Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Стига с този секс, за Бога!!!!Искам да ида сред приятели и да ударя бира-две, а не да се правя на маневрен локомотив по цял ден....:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

band.gif-открий Влатко и Мирослав,хахаха.

 

Ако можех да ставам тънък като листо,щеше да е много приятно-нямаше да се удрям челно във вратата,защото ме мързи да я отворя нормално,а се опитвам да се провра като някаква мишка

Link to comment
Share on other sites

Хубава идея..ако можех да минавам през врати..нямаше да си блъскам носа всеки път,когато от разсеяност се опитвам да вляза в стаята преди да съм отворила вратата...

Link to comment
Share on other sites

Zashto sum nakazan da izkaram ytre 9 4asa v Plovdivskiqt Universitet,zashtoooooo :cry :ph34r:

Ти не се оплаквай, че всеки понеделник програмата ми за втори семестър е от 10 до 20 часа..., като от 15 до 20 са ми 5 часа нон-стоп практикум...

Хубава идея..ако можех да минавам през врати..нямаше да си блъскам носа всеки път,когато от разсеяност се опитвам да вляза в стаята преди да съм отворила вратата...

Уцелвала ли си си носа или брадичката с вратата като я отваряш?

Link to comment
Share on other sites

Уцелвала ли си си носа или брадичката с вратата като я отваряш?

Случвало се е..ама вече се научих :P

Обаче има една врата...

Отваря се навътре(трябва да я бутна като влизам)и обикновено в тъмното се засилвам,ама не успявам да натисна дръжката и се забивам във вратата....веднъж стана,докато носех една чаша пред себе си и тя пое удара..как оцеля и аз не знам..

Link to comment
Share on other sites

...kutiikata sq li da e pribera ili predi da si legna ne e hubavo da i a zabraviam otgore moje nashte da ia vidqt...

Аз винаги като си приготвя всичко необходимо за манипулацията разчиствам,защото след като се върна от терасата и съм напълно преобразен човек забравям сумати фири и после ми ги намира някой...

Link to comment
Share on other sites

Грррр...защо все трябва да ми налитат някакви откачалки?!

Днеска пак някакъв тип ме спря на улицта:

-Мрън-мрън...

-Моля?

И той супер зарадван вече,че съм му обърнала внимание:

-Може лье да се сапоснайм,много сье готина!

-Аа..ъъ..не,не..

-Не искашь лье едно кафе?Или бърсаш?

-Да,бързам..много...чао.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми...че азиатците,милите хайвани не могат да носят на алкохол,тъй като .. не знам си какви глупости с алкохол дехидрогеназата им...Тая Биохимия ще да ме побърка.АД :angry1

Link to comment
Share on other sites

имаше един подпис "акъл и мензис не ти ли дойдат на време-не ги чакай"!не помня на кой беше!та по едно време бях убедена -да,тъп се раждаш ,тъп не се става!ама,сега ми се иска някой да ме убеди в противното :(

Link to comment
Share on other sites

Ок,аз не мисля,че някой може да се роди тъп.Всички хора се раждат еднакви.После се променят под въздействието на някои антропогенни фактори....Много зависи от възпитанието,което са им дали родителите/от приятелите и хората,с които общуват приблизително до 13-14 годишна възраст...И примерно ако всички около теб са идиоти...ти може и да не си,обаче пък ако започнеш прекарваш цялото си време в такава среда...Хората имат склонност към деградация,ако не поддържат по никакъв начин интелектуалното си ниво.

Link to comment
Share on other sites

Ок,аз не мисля,че някой може да се роди тъп.Всички хора се раждат еднакви.После се променят под въздействието на някои антропогенни фактори....Много зависи от възпитанието,което са им дали родителите/от приятелите и хората,с които общуват приблизително до 13-14 годишна възраст...И примерно ако всички около теб са идиоти...ти може и да не си,обаче пък ако започнеш прекарваш цялото си време в такава среда...Хората имат склонност към деградация,ако не поддържат по никакъв начин интелектуалното си ниво.

