Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз немога да разбера какво се мъчите да му давате акъл , съвети , морал и прочие при положение , че нито ги е искал , нито има нужда от тях . Освен да вземе да си го премести в другия крачол след всеки пост за здраве на подателя му друго невиждам кво прави .

Така като се замисля да вземем да направим фонд за събиране на пари , с които да го пратим на простит*тка да си оте*е човека и на всички да им олекне във форума ?

 

Psihara^^ за мен е нормално след като се изсера да започна да рисувам запетайки по стените с творението си ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Така като се замисля да вземем да направим фонд за събиране на пари , с които да го пратим на простит*тка да си оте*е човека и на всички да им олекне във форума ?

Може...но първо трябва да съберем за М5 на Злобила...че той първи поиска :lol:

 

п.п ти какво ненормално виждаш в даването на приятелски съвети не мога да разбера...

Link to comment
Share on other sites

Може...но първо трябва да съберем за М5 на Злобила...че той първи поиска :lol:

 

п.п ти какво ненормално виждаш в даването на приятелски съвети не мога да разбера...

Ако сте лични приятели няма нищо странно . НО при положение , че голям % от хората пишещи тук не се познават лично и не са приятели това ми е странно . Да даваш приятелски съвет на въобръжаемия си събеседник , който не го знаеш в действителност какво представлява ей това ми е странно . Странно ми е също как може да се взимат някои неща толкова насериозно при положение , че всеки може да излъже ...

 

Това заяждане ли беше?

 

Не имах друго впредвид .

Link to comment
Share on other sites

Щото магазина му се намира на улица Младежка :D

 

 

Злобиле, от утре искам златна карта за достъп в твоя магазин!!Толкоз нещо съм купил там, че поне една кола си си купил!

Link to comment
Share on other sites

[21:21:31] Psihara^^ says: ne iskam da ubidq PU-to

[21:21:38] ******* says: (think)

[21:21:38] Psihara^^ says: ama 6tom zlobila moje da ima 6566

[21:21:40] ******* says: dawai we

[21:21:45] Psihara^^ says: zna4i vseki moje da go zavyr6i

[21:21:49] ******* says: m

[21:21:57] ******* says: em ailqk kwo

[21:21:58] ******* says: :)

[21:22:08] ******* says: za kwo

[21:22:10] Psihara^^ says: zlobil ne si znae imeto na specialnostta

[21:22:10] ******* says: da dawam

[21:22:12] ******* says: pari za takowa

[21:22:13] ******* says: ai kaji mi ?

[21:22:15] Psihara^^ says: ama toi ne dava

[21:22:19] ******* says: :D

[21:22:20] ******* says: e nachi e

[21:22:22] ******* says: mn harabiiska

[21:22:23] ******* says: spec

[21:22:24] ******* says: :D

[21:22:24] ******* says: ili e

[21:22:29] ******* says: pochti genii

[21:22:32] Psihara^^ says: ahhaahahahah

[21:22:33] Psihara^^ says: ahahahah ahaah ah ahh

[21:22:37] Psihara^^ says: (rofl)

[21:22:47] ******* says: nachi ima superpowers

[21:22:48] ******* says: :D

[21:22:51] Psihara^^ says: moje li da paste

[21:22:52] ******* says: (bandit)

Link to comment
Share on other sites

Ама не разбираш лш, че това не е нормален начин на живот и колкото по-бързо отвикнеш и се настроиш към нормалния биологичен ритъм, толкова по-добре.След време с жена и деца пак ли така се виждаш :blink: И айде в по-краткосрочен план - социалните контакти не ти ли куцат с тоя начин на живот - приятели,гадже,ала бала?

 

Аз съм така. И жената я свикнах да е така. Мидекс гледам и той не е взел да се оплаква особено. Та къде каза че е проблема? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм така. И жената я свикнах да е така. Мидекс гледам и той не е взел да се оплаква особено. Та къде каза че е проблема? :lol:

Хм..не бъркай почти хроничната липса на сън при вас с Мидекс :D и целенасоченото стоене вечер, за да се...спи през деня.А и вие не си го пропилявате в сън, отделно си имате социални контакти, излизате редовно и така.абе с две думи - нормални сте си отвсякъде,само леко странни с това недоспиване :lol:

Link to comment
Share on other sites

[21:22:10] Psihara^^ says: zlobil ne si znae imeto na specialnostta

 

Всъщност я знае и май беше някаква педагогика. Ако изобщо ходи освен на изпити трябва да е тъп кат' г*з за да трябва да учи за въпросната специалност. А доколкото съм виждал колежките му освен че са тъпи като г*з са и точно толкова грозни 95% от тях. Плачете момчета, защото един ден същите тези "големи бели птици" ще учат вашите деца! Между другото голяма част от тях изкарват и по 2-3 магистратури - не че са толкова умни, просто лесно се взимат. Аз не съм чул доста хора завършили право да е взели освен магистратура по право и такава по математика. За медиците да не говорим пък. Но чуя ли някой че има 2 или повече висши може да се хванеш на бас че поне едното е педагогика!

