Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

3 minutes ago, Lucky Luciano said:

На мен ми харесва цялостната промяна, само теми да има :)

Преди малко качих темата която Ангел поиска: Mind. Най - отдолу на форума има да се избере коя тема да се ползва. Приемат се предложения и за други теми.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
11 minutes ago, netrootbg said:

Преди малко качих темата която Ангел поиска: Mind. Най - отдолу на форума има да се избере коя тема да се ползва. Приемат се предложения и за други теми.

Качи моля те нещо в зелено. Щот аз от години бях със зеления скин и сега ми е нещо.... много бяло :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, netrootbg said:

Вече сме с най - новата версия на форума. Дано всичко е наред.

Ауу, какво е хубавичко. :)

Има доста хубави теми, но гледаме само тези, които са безплатни, нали? Че другите така като гледам са с първоначално плащане, че след това иска и пари на всеки 6 месеца. Или има някакъв начин да се взимат безплатни? ;);)

Link to comment
Share on other sites

Май безплатните трябва да гледаме. Това с постоянното плащане е абсурдно. Ако искат еднократно, не е проблем да купя няколко, но с това плащане на всеки 6 месеца... Ще потърся все пак дали не се намират и някъде по вторият начин.

Link to comment
Share on other sites

Дам. Най-добре по втория начин, защото още като избирах тази погледнах какви безплатни има. Ами - няма. :D Само тая е.

Иначе има доста пипнати черни теми. Виждам, че хората искат тъмни. Аз лично използвах една бежова от предните и си бях свикнал с нея, но и с тази мога да свикна.
Хубаво е обаче да има разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

Ще потърся. Иначе е хубаво да има за всеки по нещо. Черни има наистина хубави. Ще видим какво може да се направи. Иначе темите вече са под формата на един .xml файл. Качва се файла и после се правят някакви допълнителни настройки ако има вътре от опциите на самата тема. Доста улеснено е всичко.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, NEO_DDT said:

Баси мамата! Много ми вади очите тази бяла тема на мен... Ако може нещо по-тъмно или подобна на старата оригинална :)

+1

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, HEMO said:

Минава ми през главата,че съм регистриран в тоя форум от 15 години  :)) Как само се търкулна времето....

И аз там някъде. Тоя форум ми е е*ати филма. Регистрирал съм се в него на рожденния си ден. Във форОма се запознавам с бъдещата си съпруга, с която сме родени на една и съща дата. В същия форОм се запознавам с куп хора, с които все още поддържам контакти. Фейкбука рЕпи да яде :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защото си се запознал с тези хора в годините, когато нямаше социални мрежи и хората разчитаха на по-истинско общуване.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, w00x said:

Защото си се запознал с тези хора в годините, когато нямаше социални мрежи и хората разчитаха на по-истинско общуване.

myspace какво беше?

Link to comment
Share on other sites

MySpace никога не стигна до нивата на Facebook, Instagram и други, по простата причина, че трябваше да седнеш на компютър, за да го използваш. Както беше и с mIRC. Проблемът не е толкова в социалните мрежи като такива, а в лесният, бърз и постоянен достъп до социалните мрежи. Преди, Интернетът беше лукс и повечето хора го използваха от зали, в които отново социализираха един с друг. За достъп от смартфон да не говорим изобщо.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Antares said:

И аз там някъде. Тоя форум ми е е*ати филма. Регистрирал съм се в него на рожденния си ден. Във форОма се запознавам с бъдещата си съпруга, с която сме родени на една и съща дата. В същия форОм се запознавам с куп хора, с които все още поддържам контакти. Фейкбука рЕпи да яде :lol:

Интересно е верно,при мен има друг момент,някои от участниците съм виждал на живо,без да си давам сметка че си дращим във форума...Теб,Раптора и тн...С netrootbg даже сме почти съседи...а съм го виждал веднъж с мотора :))

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за ъпдейта, най-после мобилната версия на форума работи като хората. 

Тъй като захванахте темата за миналото - аз се считам за един от статите кучета в форума. Първите години се подвизавах с различен акаунт, който в последствие беше БАН-ат заради глупостите, които правих в раздел продажби. 

В последствие след година,  регистрирах сегашния ми профил и имаше период в който не бях влизал с години. Смених работата, приятелите и средата. Когато посетих форума отново, това което открих е че начина ми на мислене се беше променил много, а някакси хората тук си бяха останали същите...

След това мина време и осъзнах, че Пловдив ми липсва и моята промяна не беше довела до нещо кой знае коли по-добро, а просто ме беше направила различен.

Та така... с умиление се сещам за ученическите ми години, за МГ-то, за Пешо, за метъла и немотията. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз около 14 години съм в този форум, доста неща се промениха, доста хора изчезнаха, други се регистрираха...

В самото начало или поне откакто аз съм регистриран, този форум беше една затворена общност, до която имаха достъп само абонати на Еуроком/ГГБит. Аз бях първият абонат на GGBit Net в Тракия, съседите ми още помня как се пробиваше плочата, за да се пусне един FTP кабел. Вдигнаха входа на главата си. Тогава в ГГБит бяха Брадата и Furiozo. Изобщо не помня причината, за да се регистрирам, но не съжалявам. Имам някакви уникални спомени от различни хора, които още ме разсмиват, само като се сетя за тях. Помня сбирките в китайския /даже снощи с Виден по друга тема говорихме за това/, абе изобщо, кеф голям е, че го има този форум.

Link to comment
Share on other sites

Аз ясно си спомням що се регистрирах :) Бачках в интернет клуб, който беше към Евроком и често ходех в друг клуб, също на евроком. И понеже нямаше качени от музиките, които слушам - исках да ги ъплоудна, за да мога да си ги слушам и на двете места, по това време си правех плейлистове на winamp-a c URL-a на песните директно от вареза, че не даваха да си свалям музика.  Година по-късно, като прокарахме гигашит-ски интернет при наш'те - почнах и да пиша във форОмите. И аз също се "запознах" с хора, които съм познавал от преди - Gado, който познавах от легендарната X-Ray, за Гримьора няма да говоря, по това време бяхме и колеги в една зала, Deftur, Maddrum,  които познавах от МГ-то... А за МГ-то - толкова народ имаше от там, дето ме познават, пък аз идея си нямам кои са :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Аз пък веднага като се сетя за ранните времена на форума, се сещам за това, как седях у нас пред CRT монитора. И как размотавах FTP сървърите, за да прехвърлям нови игри на Warez.ru и free.techno-link.com. Също и разните му там стари игрички, които си купувах от D&D на дискове, с ксерокопираните обложки. Някаква мигновена асоциация.

Не си спомням конкретно причината, поради която се регистрирах. Може просто да съм се регистрирал, защото е бил популярен тогава и защото бях на кабелен нет на Евроком. 15КБ/сек. Върха на гъзарията. :D

Аз също се запознах с много нови хора. Не толкова, колкото останалите, защото не посещавах големите форумни сбирки в зората на форума.
Аз лично не възнамерявам да спирам посещенията си тук. Едно от малкото места, на които можеш да получиш адекватна информация от хора и да проведеш нормален спор на някаква тема. :)

Link to comment
Share on other sites

Да слушате бачо си Ангел като ви говори за техника. Ангеле, мерси. Слушалките са чудо. Няколкото месеца станаха "сложи продукта в кошницата" и те така. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DON_CHEFO said:

Да слушате бачо си Ангел като ви говори за техника. Ангеле, мерси. Слушалките са чудо. Няколкото месеца станаха "сложи продукта в кошницата" и те така. 

Със здраве да си ги ползваш. :D Ти влезна само, за да ме похвалиш ли? :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...