Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нищо не си видял..... ела да постиш в магазина на младежка който е точно до пенсионерския клуб да видиш за какви хора става въпрос , то вярно по-възрастни са от тебе трябва да се спазва някво благоприличие ама има такива които направо могат да те докарат до инфарктно състояние

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Няма да бараш вистата! Тя ще спаси света!
Ще спаси тя - чушки!

 

А, добре де може ли да имам такова дъно:

The motherboard supports AMD socket AM2/AM2+ single-core Athlon 64/ Sempron and dual-core Athlon 64 X2/ Athlon 64 FX processors with 2MB / 1MB / 512KB L2 cache, which is based on 64-bit architecture.

 

Дъното е ASUS M2A-MX.

Защо поддържа АМ2+ сокет, като не мога да му сложа triple или quad core...?

Link to comment
Share on other sites

Ще спаси тя - чушки!

 

А, добре де може ли да имам такова дъно:

The motherboard supports AMD socket AM2/AM2+ single-core Athlon 64/ Sempron and dual-core Athlon 64 X2/ Athlon 64 FX processors with 2MB / 1MB / 512KB L2 cache, which is based on 64-bit architecture.

 

Дъното е ASUS M2A-MX.

Защо поддържа АМ2+ сокет, като не мога да му сложа triple или quad core...?

Пробвай дали нямаш по-нова версия на БИОС-а. Доста често пускат нови версии само за да добавят поддръжка на нови процесори.

Link to comment
Share on other sites

Как се казва магазина на Младежка?

Щото магазина му се намира на улица Младежка :D

 

А иначе аз повече от evil бабки мразя evil чичковци,които си избиват проблемите в живота по улицата или по магазините!Изключително много мразя някаф 50-60 годишен чичка като почне да ми се "кара" ... ама нали съм културен та повечето случеи просто ги подминавам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ТОВА е 250 лева... И боите са само за терасите и малката спалня, а грунда не ще стигне за целия апартамент... Ако обаче го издокараме както е на мострата си струва парите... Ако бояджиите ме провалят ще хвърчат глави!

Link to comment
Share on other sites

Имам странното усещане, че съм проспал по-голямата част от деня, а спах само няколко часа (от десет до четири), леко гадно чувство е, като се събудиш привечер имаш усещането че е сутрин и слънцето изгравя, а всъщност залязва.

:(

Link to comment
Share on other sites

ONE OF ME ALL OF YOU

AAAAAH JUST WANT TO

 

Да, парчето е много яко, Психозисх, ама уви, на колонките ми за 5 лв малко се губи художествения ефект.

 

[Edit] Купи си едно такова:

sealclubbingnewlx7.jpg [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Или върху краката на някой може да е изпуснеш.

Предварително ги оведоми, че ти се спи.

Аз се събудих вече, пак ще седя из форума цяла нощ.

П.П. Сутришното кафе с цигара и софт рок вечер влиза също толкова добре... събуждането ви е гарантирано от мен.

П.П.П. Ууууу има пълнолуние днеска ве!

I won't back down,

I will not bow,

*I've come to bring you hell*...

- Fuel - Won't Back Down

:music

Link to comment
Share on other sites

Или върху краката на някой може да е изпуснеш.

Предварително ги оведоми, че ти се спи.

Аз се събудих вече, пак ще седя из форума цяла нощ.

П.П. Сутришното кафе с цигара и софт рок вечер влиза също толкова добре... събуждането ви е гарантирано от мен.

:)

 

или бачкаш нощна смяна или си се побъркал :P :D

Link to comment
Share on other sites

или бачкаш нощна смяна или си се побъркал :P :D

По принцип си бачкам *частно*, когато ме викнат... иначе явно съм се побъркал.

:D

П.П. Когато на някой му се скапе щайгата, приготвя си портмонето, звънка ми на телефона (по всяко време на деня или нощта), аз взимам един душ, грабвам чантичката с инструментите и софта и потеглям.

Link to comment
Share on other sites

верно що не земеш да кажеш кво бачкаш ? кво му е толкова срамното и аз не мога да те възприема като нормален , как е възможно да спиш цял ден и цяла нощ да висиш пред компютъра , почти да не излизаш и т.н. ? вашите щото едва ли живееш сам как точно те изтърпяват ?

Link to comment
Share on other sites

верно що не земеш да кажеш кво бачкаш ? кво му е толкова срамното и аз не мога да те възприема като нормален , как е възможно да спиш цял ден и цяла нощ да висиш пред компютъра , почти да не излизаш и т.н. ? вашите щото едва ли живееш сам как точно те изтърпяват ?

Отговора в горният пост.

Как ме търпят, не знам как.

Просто не спя нощем а през деня, какво лошо има пък в това.

:)

Link to comment
Share on other sites

Отговора в горният пост.

Как ме търпят, не знам как.

Просто не спя нощем а през деня, какво лошо има пък в това.

:)

 

нормално се спи през ноща...или ти си с хамериканското часово време :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отговора в горният пост.

Как ме търпят, не знам как.

Просто не спя нощем а през деня, какво лошо има пък в това.

:)

Аз спя и през деня и нощем...ама аз хода на даскало-то напрао ми ебава мамата :D

Link to comment
Share on other sites

Как се казва магазина на Младежка?

"Теодора"

 

дайте идея за закачлив и нестандартен смс за рожден ден на момиче...само без простотии моля :)

 

Ваньо, Злобиле - помагайте креативно :D

Link to comment
Share on other sites

нормално се спи през ноща...или ти си хамериканското часово време :lol:

Не, по-удобно ми е през деня, по-добре се чувствам въпреки минусите, много други причини, които не искам да споменавам, няма нищо общо с часовите пояси на която и да е друга държава на планетата.

Чета си учебници по Ц++ и подобни на компютъра нощем, всякакви полезни работи.

Пък и не проспивам целият ден, само няколко часа от него.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не, по-удобно ми е през деня, по-добре се чувствам въпреки минусите, много други причини, които не искам да споменавам, няма нищо общо с часовите пояси на която и да е друга държава на планетата.

Чета си учебници по Ц++ и подобни на компютъра нощем, всякакви полезни работи.

Пък и не проспивам целият ден, само няколко часа от него.

:)

 

ти си айляк бе мен....както имаше една такава реклама с ФаФли. Даскало, ала-бала? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да, напълно свободен съм си, за сега никаква официална работа, нищо което да ме е заангажирало до толкова много и пак си изкарвам пари... не е нещо постоянно обаче.

:)

Link to comment
Share on other sites

Да, напълно свободен съм си, за сега никаква официална работа, нищо което да ме е заангажирало до толкова много и пак си изкарвам пари... не е нещо постоянно обаче.

:)

Ама не разбираш лш, че това не е нормален начин на живот и колкото по-бързо отвикнеш и се настроиш към нормалния биологичен ритъм, толкова по-добре.След време с жена и деца пак ли така се виждаш :blink: И айде в по-краткосрочен план - социалните контакти не ти ли куцат с тоя начин на живот - приятели,гадже,ала бала?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...