Да ме прощаваш госпожице, ама оная работа с гените къде я слагаш? Има някои неща, които са ти заложени генетично. Доколко ще ги развиеш си е друга тема. Не можеш да сравниш един човек, чиито родители, баби дядовци са интелигентни хора, с някой, на който дядо му тракторист, баща му багерист а майка кондукторка със полувизше за кранист. Познавам един пич, дето си беше тъп и сега си е тъп. Но познавам и един друг, когото познавам от десет години, доста умен и интелигентен тип, но от пет години не спира да пуши трева и в ненапушено състояние е тъп като пън. Е, няма да говоря за фантазиите на Вероника като се напуши. Т'ва за на ffaarreell изказването, че не можеш да станеш тъп...

Link to comment
Share on other sites

Изключително съм доволен от себе си-след месеци на разруха и хаос,си подредих нещата в стаята,вече е малко по уютно.

Най-после и в Пловдив ще гледаме "Мемоарите на една гейша".Напред към кината утре

Link to comment
Share on other sites

Не само напушването може да те направи тъп. Самия ти ако спреш да развиваш сивото горе, в камбанарията и се оставиш на рутината и ежедневието да те повлекат, ще си затъпееш доволно добре.

Link to comment
Share on other sites

Всяко добро дело се отплаща със зло :(

Вчера доброволно отидох да посетя едно болно момиче...по пътя на логиката сега и аз съм на предсмъртно легло...

От друга страна се отървах от изллизане в тъй прекрасното време навън.

Link to comment
Share on other sites

имаше един подпис "акъл и мензис не ти ли дойдат на време-не ги чакай"!не помня на кой беше!та по едно време бях убедена -да,тъп се раждаш ,тъп не се става!ама,сега ми се иска някой да ме убеди в противното :(

 

Винаги ме кефи твоята духовитост!!! :punk Cheer up, head up! <нали така се казваше, ако се не бъркам>

 

 

 

Грррр...защо все трябва да ми налитат някакви откачалки?!

Днеска пак някакъв тип ме спря на улицта:

-Мрън-мрън...

-Моля?

И той супер зарадван вече,че съм му обърнала внимание:

-Може лье да се сапоснайм,много сье готина!

-Аа..ъъ..не,не..

-Не искашь лье едно кафе?Или бърсаш?

-Да,бързам..много...чао.

 

 

Ами просто сигурно си готина! Трябва да се научиш да живееш с това! :D Недей се оплаквай!

 

 

Като порастнеш още малко, може и аз да те поканя на кафе :devil

 

 

 

Как можа точно сега да ми свърши бирата! :angry:

 

 

НЯМА БИРА

 

Васко Кръпката

 

Цяла сутрин

се набирам

по баира

без да спирам

Неа бираааааааааа

неа бира.

 

Сервитьора

защо се бави?

може би

сега я прави

Неа бираааааааааа

неа бира.

 

Една мадама

ме фиксира

ала не може

да ме гипсира

шот' неа бираааааааааа

неа бира.

 

Веднъж в живота

се умира

дано да не е

шот' неа бира

Неа бираааааааааа

неа бира.

 

Това ми напомни, че съм забравил вкуса на бирата. Доста месеци минаха от последната глътка бира... :unsure:

 

 

 

 

Стига с този секс, за Бога!!!!Искам да ида сред приятели и да ударя бира-две, а не да се правя на маневрен локомотив по цял ден....:(

 

Доста тъп начин да се изфукаш, майна! :P Може да пробваш да се скопиш и никога вече няма да имаш този проблем :D Всичката бира ще е само твоя, а може дори в петък вечер да си седим двамата с тебе и да си пием бирите... Никога не е късно човек да си пусне бирено коремче.