 

Саше, как можа да го кажеш това ЛЕКО недоспиване. Изобщо нищо леко няма в нашето недоспиване :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ама не разбираш лш, че това не е нормален начин на живот и колкото по-бързо отвикнеш и се настроиш към нормалния биологичен ритъм, толкова по-добре.След време с жена и деца пак ли така се виждаш :blink: И айде в по-краткосрочен план - социалните контакти не ти ли куцат с тоя начин на живот - приятели,гадже,ала бала?
Че що да пречи? И аз обичам през деня да спя а през нощта да обикалям с приятели, гаджета и да завързвам социални контакти :) Въпроса е, че последно време имам нещо за вършене преди обяд и не ми го позволява времето...
Link to comment
Share on other sites

Че що да пречи? И аз обичам през деня да спя а през нощта да обикалям с приятели, гаджета и да завързвам социални контакти :)

Ти обикаляш ама Стенлито седи на компа и е въздържател :)

Link to comment
Share on other sites

дразни ме флууд контрола.....и без това след 30 секунди пак ще пиша....само ме изнервя :lol:
Хахахахахахаха важното е че имаме право на 30 секунди почивка :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Плачете момчета, защото един ден същите тези "големи бели птици" ще учат вашите деца! Между другото голяма част от тях изкарват и по 2-3 магистратури - не че са толкова умни, просто лесно се взимат. Аз не съм чул доста хора завършили право да е взели освен магистратура по право и такава по математика. За медиците да не говорим пък. Но чуя ли някой че има 2 или повече висши може да се хванеш на бас че поне едното е педагогика!

Така е, съгласна съм. Лошо, лошо, и аз съм с педагогически профил, майко мила :D Но ако не го бях записала въпросния профил, щях да завърша с диплома за ...................... "философ" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Така като се замисля да вземем да направим фонд за събиране на пари , с които да го пратим на простит*тка да си оте*е човека и на всички да им олекне във форума ?

 

 

аааа бачо да си имаме уважението първо трябва да съберете за м5-цата ми , после за протитутка на афекса щото той има спешна нужда и тогава чак на лил стенлито

 

 

 

Това заяждане ли беше?

 

пробва се ама не му се получи , по-скоро беше поучителен пост в който ни упрекна че ние поучаваме някой :lol:

 

 

[21:21:31] Psihara^^ says: ne iskam da ubidq PU-to

[21:21:38] ******* says: (think)

[21:21:38] Psihara^^ says: ama 6tom zlobila moje da ima 6566

[21:21:40] ******* says: dawai we

[21:21:45] Psihara^^ says: zna4i vseki moje da go zavyr6i

[21:21:49] ******* says: m

[21:21:57] ******* says: em ailqk kwo

[21:21:58] ******* says: :)

[21:22:08] ******* says: za kwo

[21:22:10] Psihara^^ says: zlobil ne si znae imeto na specialnostta

[21:22:10] ******* says: da dawam

[21:22:12] ******* says: pari za takowa

[21:22:13] ******* says: ai kaji mi ?

[21:22:15] Psihara^^ says: ama toi ne dava

[21:22:19] ******* says: :D

[21:22:20] ******* says: e nachi e

[21:22:22] ******* says: mn harabiiska

[21:22:23] ******* says: spec

[21:22:24] ******* says: :D

[21:22:24] ******* says: ili e

[21:22:29] ******* says: pochti genii

[21:22:32] Psihara^^ says: ahhaahahahah

[21:22:33] Psihara^^ says: ahahahah ahaah ah ahh

[21:22:37] Psihara^^ says: (rofl)

[21:22:47] ******* says: nachi ima superpowers

[21:22:48] ******* says: :D

[21:22:51] Psihara^^ says: moje li da paste

[21:22:52] ******* says: (bandit)

 

аз кът говора че съм скрит талант никой не ебааа да слуша :lol:

 

Всъщност я знае и май беше някаква педагогика. Ако изобщо ходи освен на изпити трябва да е тъп кат' г*з за да трябва да учи за въпросната специалност. А доколкото съм виждал колежките му освен че са тъпи като г*з са и точно толкова грозни 95% от тях. Плачете момчета, защото един ден същите тези "големи бели птици" ще учат вашите деца! Между другото голяма част от тях изкарват и по 2-3 магистратури - не че са толкова умни, просто лесно се взимат. Аз не съм чул доста хора завършили право да е взели освен магистратура по право и такава по математика. За медиците да не говорим пък. Но чуя ли някой че има 2 или повече висши може да се хванеш на бас че поне едното е педагогика!

