Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
[asslick] Винаги съм ти се възхищавал, макар и тайничко, честно! [/asslick].

Respect, dude! :P

 

Нов албум на Air!!!!!! :woot :music :woot

Air sucks. Намери Sigur Rós ... имат някакво подобно звучене ама са много по-яки :)

Link to comment
Share on other sites

M-m-m-monster burrrrn! :ph34r:

 

Аз Air много не ги тача, ама и Рос да ти кажа малко нещичко ми полъхват на не хубаво. Пробвах се на Takk и можеше доста по-добре да е.

Link to comment
Share on other sites

Макя му дееее... Два часа се боря с инсталация на звукова карта, 500 рестарта, за да установя накрая, че баща ми не я е нахакал в слота достатъчно добре. :wir

Link to comment
Share on other sites

Justin направо изби рибата с новото си творение :rolleyes: не мога да му се наслушам и нарадвам :music :wub: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Що така като се наям, обикновенно губя апетит и ми се преспива. :zzz

Щото кръвта ти отива в корема да зима химии и да ги носи нагоре-надолу, съответно нищо не остава в мозъка и затва ти се приспива :lol:

Link to comment
Share on other sites

как може когато едиствения сийдър на 100% е от България и ме вижда,да се махне и сега да няма сийдър...а дърпах само от него със 100к :angry1

Link to comment
Share on other sites

Явно много мрънкам на Муунлайт за глупости и затова е решила да си почине от мен до 25-ти :D.

Link to comment
Share on other sites

Явно много мрънкам на Муунлайт за глупости и затова е решила да си почине от мен до 25-ти :D.

 

То тва си е жив БАН бре. Пий една студена.........мастика :D

Link to comment
Share on other sites

Ех, тука разни тамагаджета... Обхваща ме носталгия към великите ми години в айерси...

 

П.П. Тамагадже е дефиницията на баща ми за виртуална приятелка :) Още ме е*ава за една шушумига :)

Link to comment
Share on other sites

Мивами колко е крив деня , да не забравя да спомена , че деня беше крив и най-важното крив ден :angry1 Един сън ще ми дойде добре .

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...