Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мисля си, че искам да помогна на едно момиче, което плаче в момента, но не мога :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На мен ми минава през главата,че веднъж на един таксиджия му счупих очилата в главата,защото се опита да ме метне брутално и беше ужасно нагъл същевременно :ghost Също така искам да се обадя на една жена,обаче хиииич не ми стиска,щото не знам какви ще са последствията,искам да не ми се обади една жена,щото нямам нерви да се обяснявам.Въобще има периоди,в които излишно си правя живота супер сложен.Ако някой ме заведе на разходка и хапнем по един сладолед,ще съм много щастлив

Link to comment
Share on other sites

момичета-сядайте отзад и МЪЛЧЕТЕ, иначе няаа оправия :angry: :wacko:
Абсолютно! На мене един шофьор ми го каза ясно и кратко - "Кво ми се праят разни, щом е седнала отпред, значи й пичка и й се иска, щом е отзад - значи й дама и тряа да бъде закарана където иска без много тва-онва" (аз седях на задната седалка хехехе :P ). Но е така. Винаги такси по телефона, а не от улицата, сядам отзад и ако въпреки това шофьорът е разговорлив на тема, която не ми харесва, просто не отговарям. По-добре да изглеждам невъзпитана или отнесена или каквото и да е, отколкото да имам неприятности. На маняците всеки отговор им изглежда като поощрение - дори когато им казваш "не", те си мислят, "тя иначе иска и ме харесва, ама за да е възпитана, първо отказва". Това е медицински факт, между другото.

 

 

Ей

ТОЯ наистина си го е мил,ако искате гледайте го ;)

Много се смях :punk

 

 

Мисля си за това мнение от един друг форум :любовта е една необходима, преходна илюзия.

може и да си въобразяваме, че не се нуждаем то нея, може да се отричаме от радостите и скърбите й, може да я мразим, да искаме да я унищожим... може да сме се чувствали погубени заради нея... но Нея я има, все още разплаква очите, пришпорва пулса, владее сънищата, моделира мечтите...

любовта е съвършеният манипулатор на човешкото съзнание. И ако някога сте си мечтали за абсолютната Свобода - забравете - не съществува такава, докато се вричате в робуването на чувства, мисли, усещания.

любовта е едно желано зло, едно сладко умиране..

любовта обаче не е благопожелание - в никакъв случай... трябват много сили, за борбата с нея. Тя е един изключително непредвидим конкурент за всички наши начинания.

любовта е смисъл, тя е желание, чувство, тръпка, полъх, смях, сълзи, докосване, слънце и вяра. Но преди всичко е Надежда... че някъде, някой, някога ще се отдаде и на твоите прегръдки... че заедно ще превръщате щастието в смях, смехът в целувки, целувките в близост, близостта в доверие, доверието в... Свобода... Свободата да избереш любовта за своя покровителка и да се оставиш на нейните ласки.

Понякога боли, друг път ти остават просто спомените за отминалото време. Но смелостта не е предателство към себе си... тя е инвестиция в щастието...

Така поне си мисля аз...

Доста противоречиво мнение... не разбрах докъде е чуждото, докъде е твоето... Съгласна съм, че в любовта няма свободата на самотника, който не желае да се съобразява с други, да ги прави щастливи и да изпитва щастието от даването и получаването. Втората част много ми хареса, особено края... :)
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че много гадно нещо е чакането.

Да чакаш на опашка в магазина,пред някое учреждение,да чакаш някой да доде и така нататък.

Да чакам,мойта маймунка да дойде,да си я помятам в ръцете,както си знам.Не издържам вече,направо откачам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ей това : :cry :cry :angry: :( :angry1 :angry: :cry :devil :angry: :( :angry1 :cry :angry1 :angry: :devil :cry :( ми минава през главата....
-е на мен тва ми минава през главата в троен размер.Мразя неделята,ей това е единственото нещо,за което мога да кажа мразя.Дълъг,тегав,скапан ден,за капак гледах филм,който още повече ме скапа.Ще запаля цигара

 

Из подписа на E.T.

"Най-хубавото се вижда само със сърцето. Най-същественото е невидимо за очите"

Малкият принц

а това колко е вярно....

Link to comment
Share on other sites

Всички сме глупаци в определени моменти.

 

Смятам да прекарам безсънна нощ,да слушам депресарски парчета на Velvet Underground,да размишлявам над разни житейски хави,да се надявам да се включи някой в скапаното icq,за да поговорим.Много неприятно,че е толкова късно и е кофти да се обадя на някой,който и да е

Link to comment
Share on other sites

"Ami ako zapaliq sq ednata cigara dali shte se usmardi mnogo staiata ? Dobre shte ia provetria ama pred compa li da pusha ili na terasata ? Sq li da napravq zastroikata na fasula ili utre kato stanas utrinta ? Za kvo li izobshto pisha v tazi tema ?"

 

..Iz "my mind" ot 12.02.2006 do 23:17:02 - 23:17:03

Link to comment
Share on other sites

Мисля си,че ако продължавам в същия дух като днеска,в даскало няма да ни останат никакви учители...

В междучасието докато блуждаех разсеяно из коридорите се зазяпах нанякъде и се забих с всичка сила в една старица...как не и изкъртих ченето,не знам....После си бях седнала на чина-първия до вратата и си бях протегнала краката напред.Даскалката по история влезе и така брутално я спънах,че не е истина...

