Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че, ако майка ми забрави още един път капака на терариума отворен за цялата нощ, вкъщи може да се разкарва една acanthoscurria geniculata с дължина на тялото 7,5 см... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мисля си,че вече имам прекалено много преживявания свързани с транспорта...

Чудя се как още не съм изгубила доверието си в таксиметровите шофьори....(може да е малко офтопик,сори за което)

 

Прибирах се с такси,телефонът ми звънна.

Шофьорът ме попита:Гаджето ли?

Аз:Не

Той:Ама гадже нямаш ли си?

А:Не

Т:Ама как така не?Ти кой набор си?

-89

-Оо,голям съм за теб...89...тва кво значи на колко години си?

-17.

-Ама секс сигурно си правила вече?

Нощ.Насред полето.Седя на предната седалка,подозрителен шофьор ми говори за секс...как все ми се случват подобни неща?!Какво да му кажа?!??

-Не.

-Е,то...нищо лошо няма...в секса.( а,стига бе!)А и време ти е вече...

-Аха??

-Е,не ти казвам с първия срещнат да....ама все пак няма какво толкова да чакаш.

-Ами...някой,който да си струва?

-Абе не,не е важно да спиш за 1ви път с някого,когото да обичаш...

-Ми не мисля,че е точно така...e,за мъжeте сигурно няма значение,де.

-Не,по-важно той да знае как да не те боли...А и на 17 вече какво да чакаш,като си готова...И какво сега,само се целувате значи?

-Има ли значение?

-Защото аз мога си играя с теб колкото си искам така...теоритично,де....

-Така ли...

-Мога да те питам и неща,от които съвсем да се изчервиш...

-Давай?

-Свирки правила ли си?

OMG!!!!!!Какво стана с въпросите от рода на:"Къде учиш" или някаква подобна тъпотия...не че се изчервявам от такива въпроси,де,ама...разговор в такси!!!!!

-Не.(замислих се дали щях да загазя,ако бях отговорила на някой от въпросите с 'да'?)

-Е,какво да ти кажа...нищо не си изпуснала,де...въпреки,че те е хубаво нещо,трябва вече да си имаш на представа....поне държала ли си в ръка....

Все случвам на шофьори,значи...

-Можеш да ми кажеш,нищо срамно няма,сигурно няма и да ме видиш повече,освен ако не решиш да извикаш точно мен някой път.Е,ще ми отговориш ли дали...

-Спри тук.

-Тук ли живееш??-прекалено заинтересовано го каза някак си...

-Ами...да...тук някъде....чао.

И после разбрах,че като последния идиот съм си забравила чантата в таксито...трябваше да звъня и да го връщам...той реши,че е съдба и като тръгваше спусна прозореца и изкрещя:

-Кафе?

-А...не,мерси...късно е.

Link to comment
Share on other sites

-Свирки правила ли си?

OMG!!!!!!Какво стана с въпросите от рода на:"Къде учиш" или някаква подобна тъпотия...не че се изчервявам от такива въпроси,де,ама...разговор в такси!!!!!

От таксиметров шофьор не може да се очакват други приказки и въпроси,така че нищо ново не ни казваш :sick

Иначе е бил прав,като е искал да ти каже ,че като решиш да го направиш,да е с някой който ти харесва,без значение дали е милиардер,таксиметров шофьор или пазач на язовир например.

Link to comment
Share on other sites

От таксиметров шофьор не може да се очакват други приказки и въпроси,така че нищо ново не ни казваш :sick

Иначе е бил прав,като е искал да ти каже ,че като решиш да го направиш,да е с някой който ти харесва,без значение дали е милиардер,таксиметров шофьор или пазач на язовир например.

чел си разговора, като дявола евангелието. единственото което е искал да каже таксиджията на лунната светлина е "ЛАПАЙ ГО МА!" ама е търсил заобиколни методи, щото все пак се мъчи да бъде културен.

