Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Миро, отдавна опитахме да прекратим тая безсмислена дискусия относно бирите и си напълно прав да напомняш, че неща като вкуса са индивидуални.

 

Поручик Галицин обаче продължава да се излага с неподготвени изказвания, а пък изведнъж взе да му приглася и Васко, който съм виждал да пие Корона... Тоест по мое лично мнение има по-добри познания на тема конска урина, отколкото на тема бира... But maybe that's just me...

 

Предлагам всички "професори", особено единия, да си направят простичък тест. Мисля за трети път го правя. Изключваме антибрандовете в бранша, како и скъпите такива - говорим за популярните на пазара бири - Шуменско, Пиринско, Ариана, Астика, Загорка, Каменица.

 

Та много е простичко - купувате си 5 бутилки по 2 литра от съответната бира и ги изпивате за ден. Сега предвид факта, че някои "професори" това им е месечната доза - просто си подминете лимита, да се напиете мощно - литража не е фиксиран. Междувременно няма ограничения в яденето - изяжте една овца, вол или пък ... диня (всякакви келеши има). Идеята е обаче да се напиете сериозно със съответната бира. Следващата сутрин ще ви покаже много ясно коя бира какво представлява. Като се събудите, като се опитате да станете, като се изпикаете и като се изсерете. Ще усетите ясна разлика между брандовете и като пръднете, но основното ще е в главата и в червата.  

 

Само след като сте направили тоя експеримент с различните бири, може да оцените коя точно е по-добра ЗА ВАС от останалите. И само тогава можем да водим адекватна полемика по темата. Няма да го повтарям повече това. Хора дето си плакнат езика с 330-ки, с кутийки и т.н. веднъж-дваж на седмицата, изобщо им подминавам приказките на тема бира. Да са живи и здрави.  

 

Наздраве с едно студено Пиринско....

 

Ский ся. Една е Стела Артоа и Каменица е найния пророк :D. Tуй то :)

Link to comment
Share on other sites

Та много е простичко - купувате си 5 бутилки по 2 литра от съответната бира и ги изпивате за ден.

Този експеримент няма как да се осъществи. Никой уважаващ себе си пияч на бира, няма дори да си помисли да си купи двулитрова pvc бутилка.

Link to comment
Share on other sites

...пък ако и да величае пиринското като намеква, че е бира.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Този експеримент няма как да се осъществи. Никой уважаващ себе си пияч на бира, няма дори да си помисли да си купи двулитрова pvc бутилка.

 

Или пък кег, например.... Бахти селяндуризъмЪт, нали?  

 

Галицин, вместо да философстваш, помисли кога ще ми отделиш време да подритнеш оня компресор за последно, да направим профилактика на всичките климатици, да вържем една помпа и да изпием няколко литра Пиринско....

Link to comment
Share on other sites

Видене, аз тва, дет веднъж съм го изпикал, втори път го не пия ;)

В общи линии случаят на онзи компресор приключи с екзитус, така че няма какво да го подритвам повече. Дори бях убеден, че има издаден и смъртен акт на неговия SN.

Link to comment
Share on other sites

Видене, излагаш се. Как можеш да сравняваш PVC бутилка с кег? :Facepalm:

 

Грам не схващаш какво казвам на Иван... Или за толкова години не знаеш, че имам машина у дома? И даже си позволих да си поръчам кег Пиринско наскоро...  Ей тъй, като по-проЗД...

 

Видене, аз тва, дет веднъж съм го изпикал, втори път го не пия ;)

В общи линии случаят на онзи компресор приключи с екзитус, така че няма какво да го подритвам повече. Дори бях убеден, че има издаден и смъртен акт на неговия SN.

 

Тоест директно да купувам новия. Тъй или иначе имаме работа за вършене, освен Пиринско за изпиване. 

 

В тоя ред на мисли поглеждал ли си какво пише на етикета на Шуменско и на Пиринско като съставки? Тъй  от любопитство просто?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Грам не схващаш какво казвам на Иван... Или за толкова години не знаеш, че имам машина у дома? И даже си позволих да си поръчам кег Пиринско наскоро...  Ей тъй, като по-проЗД...

