Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

минава ми през главата, че отварям форум "Тя и Той" и след няколко разгледани теми не пише "last post by The`ScorpioN"...

повреждам се :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Бащата си вари тютюн над камината и в половината апартамент се разнася миризма на прясно събути мъжки чорапки... та си мисля - дано до утре да изветрее, че ще взема да свикна :wacko:

 

То лошо няма да свикваш, че не се знае какво ще ти се падне от лотарията някой ден :) Не че ти го пожелавам де :)

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава, че не снощи не трябваше да пия такова количество вино и също така се чудя как да се измъкна от всички ангажименти за днес, да си легна и хубаво да се наспя :zzz :zzz :zzz

Link to comment
Share on other sites

Ей тва купеното образование е голяма работа , ама ся само да не се оправи племенника ще хвърчат глави на доктори и то наред .

Link to comment
Share on other sites

Аз малко неточно се изразих :) забравих да напиша , че става въпрос за Today's top 10 posters :) иначе за Overall top 10 posters там числата са мале мале :)

Link to comment
Share on other sites

Ходи ми се на сватба. Освен да се задомя най-после викам:)

Link to comment
Share on other sites

Как може днес Йорданов ден да няма каде да се напоркаш сутринта да полееш именника . Силно съм разочарован от дискотеките в Пловдив кво е тва само събота да стават партита то и на село събота става дискотека . После не сме били селяния както каза един съфорумник в друга тема за интернета където хорада в София дърпат с по 1МБ бг за 18лв така и аз ще каза " Селяния сме си и ще си останем " . Пък и друго ми минава млади хубави момичета ходат с някви на по 40-50 години с пачки материалистки . Напили го ще го ебнат и ще им плати и тва е "ква е тая държава крива и тая лада нива" дет се пее в една песен всичко е наопаки после парите не били всичко точно парите правят щастието тва да можеш да излезнеш да пийнеш да хапнеш да идеш да се развеселиш а ако нямаш седиш с куро у рако и си мечтаеш ке гу ибем

П.С. Сори ама съм силно разочарован в 4.48 сутринта и не ми се цензурира поста !

Link to comment
Share on other sites

Абе някои и на доста по-преклонна възраст ръсят глупости, така че надали е само от ЕГН-то...

Ама което си е истина - истина си е, де. Все по-тъпи деца ражда, ражда, ще ражда и занапред, българска майка юнашка...

Link to comment
Share on other sites

Как може днес Йорданов ден да няма каде да се напоркаш сутринта да полееш именника . Силно съм разочарован от дискотеките в Пловдив кво е тва само събота да стават партита то и на село събота става дискотека . После не сме били селяния както каза един съфорумник в друга тема за интернета където хорада в София дърпат с по 1МБ бг за 18лв така и аз ще каза " Селяния сме си и ще си останем " . Пък и друго ми минава млади хубави момичета ходат с някви на по 40-50 години с пачки материалистки . Напили го ще го ебнат и ще им плати и тва е "ква е тая държава крива и тая лада нива" дет се пее в една песен всичко е наопаки после парите не били всичко точно парите правят щастието тва да можеш да излезнеш да пийнеш да хапнеш да идеш да се развеселиш а ако нямаш седиш с куро у рако и си мечтаеш ке гу ибем

П.С. Сори ама съм силно разочарован в 4.48 сутринта и не ми се цензурира поста !

 

Това не е болка за умиране. Даже сичко си е наред.

София е друга БГ за съжаление

Винаги е било така и винаги ще бъде

Link to comment
Share on other sites

Uzi, вЕрвай ми - ще съм ти много благодарен, ако споделиш към кой доставчик в София се дърпа 1GB. Веднага ще си прокарам нет от него. Щото няколко последователни доставчика са що-годе на едно равнище. След годинката в София това ми звучи като старогръцки митове и легенди :)

Link to comment
Share on other sites

От както позволиха на под 14 годишните да пишат във форума, е дрисня...

 

А ти видял ли си GGbit-а че говориш xD. Там са всевъзможни всезнайковци и разбирачи. На моменти ми прилича повече на тийнпроблема :D.

Link to comment
Share on other sites

Абе някои и на доста по-преклонна възраст ръсят глупости, така че надали е само от ЕГН-то...

Ама което си е истина - истина си е, де. Все по-тъпи деца ражда, ражда, ще ражда и занапред, българска майка юнашка...

 

Като ги правят и отглеждат тъпанари, ти какъв по-различен резултат очакваш ?

Link to comment
Share on other sites

Така сладко си пийнах снощи в Найлона,че все още ме наболява главата на моменти и ми се спи като на....не знам като на какво :ghost .Утре имам имен ден,след една седмица РД,баси,започва да ми става тъпо.Идната седмица ще е някакъв ад,довечера трябва да си търся място,за да спя,щото вкъщи ще има 100000 човека сигурно.Ама ми е весело :D :P :) :angry: :bgrin: :blink: :confused :devil :love :punk :ph34r: :tongue :wacko: :wir B) ;) :zzz :wub: :woot ......винаги съм искал да нацвъкам много емотиконки в един пост

 

 

П.С Ама то много красиво се е получило......май имам мания за много цветове

Link to comment
Share on other sites

След някъде около 6ч ще съм именник...ще излизам с приятели да пийнем някъде след това някъде на дискотека ще ходим... и в момента си мисля колко тъп ден може да е този... и дали има повече накъде да изпростея. Имам празник, колкото и банално да звучи, а аз съм най-тъпото възможно настроение на света, което през живота си някога съм имал. Тази година въобще на нито един празник нямах настроение,а по-лошото е, че дори не мога да си обесня защо?? Хм... като се позамисля май мога ... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...