виновни за заблудата му, че всяка 13 до 17 годишна иска да им духа вместо да им даде двата лева за курса са шибаните слухове и истории, които есеки от тях разказва на маса. сещате се - за двете момичета дето нямали пари и таксиджията извикал всички колеги на смяна да ги пое.ат, или онази за 12 годишната наркоманка дето свирила на 10тина инструмента за да събере 20тина кинта за доза, или онази за ........ абе истории много. някои може да са верни, но не вярвам да са всички. за сметка на това се разказват често, защото често пият в компания. и всеки уважаващ себе си таксиджия се чувства ДЛЪЖЕН да си иска свирка от всичко женско.

 

това е една от причините да предпочитам да изхарча 5 лева гориво за да ида до другия край на града и да закарам момичето, вместо да я оставя да бъде независима и да си вика такси.

почвам да си мисля че отдавна не съм пътувал с таксита.... май трябва да почна. изглежда забавно.

Link to comment
Share on other sites

Moon Light , съчувствам ти за преживяното. :(

Аз пътувам постоянно с такси и съм попадала на големи простаци, но ги контрирам още на секундата, в която усетя какво представляват.В повечето случаи мълча или когато няма накъде отговарям едносрично.По принцип ме дразни това, че се смятат за длъжни да проведат някакъв безмислен разговор.

Най-гадната ми случка беше, когато шофьорът на такси (огромен мангал, който взе да ми говори глупости, на които естествено се почувствах длъжна да опонирам) ми изкрещя "Млъкни, ма!" Толкова се вбесих, но действително млъкнах, защото уплахата ми беше по-голяма.

Link to comment
Share on other sites

Лелее....Не бих си оставил "бебето" в ник'во такси вече! :sayjin

 

 

Не смятате ли че днес времето е прекрасно? :D

Птичките пеят, дърветата се разлистват, котките се гонят разгонени :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Явно взимаш добри наркотици,сподели,за да започна и аз.Но за котките си прав,напоследък където и да ида все срещам влюбена котешка двойка,слята в едно цяло :love

Link to comment
Share on other sites

Явно взимаш добри наркотици,сподели,за да започна и аз.Но за котките си прав,напоследък където и да ида все срещам влюбена котешка двойка,слята в едно цяло :love

 

Ахахах :laughing: Преди аз много мразех котките,нз що ама така яко съм ги шутил че после мен ме е болял кракът.Сетих се за к'во ги мразех-щото лятото(най-често)отсреща до нашия блок има еедна коткарка с 10-тина котки.И вечер като ми дойдат под прозореца и като почнат да се лющтат или там да се охажват ли

и не мога да заспя.Та един път видях една двойка по време на акт :laughing: и бях с джапанки(ама от ония тежките-кожените),свалих я и я зафучих по бъдещите родители.Така яко изплющя мъжкия че...женската почна да тича,а котарака все още се държеше на гърба й :woot :laughing: Толкова смешно беше че...Т'ва секса при котките голяма работа било :laughing:

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата: ихххх как ма депресират подобни влюбени истории! аман от влюбени котки, от лигави сърчица, влажни погледи, червени рози, сладникави картички и т.н. мерси съм!

Link to comment
Share on other sites

Moon Light,

 

научи се да лъжеш!!! Съчувствам ти за ситуацията!

 

 

Не адвокатствам лъжата и аз също не я умея никак, но внимавай, какви и на кого ги говориш и с кого къде ходиш! Една такава тъпа ситуация, за нещастие може да завърши трагично.

С две, три думи казани на място може да блокираш и най-големия натрапник.

 

 

На всичкото отгоре много от младите момичета изглежда са доста наивни и лекомислени. Това ми напомни за едно 20 годишно момиче, което познавах преди няколко години, а и за други - направо бях ужасен, като установих, колко е застреляна.

 

Минава ми през главата, че трябва да се направи някакъв център за оплаквания от досадни аларми на автомобили :wir

 

 

Такава институция има и се нарича "Арменския поп", освен за оплаквания от досадни аларми, приема всякакви други оплаквания, които могат да възникнат в нашата държава.

Link to comment
Share on other sites

С две, три думи казани на място може да блокираш и най-големия натрапник.