Имаше един период,когато разглобявах стола на физичката...отвинтвах болтовете,с които се държаха дъските....от класа много ми се радваха и всички се надявахме да поддаде,докато има час при нас...не знам дали е станало нещо-след известно време го смениха с по-здрав

Link to comment
Share on other sites

Мисля,мисля и продължавам да мисля!

Съдбата(ако изобщо има такова нещо де) е мноо гадна!!!

Винаги гледа да те срещне с това което избягваш по възможно най-гадния начин :angry1

Link to comment
Share on other sites

Пак отказвам цигарите,побърквам се.И тъпото е,че никой не ми оказва някаква подкрепа,защото 99% от приятелите и познатите ми пушат :cry

Link to comment
Share on other sites

Имаше един период,когато разглобявах стола на физичката...отвинтвах болтовете,с които се държаха дъските....от класа много ми се радваха и всички се надявахме да поддаде,докато има час при нас...не знам дали е станало нещо-след известно време го смениха с по-здрав

Като прочетох това и се сетих как искахме да убием една учителка за да имаме свободен час. Бяхме 9-ти клас. Тогава имаше още смени и беше вече към 5 вечерта. Беше се стъмнило и на никой не му се караше час по География. В стаята нямаше ключ за лампите. Свързваш двете жички и лампите светкат :). Решихме да изгасим лампите и всеки да си седне по чиновете. Идеята беше като влезне да се протегне да светне лампата и ...... да имаме свободен час. Явно се усети жената и влезна в тъмната стая и директно си седна на бюрото :).

Link to comment
Share on other sites

Трифон рулз,но да не беше в началото на седмицата.Което все пак не пречи да го празнувам както миналата година,както по-миналата-демек на биричка в Жарден Миро :sick ...хахаха

Link to comment
Share on other sites

Пак отказвам цигарите,побърквам се.И тъпото е,че никой не ми оказва някаква подкрепа,защото 99% от приятелите и познатите ми пушат :cry

Аз да ти кажа до сега имам успех. Когато дроба ми се свие до такава степен, че се побърквам в компанията на пушачи - просто в някой момент си искам една цигара. Но повече от две цигари на вечер - не. Ако успееш да си забраниш да не пушиш, когаго си сам, след ядене, с кафе, тоест да изтриеш цигарата като продължение на ръката си и като част от някои дневни 'ритуали' - си наполовина непушач. А и съвет от няколко приятели пушачи - не прибягвай до Tabex.

Link to comment
Share on other sites

След като изгледах "Гордост и предрасъдъци" в главата ми се върти само и единствено "красиво".Този филм ме накара да се усмихна.Ако беше по-дълъг,щеше да е нещо уникално.Красиво,прекрасно,ужасно,тъжно,гротескно,всичко на едно място...разбит съм.

Защо съвсем простите неща са ужасно сложни понякога,а ужасно сложните-съвсем прости.

Link to comment
Share on other sites

Вече две вечери сънувам жесток сън,направо е като филм,даже и саундтрак си има,който също е добър,но като цяло страдам от безсъние,събират ми се 4-5 часа сън,което ме разбива.По-добре филмът да приключи и да се наспя като хората.Идеи за борба с безсънните нощи?

 

Не става с натоварването,спи ми се,но си лежа на тъмно като бухал

Link to comment
Share on other sites

tolkova e skuchen che ti se prispiva napravo :)

 

Kupi si ot aptekata Menta+glok+varelian 2.30 struva cukai po edna chaena lajichka s voda primerno 3 pati na den i shte se pouspokoish i shte zaspish.Hubavoto e che ne sadurja nikvi himii a e naturalno...uj.

Link to comment
Share on other sites

Вече две вечери сънувам жесток сън,направо е като филм,даже и саундтрак си има,който също е добър,но като цяло страдам от безсъние,събират ми се 4-5 часа сън,което ме разбива.По-добре филмът да приключи и да се наспя като хората.Идеи за борба с безсънните нощи?

 

Не става с натоварването,спи ми се,но си лежа на тъмно като бухал

Освободи мислите си. Озъпти ги :) От години не зная какво е да заспиш нормално, но това при мен помага най-много. По едно време до възглавницата си държах пакетче с лавандула. В началото вършеше работа :)

През главата ми минава, че аз моите не мога да ги спра сега за съжаление...

Link to comment
Share on other sites

че трябва да намеря някой с роднини в Русия, за да ми купи това...ще ме направи много щастливо магаре... :lol:

Link to comment
Share on other sites

смених си снимката в профила и се замислих за много минали неща и за мястото,на което е правена въпросната снимка,за хората,с които бях тогава...странно нещо са това снимките. :cry :huh: :unsure: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

че трябва да намеря някой с роднини в Русия, за да ми купи това...ще ме направи много щастливо магаре... :lol:

Ами ако ти се чака до лятото аз мога да ти купя :P

това няма да го забравя...

ще си говорим лятото... ;)

Нп :)

 

А пък аз открих,че роднините ми пенсионери били много весели хора...Много са ми забавни,като изстрелват по 2152465 думи в минута и са изключително артистични,особено ако става въпрос за жилетки...

 

Мислех си,че е много приятно да се разкарвам из квартала и да зяпам малките агънца,които припкат около мен :D ама като ме обгради и останалата част от стадото вече не ми е толкова весело...

 

Ето странна мисъл-всяка сутрин се събуждам цялата в пера и птичи пух...и си мисля-гадост,крилата ми пак се скубят...ако продължавам така скоро няма да мога да летя...или може би трябва да си сменя пухената възглавница вече?!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...