Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Днеска съм малко по-свободен. Затова съм така активен. А от лапетата не ми е писнало. Писнало ми е от нагли потребители дето си мислят, че няма нужда да четат и спазват правилата. Напоследък хич не са малко, но аз съм много упорит човек и ще ги вкарам в пътя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Днеска съм малко по-свободен. Затова съм така активен. А от лапетата не ми е писнало. Писнало ми е от нагли потребители дето си мислят, че няма нужда да четат и спазват правилата. Напоследък хич не са малко, но аз съм много упорит човек и ще ги вкарам в пътя.

Само така!

Нещо съм болен,дано се оправя скоро... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ще те заболи повече, смирни

Link to comment
Share on other sites

Измивам изтерзаната си душа с "Alt Lys Er Svunnet Hen" на Милко Калайджиев :) Да де...

Пиро, айде да не се обиждаме - аз съм дървен философ, не спамер. За съБИРАне... знаеш ли каква носталгия ме е обхванала по уарез срещите... Ама на - трудовия процес ме оставя с малко свободно време :) Пожиём овидим :)

Link to comment
Share on other sites

Райграса е центъра на вселената и чрез него може да се пътува до различни измерения и моменти във времето... това го установявам чрез кратък научен експеримент. Тази му безценна способност се подлага постоянно на съмнения. с цел да се унищожи възможността за контролиране на вселената.

 

от там съответно човечеството е заточено да живее на острова "земя".. да го замърсява с войните си ...

 

единствения изход от ситуацията е възможно повече хора да открият собственя си начин на общуване с природата като локална представителка на вселената :)

Link to comment
Share on other sites

Райграса е центъра на вселената и чрез него може да се пътува до различни измерения и моменти във времето... това го установявам чрез кратък научен експеримент. Тази му безценна способност се подлага постоянно на съмнения. с цел да се унищожи възможността за контролиране на вселената.

 

от там съответно човечеството е заточено да живее на острова "земя".. да го замърсява с войните си ...

 

единствения изход от ситуацията е възможно повече хора да открият собственя си начин на общуване с природата като локална представителка на вселената :)

Напълно подкрепям мнението ти, аз всеки ден си общувам с природата, най-обичам рано сутрин сам с кафето...

Link to comment
Share on other sites

А ти не се тупаш!

Ммм. обясни ми, защо ме подмина така онзи път, когато ти направих комплимент?

Link to comment
Share on other sites

Ммм. обясни ми, защо ме подмина така онзи път, когато ти направих комплимент?

Това не беше комплимент! :( Обиди ме. Мислих, че съм нормален.. :(

Link to comment
Share on other sites

ooooooх,отне ми около час да прочета бисерите тука :wacko: поне бутат смях :lol:

иначе ми писна от ПУ малоумщини и наредби :angry: :blink: :ph34r: :wacko: :pirate

Link to comment
Share on other sites

странно. няма нищо лошо човек да си се облече хубавко, дори малко да се погъзари

Link to comment
Share on other sites

Искам това http://img253.imageshack.us/my.php?image=03032007177tv0.jpg

Така като се замисля след 50 години може да съм събрал за едно такова зверче със скромен двигател 8.000 см3

Много разсеяни мисли от които нищо съществено все глупости .

Link to comment
Share on other sites

Искам това http://img253.imageshack.us/my.php?image=03032007177tv0.jpg

Така като се замисля след 50 години може да съм събрал за едно такова зверче със скромен двигател 8.000 см3

Много разсеяни мисли от които нищо съществено все глупости .

 

Camaro SS ли е това ? Дай ако искаш ще завъртим нещо курвалък ала бала :D :D аз ще си купя джипче че съм им фен..па ти тва ;) нема ни уловят споко :tongue

Link to comment
Share on other sites

Олее, хайде да въртим курви, ей. винаги съм искал да съм в бизнеса

Link to comment
Share on other sites

Искам това http://img253.imageshack.us/my.php?image=03032007177tv0.jpg

Така като се замисля след 50 години може да съм събрал за едно такова зверче със скромен двигател 8.000 см3

Много разсеяни мисли от които нищо съществено все глупости .

Тряя да събереш и за 2-3 бензиностанции да мое да го изхранваш :D

Link to comment
Share on other sites

тошка ай майна, ще правим конкуренция на uZiTo i I`Got`The`Power :)

 

Не се ебавайте с P.I.M.P :lol: :lol: Дори браузъра ми Mozilla Firefox e Pimpzilla :lol: :love

Link to comment
Share on other sites

Не се ебавайте с P.I.M.P :lol: :lol: Дори браузъра ми Mozilla Firefox e Pimpzilla :lol: :love

доста кофти скин си ме струва тва, бай дъ уей.

смирни, ще си развалим добрите отношения с узито.

Link to comment
Share on other sites

тошка ай майна, ще правим конкуренция на uZiTo i I`Got`The`Power :)

Ш ей момченца тука хляб няма в това аз се отказах много отдавна и съм го изнесъл навънка този бизнес колко има да учите от мен на другата среща на форума ще ви просветлявам :P

Дали да се наспя неска или да излезна все още се двуомя :)

Link to comment
Share on other sites

а що не вземем да излезем тримата?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...