Не се заяждам, обаче има огромна разлика от натрапник и натрапник.

За такива случаи на извратеняци никога не можеш да бъдеш сигурен какво може да ти помогне и какво не.

Аз за това сядам винаги отзад и блея през прозореца. На въпроси отговарям само с "да" или "не" или при крайна необходимост с възможно най-краткото изречение, за което се сетя. въпреки всичко това не е гаранция за нищо...

Link to comment
Share on other sites

Съгласен!

Често кратките ми отговори не са точно, а започна ли надълго - отидоха 5 страници.

 

И все пак много от нещата не са случайни. В този контекст например едни познати, които (вече живеят в Америка), когато преди години за пръв път отишли в Ню Йорк получили предупреждение, което беше нещо като това: "Не се разхождайте с карта в ръка и никога не се заглеждайте в очите на непознати." Да не говорим за предупреждението, което са дали на баща ми, когато е бил в Чикаго: "Ходиш до тази улица, оттам нататък работа нямаш." А на външен вид разлика между двете съседни улици нямало.

 

Ако човек знае, как да се държи, може да си спести доста неприятности, дори да попадне в кофти ситуация.

Link to comment
Share on other sites

Moon Light,

 

научи се да лъжеш!!! Съчувствам ти за ситуацията!

 

'Научи се да лъжеш' ли?Че аз...какво,според теб откровена ли бях с него?!

Както и да е,като се съобразяваш със здравия разум в тая ситуация не съществуваше друг отговор освен 'не'

Ще взема и аз да започна да сядам на задната седалка...

Link to comment
Share on other sites

Moon Light , съчувствам ти за преживяното. :(

Аз пътувам постоянно с такси и съм попадала на големи простаци, но ги контрирам още на секундата, в която усетя какво представляват.В повечето случаи мълча или когато няма накъде отговарям едносрично.По принцип ме дразни това, че се смятат за длъжни да проведат някакъв безмислен разговор.

Най-гадната ми случка беше, когато шофьорът на такси (огромен мангал, който взе да ми говори глупости, на които естествено се почувствах длъжна да опонирам) ми изкрещя "Млъкни, ма!" Толкова се вбесих, но действително млъкнах, защото уплахата ми беше по-голяма.

:angry1 Тъпанари....мисля,че на всеки му се е случвало такова нещо.Изнервящо е.Гадно,гнусно.Ама просто трябва или да мълчиш или да ти знае повече устата и да затапиш ******* :angry:

Link to comment
Share on other sites

Айде сега. Това, че извратеняците бродят по улиците въобще не значи, че трябва да казваме дали сме били предпазливи или не сме били! Какви са тези приказки :) Дай сега да станем всичките едни гадни параноици тогава. Много мразя, когато прехвърлят вината на друг заради нечий болен мозък. Никой не може да предвиди всяка една ситуация. Един филм веднъж беше започнал с една статистика за отвлечените деца. Мина надписът, че в 90% от случаите за отвличанията вина носят родителите. Вбесих се. Как може някой да твърди подобно нещо и да обвинява някого за извратеността на друг.

Случвали са ми се какви ли не неща и то не веднъж. направило ми е впечатление, че в повечето случаи най-безопасната уж ситуация е най-опасна. А колкото по-абсурдна е, толкова по-добре за болните им мозъци...

Link to comment
Share on other sites

MoonLight, к'во да ти кажа... истински мъже навсякъде :| Задна седалка, мълчание.. може да изфабрикуваш телефонен разговор...

 

Иначе за котките - открай време като видя котка или гълъб ги плюя. Едните - заради концертите, другите - айде да видят и те к'во да ти се изцвъкат на главата...

Link to comment
Share on other sites

Мразя капки за нос. Ненавиждам ги... Бррр!

Не съм се оплаквала, когато ми правиха татуировките или ми пробиваха езика... Нито, когато си пробих ухото сама...

Но тея капки ми таковат лелята.