Link to comment
Share on other sites

Това не е точно нещо, което ми минава през главата. Това е нещо което ми се случи... или по-скоро мое действие.

 

Преди два дни отидох на гости на един приятел, който живее на квартира на бул. "цар Борис III Обединител" в сградата точно срещу бюрото за издаване на карти за градски транспорт. Като излизахме от тях във входа видяхме документи и калъф за очила. Извадих личната карта и видях, че човека живее в Тракия. Реших на връщане, като се прибирам да ги взема, но не минахме повече от там. Вчера през нощта се прибирах пеша (обожавам) и пак минах по същото място, влезнах във входа и видях документите и калъфката бяха там. Взех ги.

Днес отидох на адреса и ги занесох. Отвори ми едно момиче, което повика една възрастна жена, съпругата на човека, чиито документи намерих. Инвалид... на количка. Жената се просълзи. Благодари ми много, помоли ме да й дам телефонния си номер, за да може и съпругът й да ми благодари. Побързах да си тръгна, неловко се почуствах. Мъжът й също е инвалид, ходи с бастун и два дни е обикалял по различни инстанции, за да си издаде наново личната карта. Направих го безкористно. Казах го и на нея - ако всеки от нас помага поне малко на околните - бихме живяли в малоко по-добър свят....

Link to comment
Share on other sites

Мен ме навежда на един друг извод :)

Ако малко повече вярваме и дадем шанс на доброто в нашият живот да се случва , бихме си спестили много разочарования и загуби .Ако този човек беше изчакал щеше да си спести парите и загубеното време за получаване на нова лична карта.

Link to comment
Share on other sites

Да...и един мармот......стига бе,животът не е само светлина,любов,мир и супер як секс/трябваше да има нещо след и-то и тва ми дойде/.Нормално е като ти изчезнат документите да си изкараш нови,а не да чакаш от умрял писмо/демек някой да ти ги върне/,защото се случва изключително рядко.

 

И за да не кажете,че съм черноглед,песимистичен и зъл индивид-днес видях една изключителна котка на улицата и се почудих дали да не я прибера,но като помня последната,коятро прибрах,че беше дадена на ветеринар след 1 нощ вкъщи :wacko: ,ама се забавлявахме с животинката.

Искам шоколад :cry

Link to comment
Share on other sites

Направих го безкористно. Казах го и на нея - ако всеки от нас помага поне малко на околните - бихме живяли в малоко по-добър свят....

Respect!respect.gif

 

Да...и един мармот......стига бе,животът не е само светлина,любов,мир и супер як секс/трябваше да има нещо след и-то и тва ми дойде/.Нормално е като ти изчезнат документите да си изкараш нови,а не да чакаш от умрял писмо/демек някой да ти ги върне/,защото се случва изключително рядко.

като си инвалид на количка и нямаш достатъчно пари,за да обикаляш с такси по инстанциите,а обществения ни транспорт и улиците ни не са пригодени за "такива като теб",тогава освен да чакаш от умрял писмо,друго не ти остава.а понякога умрелия не е толкова умрял,колкото изглежда,защото все пак има хора като The`ScorpioN.

 

и за да .не съм в пълен офтопик ще кажа,че всичко е яко забатачено.искам да си купя всичко на Ромен Гари.GeorgiK-thanks! ;)

Link to comment
Share on other sites

като си инвалид на количка и нямаш достатъчно пари,за да обикаляш с такси по инстанциите,а обществения ни транспорт и улиците ни не са пригодени за "такива като теб
Не ме канонизирайте, самия човек, чийто документи намерих е бил подвижен (също инвалид). А и когато намерих документите не го знаех.

 

Какво значи мармот?

 

П.П. Гледам във форума, колонката Last Post by: The`ScorpioN, LadyBlue, The`ScorpioN, LadyBlue, The`ScorpioN, LadyBlue, LaduBlue... Ще се самоубия с вафла! Харакири!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...