Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нa OSX като цъкнеш на приложението 2 пъти не се зарежда 2 пъти а 1 път - второто цъкане ти извиква зареденото приложение на фокус. :) май не си пробвал досега :D

 

.....

 

Всяка операционна система си има приложение .. плюсове и минуси... поради това че всяка има леко различни цели... няма как да бъдат сравнени на 100% и общо взето се стига до някакви фанатизирани изказвания в повечето случаи. Просто се дразня на факта че хората взимат решения на базата на това какво тях ги кефи а не кое по-подходящо за да се свърши работата. В такъв случай спора е излишен.

е точно Х не съм. опитът ми е явно с отдавна изтекла давност. просто си спомних как абсолютно всеки, седнал на въпросния ми комп, го болеше мозъка докато се опитваше да спре двойното цъкане. самата идея да цъкнеш само веднъж някъде си, вече им беше чужда на хората, но пък много се кефеха на шорткъта към системен инструмент, с който да гасиш който си искаш процес, когато си поискаш....еххххх, добри времена бяха.

мисълта ми всъщност беше друга. като наплашиш един закоравял прозоречен потребител, че на чисто новата му железария не може да се сложи така любимия му джам (естествено подсъзнателно като рпичина за таз невъзможност ще бъде обвинена непознатата ОС), той после ще изтъква точно това като основание, че МАК смуче много...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тряа са намеса, иначе няма да мирасям!

Аз съм на, което и да е мнение, различно от на Тийф! :)

И да се върна малко към "без гуугъл" глупостите :

YOU WANNA FUCK ME LIKE AN ANIMAAAAAAAAAL! YOU like to burn me on the inside!

Link to comment
Share on other sites

Тряа са намеса, иначе няма да мирасям!

Аз съм на, което и да е мнение, различно от на Тийф! :)

И да се върна малко към "без гуугъл" глупостите :

YOU WANNA FUCK ME LIKE AN ANIMAAAAAAAAAL! YOU like to burn me on the inside!

Tva trqbva da e s ponijena trudnost :D

 

Edit: I SEE DEAD FISHZ!

Link to comment
Share on other sites

Тряа са намеса, иначе няма да мирасям!

Аз съм на, което и да е мнение, различно от на Тийф! :)

 

Това се дължи на невъзможността ти да гледаш на нещата трезво и разумно. Знаете, че съм прав и продължавате да чоплите.

Аз пък съм за пълни права на п*тките като участници в движението. Как не те гепиха куките ония път! :)

Link to comment
Share on other sites

Това се дължи на невъзможността ти да гледаш на нещата трезво и разумно. Знаете, че съм прав и продължавате да чоплите.

Аз пък съм за пълни права на п*тките като участници в движението. Как не те гепиха куките ония път! :)

 

 

Оооооо то се е видяло, че си бунтар във всички отношения и всички теми - то освен да ти пожелая много здраве и късмет няма кфо друго

 

----------------

Now playing: Dyno - 8 Out 8

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм за пълни права на п*тките като участници в движението. Как не те гепиха куките ония път! :)

Кой онзи път? Аз нямах никаква вина за вчера. :) Тъпата, мазна, селска пача се е качила на рейс за 1ви път и е решила, че кат пресича на кръстовище, без пешеходна пътека, през нощта и Господ я пази!

Link to comment
Share on other sites

@DJ, Приятно пиене от мен. И да не пиеш много, в смисъл, не повече от 5-6 литра. :) Е знам, че можеш и 10 де.

Link to comment
Share on other sites

Форум Уорз!

Аз отивам от страната на победителите, щот така е по - лесно. Искам жокер - тежка артилерия! Мобо, Овъре... Елате, че ми тряате! :)

Link to comment
Share on other sites

Това се дължи на невъзможността ти да гледаш на нещата трезво и разумно. Знаете, че съм прав и продължавате да чоплите.

Аз пък съм за пълни права на п*тките като участници в движението. Как не те гепиха куките ония път! :)

Знаеш, че си прав само ти. Защото си глупав. Но това е друга тема от друг форум. Отдавна съм се отказал да доказвам на идиотите що за акъли са. Така че плюнчи се колкото искаш.
Link to comment
Share on other sites

Знаеш, че си прав само ти. Защото си глупав. Но това е друга тема от друг форум. Отдавна съм се отказал да доказвам на идиотите що за акъли са. Така че плюнчи се колкото искаш.

 

Е то не, че някой е умрял да се доказваш. Карай си колелото, мисли си колко си умен, от време на време ни учи и на правопис и се наслаждавай на живота. :)

Link to comment
Share on other sites

Като видях, че Куру е писал последен си помислих "тоя пак ме е заръфал, сигурно"...

Днес - егати скучния ден... Цял ден чакам да сваля един софтуерен ъпдейт от международен торент... И накрая ако не работи - ще се ухапя по топките...

Link to comment
Share on other sites

Психар, мушмуло! :D

 

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495154896

 

This post has been edited by Psihara^^: Today, 16:56

 

„...Господ е пази!” в оригинал

 

[Edit] Скорпионе, снощи мисля, че те сънувах. Нещо съм се превъзбудил от вчера като ти обяснявах, че няма лошо да изглеждаш на 25-6. :laughing: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

[Edit] Скорпионе, снощи мисля, че те сънувах. Нещо съм се превъзбудил от вчера като ти обяснявах, че няма лошо да изглеждаш на 25-6. :laughing: [/Edit]
Пфф... поне още двама форумисти са споделяли, че са ме сънували... мамка му, тука станах форумен дух, витая из хорските сънища (кошмари)... Между другото съм открил, че този лаф върши добра работа за свалка ;]
Link to comment
Share on other sites

You're trying to take me , they're trying to make me , this is the only , give me the only thing , tired of trying , I'm tired of lying , the only thing I understand is what I feel!!

Предната вечер беше изключително кофти.. за сега и днешния ден е такъв , след малко паля кецовете на някъде и ще се опитам да си оправя настроението.. и все пак no giving up!

Link to comment
Share on other sites

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity. (Dennis Ritchie, the creator of the C programming language) - това е Специално за Thief :)

Link to comment
Share on other sites

на чисто новата му железария не може да се сложи така любимия му джам

Ми да си беше купил човека PC... като се е "набутал" с мак.. си е негов проблем :D

 

Знаете, че съм прав и продължавате да чоплите.

Не си прав. Разликата е че поне аз си признавам когато може и да греша. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...