Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Какво означава БМВ?

баварише мотор ваген.

мисля си,че времето през февруари е толкова променливо,колкото и настроението на хората,родени през този месец.

мисля си още,че тази иконка :pirate почти никои не я ползва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Иначе си чудя дали постъпих правилно вчера като не казах на една позната в каква голяма грешка е по отношение на един човек...

 

Най-вероятно си постъпила добре, защото обикновено на такива мнения човек получава само ругатни, сръдни или нещо друго неприятно в зависимост от характера на обекта.

 

Нито е Баварише Мотор Ваген, нито Bavarishe Motor Werke, ами си е чисто и просто Бутане, Манивела и Въже...

 

...а на немски Bayerische Motorwerke! :P

Link to comment
Share on other sites

Пукнах се от смях,като ми звънна телефона и каза "Много се извинявам и ми е много неудобно ама търся PROSTAKA по бизнес...." :woot Честно заболяха ма ребрата от смях,та ми минава през главата,че има много интересни екземпляри smiley_140.gif

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че е време вече, да си го преместя в другия крачол......

Хахахахахахаахахахаха

:woot :woot :woot днес върви на смях, браво KILLERINCHO добре си ги научил ;) palec.gif

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че е време вече, да си го преместя в другия крачол......

а на който му минават същите мисли,но няма как да си го премести,кво да прави?? :P

Link to comment
Share on other sites

farrell , след като няма как да си преместиш твоя, поради липсата му разбира се, може да помогнеш на близък дето има да си го премести ;) Все пак е по-добре от нищо :)

Link to comment
Share on other sites

farrell , след като няма как да си преместиш твоя, поради липсата му разбира се, може да помогнеш на близък дето има да си го премести ;) Все пак е по-добре от нищо :)

да,разбира се,което пък ме навежда на мисълта,че тоя на който мога да го преместя,а и по принцип повечето,винаги е в един и същи крачол! :wacko: на който си му е в десния,винаги си стои там! :blink:

mobo-ми не дава,иска само в десния да е :D :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тва да имаш прости съседи е най-отвратителното нещо.Събираме се вкъщи да хапнем и да пийнем,пристига полиция,много шумно било,но като реши съседът да се събере с дружките-няма проблем,той е единствен,може да вдига шум.Решавам аз да се въплътя в ролята на Апостол Карамитев и да правя дупки всякакви с бормашината-пак му е шумно,преча му,ама като реши съседът да дупчи в 3 следобед,че даже се и мота и дупчи по 2 часа-пак няма проблем.Купил си съседът БМВ/да не се обиждат притежателите на тази марка/,ама няма пари да я кара всеки ден,заебал я на паркинга,не е изчистил снега,щото нали не кара,ама оп,събрал 10 кинта,за да зареди,аре на две на три разкопае и изхвърля огромни буци със сняг пред съседната кола/тук пак аз съм прецакан/,за да не може да излезе.Няма проблеми бе,ебахти простите хора,еййй,вбесен съм.Имам ли възможност-местя се в къща.

Link to comment
Share on other sites

Имам ли възможност-местя се в къща.

Не в къща ами изобщо ша са махна от тоя шибан град в най скоро време,ама малко остана нека да не са заричам.

Щастлив съм като намачкам педала на газта и духна към северна България.Без да се обижда никой,тук живеят най лошите и отвратителни хора в страната

:sick

 

velvet_underground радвам се че ти ще го разбереш по рано от мен тая раота ;)

ТВА Е

Link to comment
Share on other sites

Хехе, да ти кажа имам достатъчно роднини от Враца, Гложене, Лом и въобще северна България, към тях можем да прибавим единия ми съквартирант и няколко колеги от Монтана. Та ти желая успех. По-дръпнати хора и по-големи темерути едва ли ще срещнеш. В Монтана ако нямаш достатъчно познати - по-добре ходи с бронетранспортьор и взвод войници да те пазят :)

Link to comment
Share on other sites

Сега ми минава една доста обезпокоителна мисъл.....одеве като си измих косата с дамска Schauma за боядисана и винаги с блясък коса, с UV филтър и други боклуци.....дали все още съм си същия хетеросексуален тип..... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ми е много яко така като си го преместих....

Минава ми през главате, че утре пак ще си го преместя.....

Само внимавай да не си го наместиш някъде :lol:.

Бате Гойко може да ти покаже за какво става въпрос. Има една много ценна снимка :tongue.

Link to comment
Share on other sites

Бате Гойко може да ти покаже за какво става въпрос. Има една много ценна снимка :tongue.

Той тая снимка един ден я публикува и оттогава много хора не са същите :D

Link to comment
Share on other sites

Не мога да върша три неща едновременно,поради което си изпуснах един изключително дебел и тежък речник на крака...боли

Link to comment
Share on other sites

По-дръпнати хора и по-големи темерути едва ли ще срещнеш. В Монтана ако нямаш достатъчно познати - по-добре ходи с бронетранспортьор и взвод войници да те пазят :)

 

Пешоу не е съвсем така :unsure: Бях миналата година по работа в Монтана, Берковица и Враца и имам само хубави впечатления...'Дет се вика - само дето не ми предложиха да ми доведат някоя за през ноща :bgrin: Сега незнам дали и това , че са останали доволни от мен, няма някаква връзка с държанието им, но мисля, че не бива да слагаме чак такива масови определения :P

Link to comment
Share on other sites

Само внимавай да не си го наместиш някъде :lol:.

Бате Гойко може да ти покаже за какво става въпрос. Има една много ценна снимка :tongue.

 

 

Той тая снимка един ден я публикува и оттогава много хора не са същите :D

И аз не искам да съм същата :) Ех, да му се не види това любопитство...

минава ми през главата, че някой ден, ако уча психология искам дипломната ми работа да е за любопитството. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че трябва да се направи някакъв център за оплаквания от досадни аларми на автомобили :wir

 

В полицията. Доколкото знам са доста солени глобите за алармени системи, пищящи без особена причина.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...