 

 

Тоест директно да купувам новия. Тъй или иначе имаме работа за вършене, освен Пиринско за изпиване. 

 

В тоя ред на мисли поглеждал ли си какво пише на етикета на Шуменско и на Пиринско като съставки? Тъй  от любопитство просто?  :laughing:

Тоест, директно купуваш новия и докато го сменям, ти периодично ми спускаш по халба бира от покрива :)) Забележи! Казвам БИРА, а не пиринско!

И в този ред на мисли... Що телефонът ти от снощи никъв го няма в мрежата бе, Този? Замислил съм едни епик шишове (от по кило единият) над Белащица за днес..... Ама май ще си ги ядем сами, както е тръгнало :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тоест, директно купуваш новия и докато го сменям, ти периодично ми спускаш по халба бира от покрива :)) Забележи! Казвам БИРА, а не пиринско!

И в този ред на мисли... Що телефонът ти от снощи никъв го няма в мрежата бе, Този? Замислил съм едни епик шишове (от по кило единият) над Белащица за днес..... Ама май ще си ги ядем сами, както е тръгнало :rolleyes:

 

Така е на село - и мрежата сдава багажа, понеже не носи на пиенье  :laughing:

 

Няма как да уважим шишовете днес за жалост... Но ти мисли как и кога ще дойдете тук при мен на гости... "Лятото" напредва...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Споко!

От 18-ти сме в отпуск, та ще го спретнем :)

А ти не знаеш какво изпускаш за днес... Представи си следното. Сочни и големи кубчета от свински шол, без никакъва следа от ципа или жиличка по тях. Накиснати от вчера по обед в специална, огнена марината. Създаването на тази марината е плод на дългогодишен труд, четене на средновековни алхимични трудове и разчитане на клинописни плочки от долината на Тигър и Ефрат. Състои се от цял букет билки, брани в ранни зори по Еньов ден и кътани в пазвите на непорочни девици. След това внимателно обработени и стрити от ръцете на тибетски монаси, смесени с балсамико, лимон, зехтин и щипка канела, след което на сместа е придадена реактивна тяга с помощта едро счукани, подбрани сортове, нашенски люти чушлета (сместа се доставя в огнеупорни контейнери с етикет - Внимание! Силно взривоопасно!)

Та представи си ги тия мръвки, втасали в това чудо на древното познание и съвременните технологии, нанизани на подобаващ шиш с тънки резенчета зелена ябълка,сланинка и чушка между тях, добре трамбовани едно в друго и затапени с по половин глава кромид от двете страни....

И тва нещо акомпанирано от салата с авокадо, моцарела, стафидясал каламон и доматени кубчета, поляти с дресинг от зехтин и лимон, смесени с босилек, чеснова паста и зърнеста горчица. Естествено, няма как да не спомена и бирата, ама понеже ти нищо не разбираш от бири, знам, че ще са думи на вятъра, така че няма да се хабя :)

Е тва изпускаш Мисир с мисирът ти... А сега те оставям да плачеш и да се каеш горко, пък аз отивам да я сътворя тази реалност ;)

Link to comment
Share on other sites

'Бах та в кутеника...

Ся са ослюнчих....


 При тези телефони, има ли го риска като при таблетите made in China (кофти бройка)?

Не знам какво да отговоря.

Предполагам, риск има винаги. Аз съм, доволен, даже много!

Следващият ми телефон 100% ще е пак внесен от Китай, вероятно Xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

Грам не схващаш какво казвам на Иван... Или за толкова години не знаеш, че имам машина у дома? И даже си позволих да си поръчам кег Пиринско наскоро...  Ей тъй, като по-проЗД...

 

 

Тоест директно да купувам новия. Тъй или иначе имаме работа за вършене, освен Пиринско за изпиване. 

