Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
А аз цял ден се чудя...има ли нещо по-тъпо от това да се контузиш докато спиш?! :wacko:
Да, да мислиш за това...

Трудно ми е да не мисля за това, особено като не мога да си стъпвам на крака...

 

А вятърът днес...може да полудявам,обаче май за малко почувтвах,че се отделям от земята :lol:

Link to comment
Share on other sites

И за мен е мистерия... само помня,че като се събудих първото ми движение ми причини заслепяваща болка,която продължи няколко минути... и след това още 30 часа,ама по-слабо.Идея си нямам от какво е...може някой да ми прави вудо.. ;)

Link to comment
Share on other sites

И за мен е мистерия... само помня,че като се събудих първото ми движение ми причини заслепяваща болка,която продължи няколко минути... и след това още 30 часа,ама по-слабо.Идея си нямам от какво е...може някой да ми прави вудо.. ;)

 

Мисля си,че е мускулна крампа!И на мен ми се е случвало!

Ще ти мине,но наистина е ужасно..... :ph34r: :cry

Link to comment
Share on other sites

Зе да ми писва от тия виртуални хави да ви кажа.Както беше споменал някъде Zingam,тва води до лудост.Представяте ли си да имам едно готино приятелче,да си чатим по тъпото кю и да живее на 100 метра от мен и аз да не съм го виждал още :wacko: Аааааааа ми не може така,тъпо е та това ми минава през главата

Link to comment
Share on other sites

И за мен е мистерия... само помня,че като се събудих първото ми движение ми причини заслепяваща болка,която продължи няколко минути... и след това още 30 часа,ама по-слабо.Идея си нямам от какво е...може някой да ми прави вудо.. ;)

неестествено усукване на ставата или неудобно положение и притискане при сън, намалена циркулация на кръфтъ в крайника и изтръпване с частична некроза на меките тъкани, дехидратация водеща до мускулни спазми.... това са само няколко от начините да се самопрецакаш докато спинкаш дълбоко и неудобно :)

Link to comment
Share on other sites

Ами..още по-странно,защото си спинках супер удобно и ставата изобщо не беше притисната...обаче ще се позамисля за дехидратацията,мерси.

 

Какво открих...като напишеш в skype,че си от Австралия започват да ти се включват австралийци....:love cool 4 a while... Предимства- не ми се включват гадни мазни турци или богати гърци, или тъпи българи от Испания, или разни селянчета...

Ама...пак си е същото :( "so waht u wearing honey"..."areu wearing bra"..."wodu liek me coming behind u and put my arms across ur chest and kiss ur neck darling"..."would liek my hands caressing ur chest and cuddl eu and kis sdown ur side of ur neck"..."can i unhook ur bra as I kiss ur lips sensually"...интересното беше,че си пишеше сам ;) е поне е маaaлко по-gentle от бг :lol: тия чатове са мн ... нз

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм си представял, че може да има такава скука като днеска :(. Пък за утре не ми се мисли :cry.

Link to comment
Share on other sites

Навън е... :love Ама направо прекрасно :rolleyes:

Ще ми се да навържа няколко чаршафа и да се измъкна през терасата на 4-я етаж...

Дано да е така още задълго...

(сега естествено времето ще се развали,нали?!)

 

Едит:Мразя Мърфи...

Link to comment
Share on other sites

Навън е... :love Ама направо прекрасно :rolleyes:

Ще ми се да навържа няколко чаршафа и да се измъкна през терасата на 4-я етаж...

Дано да е така още задълго...

(сега естествено времето ще се развали,нали?!)

:angry1 защо днес трябваше да се разваля !!!!!!! :angry1 ех начи трябва да праим ревю в етнографския музей а времето е а*ано

Link to comment
Share on other sites

"Дано другата седмица във Франция пак да няма нек'фи стачки на железниците или разните му там студенти да не праат някви протести и глупости, че лошо ми се пише..." Ей т'ва ми се върти в главата :blink: :wacko: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам да ми носиш нищо.Вместо това искам да ми отделиш едно малко кътче в куфара си,за да се сгъна там.Във Франция ще се оправям сам,само не трябва да ме забравиш като си тръгваш обратно

Link to comment
Share on other sites

Aaa... Събота сутрин на работа :wir

Мисля си колко по-приятно щеше да бъде, ако бях останала в хижата при онази изчаткала хижарка на 80 години, която обясняваше, че "няма такива СДС, ДПС, НДСВ, БСП - аз от едно време си ги знам така: комунисти и фашаги" и че ще отиде при "онея, с бръснатите глави"...

Link to comment
Share on other sites

Ех начи как може да са мтакаф марко тотев зех маратонки прибирам се трагвам да излизам и се скаса една от закопчалките ще трябва да ходя да ги сменям.После да гоня рейс към хисара :) ще баде весела и далга нощ как ще се размажа кофтито е че времето се развали ;) ама няма да ми попречи се размажа

Link to comment
Share on other sites

Мисля си колко по-приятно щеше да бъде, ако бях останала в хижата при онази изчаткала хижарка на 80 години, която обясняваше, че "няма такива СДС, ДПС, НДСВ, БСП - аз от едно време си ги знам така: комунисти и фашаги" и че ще отиде при "онея, с бръснатите глави"...

А на мен после като ми казаха,че щяла да става скинарка, си помислих,че се шегуват... :laughing:

Иначе хижарката наистина е много смахната... :tongue Един ден спах до обяд и 2 дена говореше:"Кой умори толкова момичето?..."

Link to comment
Share on other sites

Ууу... Още мисля за тая баба о.0

И мисля съвсем скоро пак да я навестя. Но мисля в понеделник да и се обадя, за да и честитя рождения ден, та малко да я омилостивя и следващият път, когато отида там, да не ме излъже, че няма баня ;)

Link to comment
Share on other sites

От снощи ме мъчи едно нещо-защо напоследък голяма част от девойките-манекенки имат доста тлъстинки по крачетата и задника :confused

Link to comment
Share on other sites

От снощи ме мъчи едно нещо-защо напоследък голяма част от девойките-манекенки имат доста тлъстинки по крачетата и задника :confused

Хаха... явно вкусовете на хората се променят и кльощавите вече не са на мода :D Иначе за Франция, нали знаеш, че за да те нося си има цена, а аз не взимам евтино ;) На мен друга мисъл ми се върти сега : "Мамка му защо е толкова много пътя от Италия до България и кога най-сетне ще се върне..." :(

Link to comment
Share on other sites

Хаха единия ми колега много се зарадва когато го събудих в 4:30 в неделя сутринта :D. Дано на някои от вас не му се наложи да работим заедно.

 

P.S.

По - точно, дано на 1 да му се наложи.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през глава колко обичам да пътувам посреднощите с влак и да си гледам през прозореца докато наоколо всчки хъркат, а слушалките да са затъкнати дълбоко в ушите ми.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...