада малко храстче, което растяло в една пукнатина на скалата. В храстчето една птица-майка била направила гнездо. Там, посред грохота на разгневената вода, птицата-майка седяла в своето гнездо.... съвършено спокойствие.

Коя картина спечелила наградата, според вас?

 

Царят избрал втората картина. Знаете ли защо? „Защото, обяснил той, спокойствието не значи да бъдеш там, където няма шум, трудности или упорита работа. Спокойствието означава да бъдеш посред всичките тези неща и въпреки това сърцето ти да е спокойно. Това е всъщност спокойствието. ”

 

~ Неизвестен автор~

Link to comment
Share on other sites

На мен пък днес м-тел ми изпратиха смс, в който ми казват че са ми заредили картата с 0,39 стотинки. :P

Vashata Prima beshe zaredena s 0,39 lv. Tekusht balans

*,**lv.

 

Your Prima was recharged  with 0,39 lv. Current balance:*,**lv.

:D

 

Сигурно е защото в деня с безплатните минути се пробвах в 00:05 часа да видя дали вече са безплатни и ме набутаха. И сега ми ги връщат. :P

 

Ето това е М-тел. Честни и коректни към всичко. А не като глобул, които гледат да избият пари от всичко :sick: . Даже и за смс са се набутали хората за да ми го съобщят. :)

 

EDIT:

Vie zaredihte vaucher na 18.09. zatova Mtel vi vkluchi v Denia za bezplatni razgovori. Izgovorenata na 18.09 suma Vi e vuztanovena v smetkata.
Написах го точно така както го и получих. Малко с правописни грешки, но нищо. :D Неграмотни, но честни. ;) Те се набутаха повече за смс-и да ми пращат от колкото имаха да ми връщат. Плюс това ваучера не съм си го зареждал на 18.09. ама карай. ;) Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Аз пък да ви се похваля с две неща:

1. Издържах три дни и четири нощи без абсолютно никаква храна, изолиран от цивилизацията.

2. Утре заминавам за София.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък да ви се похваля с две неща:

1. Издържах три дни и четири нощи без абсолютно никаква храна, изолиран от цивилизацията.

WTF?!? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

LPFC, по този начин много добре можеш да разбереш колко много ти влияе инстинкта, желанието да се наплюскаш и когато лишиш организма си от това - какво може да ти причини. В такива моменти остановяваш, че всъщност хората сме подвижни стомаси с полови органи :))

Link to comment
Share on other sites

LPFC, по този начин много добре можеш да разбереш колко много ти влияе инстинкта, желанието да се наплюскаш и когато лишиш организма си от това - какво може да ти причини. В такива моменти остановяваш, че всъщност хората сме подвижни стомаси с полови органи :))

Сигурно си прав,само че нужно ли беше да го установиш опитно?И къде по дяволите го направи? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си прав,само че нужно ли беше да го установиш опитно?И къде по дяволите го направи? :huh:

 

За експеримента - виж, закалявам волята си по този начин. Организма ми ще разбере, кой командва и трябва да е по-устойчив. Закалка го наречи. Освен това е прекрасен начин да пречистиш тялото и духа си.

 

Иначе мястото е Кукленски манастир "Св. Св. Козма и Дамян". Познат още като "Свети Безсребърници" и май "Свети Врач". Прекрасно място, на около 5-10 километра над село Куклен. Живущите там са монаси и тук-таме по някой турист, който няма да ти се вре и да ти досажда, ако не искаш. Просто идеалното място да останеш сам със себе си...

Link to comment
Share on other sites

Иначе мястото е Кукленски манастир "Св. Св. Козма и Дамян". Познат още като "Свети Безсребърници" и май "Свети Врач". Прекрасно място, на около 5-10 километра над село Куклен. Живущите там са монаси и тук-таме по някой турист, който няма да ти се вре и да ти досажда, ако не искаш. Просто идеалното място да останеш сам със себе си...

На същото място преди години се състоя един от най-бруталните ми запои.... имаше много мръвка и алкохол. Така че.. това свято място беше брутално осквернено от група алкохолисти от ТЕТ-а :devil

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

Не, че ми е най-големият успех, но... имам автограф с посвещение от Юлиан Вучков! :)

Това пък ако е за фукане... :lol: По-скоро трябва да се срамуваш. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...