 

В тоя ред на мисли поглеждал ли си какво пише на етикета на Шуменско и на Пиринско като съставки? Тъй  от любопитство просто?  :laughing:

 

И бирата ти куца както и Ф1 :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да отговоря.

Предполагам, риск има винаги. Аз съм, доволен, даже много!

Следващият ми телефон 100% ще е пак внесен от Китай...

+1

И аз вече близо 9 месеца съм с китайски телефон cubot и съм много доволен. Батерията все още си трае по 2-3 дена, а имам и резервна в комплекта, която още не съм използвал.

Другата седмица по всяка вероятност и аз ще си поръчам едно xioami, че искам да ги видя как се представят и да мирясам най-накрая с тези телефони :)

Link to comment
Share on other sites

Галицин, кайсиите ти да затапят с по половин глава кромид от двата края и на шиш да ги нанижат!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Стефче, тихичко, миличък, тихичко... Че си окуцял отвсякъде напоследък. Поне пиеш истинска Стела, та още тая нЕкви надежди... 

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да отговоря.

Предполагам, риск има винаги. Аз съм, доволен, даже много!

Следващият ми телефон 100% ще е пак внесен от Китай, вероятно Xiaomi.

Аз онзи ден си поръчах S1, но от бг доставчика (micenter.bg) и съм доволен. Да, със 100лв ми излезе по-скъп отколкото да го поръчам от minideal, но лично за себе си не бих рискувал да нямам гаранция, а да не говорим, че като си знам късмета ще ми го задържат на митницата и ще ми надумкат мито. Доставката беше < 24h, а доколкото виждам е доставен от Румъния! За телефона просто нямам думи, а се води нисък клас... не знам високия им какъв ще е :D Определено едва ли някога ще си купя различен телефон от китайски :) btw до сега бях със ZTE BLADE III, от който също имам добри впечатления.

Link to comment
Share on other sites

Абе наистина, какво се случи с Психара и Вокса, че така изведнъж изчезнаха и двамата...да не са се оженили тайно и да са заминали на пътешествие? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ако и на теб ти направя още веднъж забележка да разкараш тъпия талк, вероятно и ти ще забегнеш... :notify:

 

...а ако си подам оставката, дали ще се върнат?

Link to comment
Share on other sites

+1

И аз вече близо 9 месеца съм с китайски телефон cubot и съм много доволен. Батерията все още си трае по 2-3 дена, а имам и резервна в комплекта, която още не съм използвал.

Другата седмица по всяка вероятност и аз ще си поръчам едно xioami, че искам да ги видя как се представят и да мирясам най-накрая с тези телефони :)

Ако е читава бройка (xioami-то), може да се отървеш като ми го продадеш на почти пазарната цена :D

 

Аз онзи ден си поръчах S1, но от бг доставчика (micenter.bg) и съм доволен. Да, със 100лв ми излезе по-скъп отколкото да го поръчам от minideal, но лично за себе си не бих рискувал да нямам гаранция, а да не говорим, че като си знам късмета ще ми го задържат на митницата и ще ми надумкат мито. Доставката беше < 24h, а доколкото виждам е доставен от Румъния! За телефона просто нямам думи, а се води нисък клас... не знам високия им какъв ще е :D Определено едва ли някога ще си купя различен телефон от китайски :) btw до сега бях със ZTE BLADE III, от който също имам добри впечатления.

Е като е от този сайт, гаранцията към кого е?Ако е към тях... то е май почти все същото :)

Link to comment
Share on other sites

Ако и на теб ти направя още веднъж забележка да разкараш тъпия талк, вероятно и ти ще забегнеш... :notify:

 

...а ако си подам оставката, дали ще се върнат?

 

 

 

Мен никога не ми е дремело, че да го преживявам. Прави забележики колкото искаш.

 

Ерата на форумите замина, само с търгаши, тарикати и много отворени батки е фул. Нищо смислено няма освен някаква търговия.

Поне за мен е така.

 

А и не гледам някой да е отразил реално, че нищо не се пише в никоя тема, та... храни за тъп-та-толка.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...