 

дедо спокойно най-отговорно заявявам че деца няма да уча на нищо :lol:

иначе да и моита не е лесна може и само по изпити да ходя ма колежките са по грозни и от смъртта и даже 12те часа които прекарвам на семестър с тях са повече от убийствени ..... за тъпото няма кво да говора на повече още им стои отбелязан самара на задниците като са слизали с магаретата от долината на дълбоките гащи или така нареченият голям ямач - Кърджали , те едната като видя цигарите и се чудеше как може да ги пушим .... там само ги нижели :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Иначе и утре имам изпит по изключително важната дисциплина - ИЛСОП , нямам абсолютно никва идея кво може да е тва , сигурно е нещо свързано с децата и педагогиката :lol:

иначе обмислям да запиша още 1 специалност , те в тоя педагогически факултет за 4 години сигурно трябва да ми дадат поне 5 висшета.... и не не съм виновен аз просто ПУ-то , факултет педагогика съществува заради хора на които не им се учи и е пълна пародия ;)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахаха важното е че имаме право на 30 секунди почивка :lol: :lol: :lol:

 

понякога забравям кво щях да пиша :lol:

 

The error returned was:

Flood control is enabled on this board, please wait 30 seconds before replying or posting a new topic

 

майната ти :devil :angry1

Link to comment
Share on other sites

аааа бачо да си имаме уважението първо трябва да съберете за м5-цата ми , после за протитутка на афекса щото той има спешна нужда и тогава чак на лил стенлито

Добре първо м5 , а бмв 520д 2005г. 170к.с. не те ли устройва ?

Мога да ти предложа да обиколиш факултета в учебно време . Обикаляш стаи и аудитории и в която има най-много и най-красиви тази специалност записваш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, мерси. Направих плочки на корема от смях. Последният ти пост е направо убиец. Хиля се от 5 минути и просто не мога да спра... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

аааа бачо да си имаме уважението първо трябва да съберете за м5-цата ми , после за протитутка на афекса щото той има спешна нужда и тогава чак на лил стенлито

пробва се ама не му се получи , по-скоро беше поучителен пост в който ни упрекна че ние поучаваме някой :lol:

аз кът говора че съм скрит талант никой не ебааа да слуша :lol:

дедо спокойно най-отговорно заявявам че деца няма да уча на нищо :lol:

иначе да и моита не е лесна може и само по изпити да ходя ма колежките са по грозни и от смъртта и даже 12те часа които прекарвам на семестър с тях са повече от убийствени ..... за тъпото няма кво да говора на повече още им стои отбелязан самара на задниците като са слизали с магаретата от долината на дълбоките гащи или така нареченият голям ямач - Кърджали , те едната като видя цигарите и се чудеше как може да ги пушим .... там само ги нижели :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Иначе и утре имам изпит по изключително важната дисциплина - ИЛСОП , нямам абсолютно никва идея кво може да е тва , сигурно е нещо свързано с децата и педагогиката :lol:

иначе обмислям да запиша още 1 специалност , те в тоя педагогически факултет за 4 години сигурно трябва да ми дадат поне 5 висшета.... и не не съм виновен аз просто ПУ-то , факултет педагогика съществува заради хора на които не им се учи и е пълна пародия ;)

 

хахахх няма такъв смях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Злобиле - евалата!Сълзи ми потекоха :lol: :lol: :lol:

 

надявам се ИЛСОП няма да ти попречи тая вечер на форумното шоу...а и тъкмо да закръглеш постовете на 100 за деня :punk

 

п.п Чефич - седи мирен към 12 да дойдат Thief и host да почнат да пишат в автомобилната тема и ще си говорим пак :)

Link to comment
Share on other sites

Злобиле - евалата!Сълзи ми потекоха :lol: :lol: :lol:

 

надявам се ИЛСОП няма да ти попречи тая вечер на форумното шоу...а и тъкмо да закръглеш постовете на 100 за деня :punk

 

спряха ми флууда иначе сме правили 700 ....повече няма да се повтори

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...