 

alphaosiris.gif

Link to comment
Share on other sites

Явно взимаш добри наркотици,сподели,за да започна и аз.Но за котките си прав,напоследък където и да ида все срещам влюбена котешка двойка,слята в едно цяло :love

 

Нях, нях, нях :bgrin:

Да, взимам наркотик! ;) Най-силният и най-подлудяващ ме :D

Когато я видя, все едно съм ръгнал ударно две-три дози :tongue

Link to comment
Share on other sites

dali e verno che energiata e konstantna v vremeto i prostranstvoto i ako ne ot kade tiq nishtki energiq v teoriqta za strunite ?

 

tva mi se varti v glavata ot izvestno vreme razmisliavam na nad nego pod zvucite na Cypress Hill - Ganja Bus veroiatno niama da nameria otgovor ama...

Link to comment
Share on other sites

Има някаква ирония,защото една приятелка познава шефа на фирмата...ама аз пък не бях достатъчно съобразителна да погледна номера на колата :(

Иначе само 2 пъти съм пътувала с такси на тая фирма и първия път не беше особено весело,защото шофьорът през цялото време се бараше....на моменти и без ръце караше...бррр

Link to comment
Share on other sites

като стана въпрос за таксита

вчера се качих на едно такси, в което имаше един малък телевизор.... шофьора гледаше повече телевизия отколкото пътя и на 2-3 пъти беше на път да катастрофира...

та минава ми през ума, че днеска можеше да съм в болницата, а не да пиша във форума

Link to comment
Share on other sites

стига вече с тия таксита!изродите са навсякъде и за нещастие се множат :angry: аз пък веднъж тряааше да му гледам пиш**** и да слушам как "ей ся си го бил мил" и как искал "само да види как ще изглежда в мойта ръка" :angry1

момичета-сядайте отзад и МЪЛЧЕТЕ, иначе няаа оправия :angry: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за това мнение от един друг форум :любовта е една необходима, преходна илюзия.

може и да си въобразяваме, че не се нуждаем то нея, може да се отричаме от радостите и скърбите й, може да я мразим, да искаме да я унищожим... може да сме се чувствали погубени заради нея... но Нея я има, все още разплаква очите, пришпорва пулса, владее сънищата, моделира мечтите...

любовта е съвършеният манипулатор на човешкото съзнание. И ако някога сте си мечтали за абсолютната Свобода - забравете - не съществува такава, докато се вричате в робуването на чувства, мисли, усещания.

любовта е едно желано зло, едно сладко умиране..

любовта обаче не е благопожелание - в никакъв случай... трябват много сили, за борбата с нея. Тя е един изключително непредвидим конкурент за всички наши начинания.

любовта е смисъл, тя е желание, чувство, тръпка, полъх, смях, сълзи, докосване, слънце и вяра. Но преди всичко е Надежда... че някъде, някой, някога ще се отдаде и на твоите прегръдки... че заедно ще превръщате щастието в смях, смехът в целувки, целувките в близост, близостта в доверие, доверието в... Свобода... Свободата да избереш любовта за своя покровителка и да се оставиш на нейните ласки.

Понякога боли, друг път ти остават просто спомените за отминалото време. Но смелостта не е предателство към себе си... тя е инвестиция в щастието...

Така поне си мисля аз...

Link to comment
Share on other sites

Баси....като чета таксиметърджийските постове се чувствам...нещо от сорта на игнориран:( .Абе само мен ли не са ме зарибявали бакшиши, бе ейй :cry ?!Само на свестни типове попадам....Е с някъв пич докато се прибирах към нас около 1.00 вечерта обсъждахме какъв хомосексуалист е уважаемия ни кмет и как вероятно Кондолиза Райз е любовница на Джордж Буш:huh: !Ония ден пък един тип(бакшиш естествено)ми обясняваше какви декоративни акули си купил и ми показваше, докато кареше, как акулата била"Ей толкова голяма".....на това му се вика Наполеон зад волана:sayjin !!!Та в тоз ред на мисли...:Боужеее колко мъка и несправедливост има на тоя свят бе :cry !

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...